Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Bitcoin ir pieaug popularitāte pēdējo gadu laikā. Pastāv bažas par drošību pieaug, bet, ja ir kāds, ar spēju, lai skaitlis šo out, un tikt galā ar tiem ir PayPal un eBay. Ebay apsver ļaut saviem klientiem izmantot Bitcoin kā maksājuma formu gan PayPal un eBay. Uzņēmums ir vēl, lai pieņemtu lēmumu, un sabiedrība gaida nepieciešamo regulējumu, lai būtu skaidrāk pirms galīgā zvanu. Nākamajā mēnesī eBay ASV un ebay UK ļaus saviem klientiem pārdot un pirkt bitcoins pirmo reizi. Ebay CEO John Donahoe tika citēts, sakot "tas bija vērts atzīmēt, ka neviens cits nebija izveidojis citu paypal kopš tika izveidota paypal, un tas ir tāpēc, ka maksājumu un komercija kļūst viena lieta."

John Donahoe eBay CEO teica akcionāru ikgadējā sanāksmē San Jose Kalifornijā, ka uzņēmums ir aktīvi apsver integrēt PayPal ar Bitcoin. Akcionārs jautāja Donahoe kungam par bitcoins potenciālā loma globālajā tirdzniecībā, viņš atbildēja, sakot, ka digitālā valūta varētu spēlēt nozīmīgu lomu nākotnē. Šī nav pirmā reize, kad Donahoe ir komentēja uzņēmuma interesēs par Bitcoin, iepriekšējā gadā Donahoe norādīja, ka Bitcoin maksājuma iespēja tiks pievienota paypal.

Tā Donahoe nevarēja iedomāties, kā tieši Bitcoin varētu būt galveno tehnoloģiju, viņš norādīja, ka eBay varētu apsvērt tiešu iesaistīšanos ar digitālo valūtu. Donahoe nav vienīgā persona, lai atbalstītu Bitcoin. Prezidents Deivids Marcus tika citēts, sakot, lai viņš bija ventilators digitālo valūtā.

Neskatoties Bitcoin nav integrēti kā maksājuma veidu ebay ir redzējis dažas digitālās valūtas savā vietā. Vitual valūta kategorija tika pievienots aprīlī tiešsaistes tirgū. Sadaļa ļauj lietotājiem pārdot un pirkt digitālo valūtu, raktuvju aparatūru un arī ieguves līgumus. Ebay pārcēlās izveidot digitālo valūtas maksājumu, kas ietver Bitcoin kā viena no nedaudzajām iespējām, kas bija saskaņā ar patenta pieteikuma piepildīta ar uzņēmuma 2011. Gada decembrī Tā paypal saskaras ar spēcīgu konkurenci, ebay nepieņem Bitcoin vai citas digitālās valūtās kā maksājuma veidu.

Pildījums ar ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC), ebay uzskatīta Bitcoin par potenciālo konkurentu PayPal. Lai gan maksa par paypal svārstās no 2-3% par darījumu apstrādei izmanto Bitcoin maksājumi tiktu veikti ar nelielām izmaksām, kas to nodod tiks veikta pat bez iet uz banku vai mijieskaita.

Paypal ieguva spēju būt uzticams Bitcoin maku, kurā klienti būtu gatavi maksāt labu Bitcoin naudu par šādu pakalpojumu. Lietotājiem Bitcoin nevajadzētu turēt visu savus Bitcoin uzkrājumus internetā, tāpat kā to, kā viņi nevarētu uzturēt visu savu dzīvi ietaupījumus savā makā. Par Bitcoin cena ir veikusi hit nesen pēc Japānas MtGox likts iesaldēšanu klientu izņemšanu. Tomēr klienti spekulācijas, ka valūta ir oversold.

Avots: coindesk 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika