Bitcoin eksperimenta rezolūcija - Mike Hearn | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin eksperimenta rezolūcija - Mike Hearn

Bitcoin eksperimenta rezolūcija - Mike Hearn

No sākuma, es esmu vienmēr teica to pašu: Bitcoin ir eksperiments, un tāpat kā visi eksperimenti, tas var neizdoties. Tātad nav ieguldīt to, ko jūs nevarat atļauties lose.I've teica intervijās, uz skatuves konferencēs, kā arī pa e-pastu. Tātad, ir citas labi zināmas izstrādātājiem, piemēram, Gavin Andresens un Jeff Garzik.

Bet neskatoties uz zinot, ka Bitcoin varētu neizdoties visi kopā, tad tagad neizbēgams secinājums, ka tas hasfailed vēl apbēdina mani ļoti. Pamati ir sadalīti, un neatkarīgi notiek ar cenu īstermiņā, ilgtermiņa tendence, iespējams, jābūt uz leju. Es vairs piedalīties Bitcoin attīstībā un ir pārdotas visas manas monētas.Zviedrijas dibinātājs Bitcoin.com ir pārdevis visus savus bitēnas - Business Insider NordicŠis sašaurinājums padara par ļoti riskantu un nelikvīdu kriptonauda, ​​Oldenburg saka, piebilstot, ka "vecais Bitcoin tīkls ir gandrīz bezjēdzīgi."

Oldenburg piebilst, ka daudzi Bitcoin investori nav izpratis šos riskus, jo tie ir tikai bijis pērkot kriptonauda - bet nekad pārdots vai tirgot tos.

"Tiklīdz cilvēkiem saprast, ka tas ir, kā tas darbojas, viņi sāks pārdot," viņš saka, lai BREAKSākt.

Panegiriks izgatavots byEmil Oldenburg


Vinklovas dvīņu redzējums par digitālo valūtu: Bitcoin reālsMēs jau zinām, ka lielākie investori meklē Bitcoin kā lielisku iespēju, tad kāpēc ne Winklevoss brāļi? Viņi jau parādīja viņiem ir acu uzņēmējdarbībai ar Facebook, un tagad mēs redzam viņus shacking digitālo valūtu pasaulē.

Mēs runājām par to šonedēļ, kad mēs minēts viņu klātbūtni San Jose Convention Center, ar lielu konferenci, kas veltīta Bitcoin. Bet ko viņi patiešām ir ko teikt par ciparu "monētas"? Jo īpaši tādēļ tie ir ziņots, īpašnieki 1 procentu no visiem Bitcoins iegūst līdz šim. Nu, par starteri, Cameron un Tailers saka, tas ir, tagad laiks Bitcoin uzņēmumiem sadarboties ar valdībām, nevis pret viņiem.

"Es nedomāju, ka kāds vēlas cīņu -. Es domāju, ka ikviens šeit vēlas būvēt Bitcoin, lai strādātu ar termoregulatoriem sadarbība tiešām ir ceļš uz priekšu," Cameron Winklevoss teica vairāk nekā 1000 konferenču dalībniekiem. "Tu vari smieties visu vēlaties, bet Bitcoin ir reāla," norādīja Tyler Winklevoss.

"FinCEN atzīst virtuālās valūtas. Viņi devis norādījumus, kas ir liels solis," viņš piebilda, kā atsauci uz paziņojumu no FinCEN, atklāts 2013. Gada martā, ko šī rokas no Valsts kases departamenta izsniegts dokuments cirta Bitcoin exchangeswith enerģiska kopums jaunajiem noteikumiem. Diemžēl, tas izraisa mazākas ASV balstītas apmaiņa iziet no uzņēmumiem.

Tomēr tas bija trūkums no valdības kontroles iemesls, kāpēc Bitcoin ir pieaudzis tik ātri, bet šie "labie laiki", ir aptuveni, lai būtu vairāk, jo Royal Bank of Canada un ASV Tēvzemes drošības vienības veic pasākumus pret dažiem iesaistītajiem ar uzņēmumiem digitālā valūta.

Bitcoin nākotne ir dzīves strupceļā, jo tas turpina aug, bet tas netiks ņemts nopietni ar daudziem cilvēkiem, īpaši valdības, ja vien tas iet savvaļā, izmantojot internetu. Saskaroties ar šo, Cameron Winklevoss jautā: "mēs uzvarēs?". Un tad viņš atbild: "Es domāju, ka ikviens šajā telpā ir diezgan pārliecināts, sakot Bitcoin ir uzvarētājs Mēs bet uz zirga, nevis ēzeļa šeit.". Mēs domāju tas izsaka visu.

Via wideinfo.org


Šis bitcoin sākums mainās tā nosaukums un attālinās no bitcoin - Fortune"Es būšu pārsteigts, ja Bitcoin ir šeit piecu gadu laikā," viņš stāstījis Fortune. "No Bitcoin vērtība nav valūta, bet tehnoloģija. Es domāju, ka tad, kad pasaule kļūst pieraduši un atbildīs platformas Bitcoin, troksnis dosies prom, un valūtas dosies prom pārāk. Reālā transformācija ir ideja veikt visus šķēršļus uz leju... Neatkarīgi valūtu vai preču vēlaties veikt darījumus, jūs varat, un jūs varat darīt to par brīvu. "(Atbalstīt iekasē maksu par kredīta un debeta karšu noguldījumiem, un par izņemšanu virs noteiktu summu.)

Nelielas, arī prognozē, ka Bitcoin kā valūta "saņems iznīcināts."


Tradehill palielina savus drošības līmeņus, pārvietojot kontus uz Internet Archive Federal Credit UnionPazīstamais Bitcoin apmaiņas Tradehill nesen paziņoja par to ir pārcēlusi savu klientiem kontus uz Ziemeļamerikas krājaizdevu nodrošinātu lielāku drošības līmeni. Saskaņā ar uzņēmuma, tā mērķis ir uzlabot klientu pieredzi darījumu laikā, padarot tos bruņu.

Mēnesi pēc tam, kad no jauna uzsākot pakalpojumu ar tās atjaunotās funkcijas, Tradehill ir izpildīts Bitcoin biržās vērts vairāk nekā $ 1 miljonu.

Jaunākais lēmums, ko pakalpojums ir arī veids, kā piesaistīt vairāk uzņēmumus un investīcijas no uzņēmēju un finanšu institūciju interesē Bitcoin tirdzniecību. Kad investori ir nolēmuši strādāt ar Tradehill, viņu nauda tiks pārvietoti uz federāli apdrošinātiem kontiem interneta Arhīvs Federālā Credit Union, nodrošinot lielāku drošību darījumu laikā.

Ar šo jauno funkciju, Tradehill iespējams, mēģina izvairīties no regulējuma saistītas problēmas, piemēram, tiem, kas skar lielu apmaiņu, piemēram, Mt. Gox pēdējā gada laikā.

Saskaņā ar avota Tradehill citē Forex protokolu, uzņēmums atzīst, ka parakstoties stingru ētiku kodu, izmantojot pasākumus, piemēram, šo vienu, ir stingri necessaryin reizes, piemēram, tiem. Pakalpojums uzskata, ka šis lēmums piesaistīs vēl vairāk klientu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā izmantot savu Bitcoin maku, lai saņemtu bezmaksas monētas

Post Bitcoin

Bitcoin pieaugums un pieaugums tika izlaists visā pasaulē, bet tas ir nepieciešams galvenajiem skatītājiem

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

Hack: nopirkt Bitcoins ar Paypal uzreiz caur loku (tikai ASV)

Post Bitcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa

Post Bitcoin

Kā lasīt Bitcoin darījumu

Post Bitcoin

Mt. Goxs Bitcoin bankrotu

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

8 bloku pētnieku saraksts un kādi tie ir tieši?

Post Bitcoin

Bitcoinas cena palielinās par 30%: kas notika pēdējo divu nedēļu laikā?