Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Tas ir Bitcoin pārņemšanas, un, ja jūs neesat šajā sarakstā no desmit valstīm, kas pieņem šo tirgotāja fenomenu, tad jūs neesat daļa no Bitcoin valsts. Bitcoinhas daudz potenciālu. Iespējas ir bezgalīgas, bet vēl svarīgāk ir tas, ka tas ir citēts kā pirmā patieso pasaules valūtu, varbūt tas būs apvienot un papildinās pasaules e-komercijas. Ikviens var izmantot, šo jauno interneta valūtu, bet tikai šie desmit valstis, kas tiks uzskaitīti šajā rakstā ir visvairāk izmitina atrašanās vietas, lai tādējādi šīs valstis ir deklarējušas Bitcoin Valsts.

Sarakstā, kas parādīsies šajā rakstā rodas no datu avota coinmap.org kas izseko globālo BTC tirdzniecības vietu. Ir 5400 redzamajiem tirgotājiem visā pasaulē, un vietas tiek atjauninātas ik stundu. Iedzīvotāju attiecībā uz skaitu, vietās, kur patērētāji var izmantot bitcoins ir formula, ko izmanto, lai iegūtu perspektīvu, kas patiesi pieder Bitcoin valstī. Zemāk ir top 10 Bitcoin draudzīgu tautu nodēvēja Bitcoin valstī!

Bitcoin Country - Top 10 Bitcoin Friendly valstīm

Šīs valstis ir uzskaitītas no vismazāk pielāgojot visvairāk izmitinātu vietās. Top 10 valstis par BTC komersantu adoptionto datuma, kas veido Bitcoin Valsts ir šādi: Itālija, Amerikas Savienotās Valstis, Apvienotā Karaliste, Somija, Austrālija, Singapūra, Nīderlande, Kanāda, Slovēnijā, un lielākā daļa pielāgojot atrašanās Bitcoin valsts ir Isle of Man. Kā bonusu, iekļauti arī vairāki Bitcoin ATMsis gan tie netika ņemti vērā, lai kādas valsts rangu.

Arī lasīt: to valstu saraksts, kuras ir aizliegtas Bitcoin!

Tā kā citas piezīmes skaits Bitcoin mezglu netika veikti, lai kontā, kā attēlā nebūtu precīzi atspoguļo BTC infrastruktūras atbalstu konkrētā valstī vai reģionā. Tas ir ļoti labvēlīgi ASV (39.80%), bet katru otro valsts ir tālu aiz ar perspektīvs (Vācija) ir koncentrēta vienas cipariem, tādējādi radot šo sarakstu ar Bitcoin valsts.

Bitcoin ir decentralizēta, un tāpēc ir anonīma elektroniskā nauda, ​​kas pirmo reizi sāka darboties 2009. Tas joprojām nav skaidrs, cik tālu Bitcoin var iet izveidot sevi vispārējā ekonomikā, bet šajā rakstā minētās valstis ir pieņēmušas Bitcoin kā līdzekli, lai iegādāties preces un pakalpojumus internetā vairāk pakāpeniski padarot tās patiesi biedri Bitcoin valstī.

Par Bitcoin pārdevēji sarakstu (kas pieņem Bitcoins) pieaug katru dienu tik daudz nācijas jāpajautā. Vai viņi vēlas palikt ārā no cilpas, un nevar būt daļa no šī loka, kas ir izveidojis jaunu klubu sauc Bitcoin Valsts? Rakstot šo rakstu, es noteikti zinu, ka būtu kļūda, jo, ja visi aprēķini un prognozes ir taisnība, būs Bitcoin CountryTakeover.

Bitcoin Valsts: Tirgotājiem pieņemot Bitcoin Ar Continent

Foto Kredīts: cointelegraph 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu