Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Pieņemt Bitcoin ziedojumus

Esat nesen dzirdēju par jaunu sistēmu, ko sauc Bitcoin? Bitcoin var definēt kā jaunu digitālo valūtā, kas ir ieviests tīmeklī. Digitālā valūta ir efektīvs un drošs veids veikt maksājumus tīmeklī. Atvērtā koda programmatūra ir droša avenue veikt maksājumus. To var izmantot dažādu platformu piemēram, azartspēļu tīmekļa vietni, kur Bitcoin ir kļuvusi populāra darījums vienību. Kā pieņemt Bitcoin donationsis vienu no jautājumiem, daudzi tīmekļa pārziņiem jautā. Pieņemot Bitcoin kā ziedojums noteikti ir ļoti svarīgi, lai tīmekļa pārziņiem, tagad vairāk nekā jebkad agrāk, jo vairāk cilvēku pāriet uz tiešsaistes maksājumiem.

Pieņemt Bitcoin ziedojumus - Kas tas ir?

Daudz tech savvy privātpersonām jau pārvietoti, izmantojot Bitcoin bet to, ko par tiem, kas esam vēl jauni ideju? Jauna tendence, kas pēdējā laikā ir ieplīsis ir saistībā ar Bitcoin ziedojumiem. Kā pieņemt Bitcoin donationson tīmeklī? Tik daudz jautājumu, un jūs esat palicis clueless tāpēc šeit ir daži padomi, kas jums palīdzēs jums padarīt Bitcoin ziedojumus. Šī novatoriskā koncepcija pieņemt naudu, palīdz padarīt pasaules maksājumus ātri, droši un viegli. Tā sastāv no peer-to-peer tehnoloģiju, bez uzrauga centrālā iestāde vai bankām. Ja jūs apstrādes vietā, kur ziedojumi var tikt pieņemts pēc tam, izmantojot Bitcoin, process kļūst samērā viegli.

Kā Pieņemt Bitcoin ziedojumus?

Pieņemt Bitcoin donationsin formā Apvienotās Valsts dolārs (USD), eiro vai jebkāda cita veida valūtas pie standarta kursa. Šobrīd ir vairāk nekā 12 miljoni Bitcoins apgrozībā, kur lielākā daļa lietotāju sastāv no uzņēmējiem. Lielākie mediji jau izmeklē pieaugošo popularitāti Bitcoin ziedojumiem. Izmantojot dažādus efektīvus instrumentus, kas pārvērš maksājumus savā Bitcoin valūtā, viss, kas jums nepieciešams, ir Bitcoin paplašinājums.

Bitcoin Ziedošanas rīki

1. Ziedojumi mainīgo summu var veikt, izmantojot attēla saiti, kas atbalsta Bitcoin saites un īpašu ziedojumu. Bitcoin QR codeimage var novietot uz jūsu vietni, kas arī ļauj lietotājiem izvietot ziedojumus, izmantojot savu smart phones. Nodrošināšanai Bitcoin ziedojums ir svarīgi uzturēt drošu vidi.

Piezīme: Izveidot Bitcoin ziedojumu pogas jūsu vietni / blog. Kad esat pierakstījies, jums tiks dodot Bitcoin pogas Ziedot un Bitcoin QR koda attēlu, lai pievienotu jūsu vietni. Es ieteiktu pievienojot gan ērtības. Ziedojumu pogas, Bitcoin adrese un QR koda attēlu izskatās šādi:

Iekšpusē šī QR kodu ir Bitcoin adrese, kas izskatās šādi: 16qT2iLQ7d5MiEkKWYau6mfRNHUFZ3NzHz

2. Lai pieņemtu Bitcoin ziedojumus uz vietas, tad alternatīva iespēja var būt formā ziedojuma letes. Ievietojot ziedoja tik tālu "uzlīmi uz jūsu vietni, kā daļa no kampaņas. Etiķete var norādīt laika posmu, un standarta summu ziedojuma lietotājiem vēlas izvietot. Iepirkumu grozs spraudņi var būt perfekta atbilde uz jūsu jautājumu, kā arī.

Piezīme: Izmantojiet blockexplorer.comto iegūt Bitcoin ziedojumu skaitītāju. Viņiem ir norādījumus. 

3. Maksājumu pogas pievienot tieši Bitcoin darījumus savā vietnē. Maksājumu poga būtībā atver pārklājumu, kas var kontrolēt, līdz maksājums ir saņemts. Maksājumu lapas, kas ir līdzīgas pogas tieši novirzītu lietotāju uz tiešsaistes īpašu maksājumu lapā. Maksājumu IFrames īpaši apstrādātu maksājumu tieši neatverot pop-ups.

Mēģinot saprast Bitcoin ziedojumus, jums ir jāpārliecinās, ka jūsu vietne ir droša! Standarta mājas drošības uzsver nepieciešamību glabāt pilnīgu kontroli pār veiktajiem darījumiem. Bitcoin adrese var viegli pārtvert publicēšana, kas virzītu naudu uz citu domēnu laikā. Ja jūs vēlaties zināt, kā pieņemt Bitcoin donationsand aizsargāt katru maksājumu, tad izmanto HTTPS sertifikātu, kas juridiski aizsargā jūsu vietni no nelaimīgo notikumu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai