Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Augšupejošā Bitcoin tendence ir reāla un noteikti šeit palikt. Daudzi cilvēki visā pasaulē ir interese par šo digitālo valūtā. Ja jūs plānojat ieguldīt Bitcoin biznesā un ir ziņkārīgs par to, kāda ir labākā vieta, kur iegādāties Bitcoins, šis raksts ir priekš jums.

Sakarā ar Bitcoin popularitāti, vairāk un vairāk tirdzniecības platformas ir pieejami ikvienam tirdzniecības bitcoins tiešsaistē. Tomēr tas padara to grūti Newbie izvēlēties, kura no tām ir labākais risinājums. Laba lieta ir specifiski apmaiņa, kas ir liekot visu, kas tiem pieder, lai ir efektīvāku sistēmu. Šodien galvenie apmaiņa ir Coinbase, BTC-E, un BitStamp. Lai uzzinātu, kas no tiem var piedāvāt jums vairāk priekšrocības, lasīt un uzzināt vairāk. Vēl jautājums, kas ir labākā vieta, kur iegādāties bitcoins? Turpināt lasīt!

Labākā vieta, kur nopirkt Bitcoins

Coinbase - Fakti Jums jāzina: $ 100 = $ 98,85 = 0.2213BTC

PIEZĪME: Coinbase vairs nav labākais, lūdzu, nopirkt Bitcoin - tas ir CoinMama (ļoti remcommened). Mēs rakstīt par to vēlāk!

Dibināts gada 20. Jūnijā, 2012. Coinbase ir privāti palaist uzņēmums, kas atrodas San Francisco. Papildus piedāvājot mobilā Bitcoin pakalpojumus, tā piedāvā interneta balstītus pakalpojumus saviem klientiem. Tas bieži vien ir nodēvēts par PayPal par Bitcoin tīklā, jo tās lietotājiem ir tikt galā ar uzņēmumu, nevis tīklā. Kad runa ir par maksu, uzņēmuma izmaksas tikai 1 procents maksa par katru pārskaitījumu, Bitcoin ASV dolāros, un otrādi. Šodien tā jau ir izvirzījusi vairāk nekā miljonu $ 31 no dažādiem svarīgiem investoriem. Paturiet prātā, ka Coinbase ir pieejams tikai ASV iedzīvotājiem.

Patiesības Par BTC-E $ 100 = $ 98,8 = 0.2283BTC

BTC-E ir vēl viens populārs pakalpojumu sniedzējs Bitcoin tīklā. Izveidota 17. Jūlijā 2011., ir Eiropas balstīta sabiedrība. Maiņas kurss Bitcoins ir lētāki BTC-E. Tā ir vispasaules pakalpojums, kas iekasē maksu 1 procentiem par katru pārskaitījumu. Par katru darījumu, ko veic tā lietotājiem, kompānija iekasē maksu 0,2 procentiem. Tas parasti aizņem 7 līdz 10 dienas, lai reģistrējoties un verifikāciju, tomēr tirdzniecība parasti tiek izpildīts nekavējoties.

Kā Par BitStamp? $ 100 = $ 84,575 = 0.1902BTC

Dzimis 2011. Gadā, BitStamp ir UK balstītu pakalpojumu sniedzējs. Salīdzinot ar BTC-E, valūtas kurss pie BitStamp parasti ir dārgākas. Tā ir pasaules valūtas, kas pieņem dažādas maksājumu formas, tai skaitā starptautisku pārskaitījumu, ES Bank, AstroPay un Ripple. Tā tiek uzskatīta par vecāko tirdzniecības platformu Bitcoin biznesā. Atkarībā no apjoma sava darījuma, tad tirdzniecības izmaksas parasti svārstās no 0,2 procentiem un 0,5 procentiem.

Tagad Kas ir uzvarētājs?

Lai iegūtu vairāk ērtības un drošību, Coinbase tiek uzskatīts par labāko izvēli, un labākā vieta, kur iegādāties bitcoins. Ja vēlaties atvērt Bitcoin kontu, jūs varat paļauties uz šo konkrēto pakalpojumu sniedzēju. Kā uzņēmums, Coinbase piedāvā state-of-the-art tehnoloģiju, lai piedāvātu jums mieru. Tāpat kā jebkuru citu biržās, jums ir nepieciešams, lai uzticētu savu drošības atslēgas uzņēmumam. Tā tiek uzskatīta par drošu Bitcoin pakalpojumu sniedzējs, jo tas atbilst federālajiem un valsts noteikumiem, malā no tā, ka tā paļaujas uz atbalstu daudzu svarīgu investoriem. Būt labākā vieta, kur iegādāties Bitcoins, tas ļauj ieguldīt nelielu summu.

Tā ir kļuvusi par pašreizējo tendenci virtuālajā pasaulē mūsdienās, Bitcoin ir tiesības kļūt liels spēks finanšu nozarē. Izvēloties labāko apmaiņas vai Bitcoin maku, jums būs iespēja saņemt labāko no šīs naudas pieņemšanas iespēju. Paļaujoties uz labāko vietu, lai nopirktu Bitcoinsor apmaiņas bitcoins tiešsaistē, jums būs iespēja veikt lielu naudas summu tiešsaistē.

Foto kredīts: 99bitcoins.com

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!