Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Josh Garza no GAWMiners tagad ir pavisam jauna īpašnieks Bitcoin domēnu nameBTC.com! Mr Josh iegādājās Bitcoin domēna nosaukumu garo $ 1 miljonu dolāru USD. Neviens īsti nezina, kas iepriekš reģistrēti vai pieder Bitcoin domēna vārdu, bet tas tika uzskaitīti pārdošanai aptuveni pirms nedēļas. Uzņēmums pārstāvēja Bitcoin domēna vārdu sazinājās daži no kriptonauda tirgus lielajiem spēlētājiem, bet Džošs bija laimīgs viens staigāt prom ar BTC.com. Bitcoin domēna vārds netika izsolīti.

Bitcoin Domain Name Pārdots!

Par Bitcoin domēna namewas uzskaitīti kā "Ņemot piedāvājumi" un "Buy It Now" īpašumu. Mēs neesam pārliecināti, vai Džošs sākotnējais piedāvājums bija par $ 1 miljonu vai ja viņš apsprieda cenu uz leju. Liekot BTC.com uz augstāku rūgta ņemt to visu izsole būtu ļoti ieinteresēts, un tas ir piesaistījuši daži no lielākajiem Bitcoin investoriem visā pasaulē. Tagad ir par vēlu, ja vien Džošs plānus par flipping Bitcoin domēna nosaukumu. Džošs uzzināja, viņš iesniedzis visaugstāko cenu par Bitcoin domēna vārdu, ja viņš pamodās uz e-pastu, lasīt:

Džošs Garza
Tātad jūs vēlētos dažas ziņas?

Es tikko nopirku btc.com par 1,1 miljoniem :)

Džošs ar saviem uzņēmuma GAWMiners ir viens no galvenajiem Bitcoin miningplayers šajā Bitcoin sabiedrībā un viņa ieguldījumu BTC.com parāda, cik daudz viņš ir gatavs iet, lai veicinātu Bitcoin un tās cēloņus. Mēs ceram citu Bitcoin un potenciālajiem Bitcoin investori ņēma vērā. Tas ir vēl viens signāls, ka Bitcoin kā kriptonauda ir šeit palikt, un ir pienākums pārņemt pasaules valūtas tirgū vētra. Ar tādiem uzņēmumiem kā Bitfury palielinot slodzi naudas un lielāku Bitcoin un Bitcoin saistītajiem uzņēmumiem nāk klajā ar akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma, tas būs muļķīgi, ja ne pilnīgi neērts lielo laika finanšu dalībniekiem jāatstāj aiz Bitcoin bandwagon.

Cryptocoinsnewsreached, lai Josh, un viņš teica:

Kā ir Bitcoin mainījis savu dzīvi, un kā jūs tuvojās naudu?

Bitcoin ir nauda. Tas, protams, dod jaunu skatījumu uz universālu valūtu un vērtību ikvienam domāt tajā pašā valūtā. Tas ir liels iemesls, kāpēc es saņēmu uz to, lai sāktu ar. Es teiktu, man personīgi, tas palīdzēja man saprast; Es neesmu tas puisis, kurš tikko tic mans uzņēmums ir nepieciešams augt, es jūtos nozarei kopumā ir nepieciešams augt. Manuprāt, tas ir tas, ka mums ir nepieciešams ieguldīt to, ko mēs ticam. Nav labāks veids, lai parādītu jums ticēt kaut kā, ieguldot savu naudu un laiku. Atpakaļ to ar savu čeku. Par mani, es uzskatu, ka šajā nozarē, un es esmu gatavs ieguldīt savu naudu, man ir veikti manā citiem uzņēmumiem, lai atbalstītu to un palīdz tai augt. Tas ir, kā tas ir mainījusi manu skatījumu.

Komanda pie BitcoinValues.netwould vēlētos izmantot šo laiku, lai apsveiktu Josh uz viņa lielo Bitcoin domēnu nameBTC.com pirkuma un novēlēt viņam veiksmi. Mēs velkot jums Josh!

Avots: cryptocoinsnews

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition