Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Alibaba IPO un Bitcoin Crash

Ja esat ieguldījuši Bitcoin, jums būtu jābūt par muļķi, lai apskatīt jūsu Bitcoin maku, nevis kliegt "OMG, Bitcoin ir avarējusi;" it īpaši, ja esat iegādājies savu bitcoins no $ 600 diapazonā. Jaunais vilnis uzņēmumiem, kuri pieņem Bitcoin kā maksājumu (lielajām ka) nav mazināt lejupvērsto spirāli Bitcoin cenas katru dienu. Pēc Alibaba izlaida IPO pagājušajā nedēļā, Bitcoin cenas sāka izskatīties profesijas slēpotājs iet uz leju policists 500 jūdzes stundā. Tā rezultātā daži no Bitcoin investori tur jautāt; ir Alibaba IPOto vainojams pašreizējā Bitcoin avārijas?

Alibaba IP Vs Bitcoin Crash

Alibaba gāja valsts ar savu IPO pagājušajā nedēļā, un vēl pirms uzsākt finanšu analītiķi visā pasaulē tika aicinot to "visdārgāko un ienesīgs" IPO vēsturē Ņujorkas biržas. IPO nelika vilties. Tas atvērts par akciju 49 $, un apgalvoja, ka nosaukumu lielāko pasaules IPO nesenā atmiņā. Uzziniet par Alibaba / IPO. Kopš tā laika mediju pievērstā uzmanība Bitcoin bija iegūt dissappeared atstājot Bitcoin investori stāv aukstumā, tāpat kā Mt.Gox Bitcoin exchangedid pirms pāris mēnešiem! Bitcoin crashedas a rezultātu trūkumu mediju uzmanības.

Tātad ir Alibaba IPO lai atbild Bitcoin avārijas? Alibaba karsti IPO atbrīvošana kaut ko ar Bitcoin ir 50% + vērtība zaudēja tikai pāris mēnešus. Tomēr ir daudzi citi faktori veicinājuši Bitcoin naudu. Attiecībā uz vienu, mēs varam apskatīt nemainīgu masu izpārdošanas pa Bitcoin tirgotājiem. SELL-off var sakarā investoriem, kuri vēlas ieguldīt savu naudu Alibaba IPO; kas ir karstākie akciju un ieguldījumu iespēja tieši tagad.

Par pārdot-off tendences turpinās, jo pēc vienas Bitcoin cena vai vērtība sasniedza 450 $ Bitcoin miningoperations apstājušās. Bitcoin ogļrači ir tikai nav tik ieinteresēti vairs, jo viņu uzmanība ir nobīdīts pret "nākamā lielā lieta," Kurš ir diemžēl Bitcoin ir Alibaba IPO. Es zinu, es esmu gatavojas saņemt bash ar Bitcoin fanātiķis un narkomānu par šo, bet realitāte ir pašreizējais Bitcoin crashis sākumu beigu Bitcoin kā virtuālo pašlaik, manuprāt!

Es neesmu viens, tomēr, manā prasību, ka Alibaba IPO ir vainojams Bitcoin ir iet uz leju ātrāk nekā Boeing 777, kas ir zaudējuši gan tās gredzeniem pie 36000 pēdas. Ian Worrall, prezidents un izpilddirektors Sembro attīstībai arī norādīja, ka Bitcoin cena kritums ir saistīts ar e-komercijas gigants Alibaba sākotnējā publiskā piedāvājuma (IPO). Lūk, ko viņš bija teikt:

"Mēs esam secinājuši, ka daudzi lieli Bitcoin investori no Ķīnas un Eiropu, ir izgājis savas pozīcijas Bitcoin likt uz Alibaba IPO," Worrall sacīja Bitcoin Magazine. "Ja Alibaba saglabājas spēcīga un turpina pieaugt vērtība, mēs neredzam šī nauda plūst atpakaļ Bitcoin tirgū līdz" talants ", kas notiek ekonomikā."

Tātad, ko jūs domājat? ir Alibaba sākotnējais publiskais piedāvājums vainojams pašreizējā Bitcoin avārijas? Vai tas ir laiks, lai ieguldītu Bitcoin vai izgāztuvē visi kopā?

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem