Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Bitcoin ATMsin Los Angeles

# 8211; Bitcoin tirgotājiem un īpašnieki Losandželosas apgabala būtu atkal kā Amerikas otrā visvairāk apdzīvotā pilsēta kļūst savu pirmo kopumu Bitcoin bankomātus dažkārt nākamnedēļ. Ar Bitcoin bankomāti Los Angeles, California tiks uzstādītas un pārvalda ExpressCoin - Santa Monica Bitcoin maksājumu procesors. Bitcoin īpašnieki varēs veikt Bitcoin depozītiem un valūtas bitcoins par naudu jebkurā no bankomātiem uzstādīta pilsētā! Tāpat kā citas Bitcoin bankomātiem, kas ir uzstādītas visā pasaulē, šie Bitcoin bankomāti izgatavo Robocoin, kas izmaksāja $ 15,000.

Bitcoin bankomātos Los Angeles, California šonedēļ!

Ar Bitcoin bankomātos Los Angeles var izmantot, lai pirkt, pārdot un apmaiņas bitcoins ASV dolāru. Kā rakstot šo ziņu gabalu, tad viena Bitcoin cena ir $ 598,467 - apmēram $ 40 zemāk pagājušās nedēļas cenu par vienu Bitcoin. Tā ideja Bitcoin bankomātiem ir jauni cilvēki, kas nav pazīstami ar virtuālo valūtu, tad Bitcoin Bankomāti īpašniekiem nav gaidīt, lai redzētu cilvēkus flocking uz tiem. Tomēr tas mainīsies tiklīdz vietējos veikalos, piemēram, 7-Eleven un Whole Foods tiek atvieglojot cilvēkiem maksāt par precēm un pakalpojumiem, izmantojot bitcoins.

Vietas no Bitcoin bankomātus Los Angeles, California

Precīza atrašanās vieta jaunajiem Bitcoin bankomātos Locali veikalos par 5825 Franklin Avenue Holivudā un 701 Lincoln Blvd. Venēcijā. Jordan Kelley, Robocoin izpilddirektors izklausās viņa visiem "Mēs esam radot pieejamību Bitcoin, kas nekad nav bijis izveidots pirms tam." Viņš teica. Kellija kungs atklāja, ka viņš ir saņēmis vairāk nekā 100 pieteikumus no iespējamās Los Angeles Bitcoin operatoru un viņš veic katru viena Bitcoin ATM pieprasījuma vērā. Tas, ka viņš plāno uzstādīt daudz vairāk Bitcoin ATM Los Angeles un Southern California. "Bitcoin joprojām ir maz scarcy patērētājiem," Kellija teica. "Mēs cenšamies, un dara to tik vienkāršu, cik iespējams, un ar šo platformu, mēs to darām."

Robocoin uzstāda savu pirmo Bitcoin ATM jebkad 2013. Gada oktobrī Vankūverā, Kanādā. Viņi ir paplašināts, Hong Kong, Telavivu un 13 citās valstīs ar daudz vairāk, lai nāk. Robocoin ir 6 Bitcoin bankomāti darbojas visā ASV. Sešas Bitcoin mašīnas var būt $ 500,000 vērtu bitcoins!

 Avots: latimes

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli