Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Bitcoin miljonārs - bitcoins ir patiesi lietojat vietu starp finanšu pasaulē un visi vēlas zināt visu par slavenības nozarē. Tie ir cilvēki, kas ir sasnieguši Bitcoin miljonārs investoru klubs. Tie nav darīt to, kas ir drošības fondu pārvaldnieks, vai pārdodot jaunāko lielāko produktu. Viņi kļuva par miljonāriem, iegādājoties, ieguves un tirdzniecības ar kriptonauda.

Par faktisko Bitcoin millionaireinvestors skaits nav zināms. Bitcoins ir ietverti virtuālo kabatas, bet no kabatas skaits un summas tajos ir publiskas zināšanas, cilvēki, kas pieder šīs kabatas ir aizsargātas. Ņemot vērā, ka cilvēki var būt tik daudz kabatas, kā viņi vēlas, tas ir neiespējami pateikt, ka visi portfeļi pieder privātpersonām.

Bitcoin miljonārs: Saraksts Personvārdu Bitcoin miljonāri

Bitcoin miljonārs Jered Kennapurchased viņa pirmā partija par 0,20 $ gabalā. Viņš tirgo tos apmēram $ 258 gabalā. Tas bija tikai pirmā partija monētas. Viņš zaudēja aptuveni 200,000 $ 2010.gadā, kad viņš pārveidots savu disku. Kaut kas var notikt, ja jums ir darīšana ar kriptonauda viņam nav jāuztraucas par zaudējumiem, lai gan viņš neatklāj savu patieso vērtību.

Facebook prāvniekiem ka Winklevoss twinsbecame ieguldītājiem tirgū, saskaņā ar New York Times viņi ir guvuši $ 11 miljonu no saviem ieguldījumiem. Par Winklovess dvīņi pievienojās Bitcoin miljonāru klubs pat pirms Bitcoin tika veikts populāra un zināma sabiedrībai.

Charlie Shremfound bitcoins 2011. Gadā; viņš iegādājās savu pirmo partiju starp $ 3-4 gabalā. Viņš iegādājās tūkstošiem vairāk, ja tie pieauga līdz $ 20. Pēc tam viņš sāka uzņēmuma BitInstant, kas ļauj cilvēkiem iegādāties Bitcoins fizisko veikalu.

Roger Ver

Viņš iegulda BitInstant un tad sākās ne tikai iegādāties, bet dodot Bitcoins prom. Viņš redz to kā uzticamu vērtību uzkrāšanai. Viņš dara visu šajās dienās Bitcoins.

Yifu Guobegan ieguves monētas, kad viņš bija students Ņujorkas Universitātē. Pēc tam viņš nodibināja Avalon. Avalon ir uzņēmums, kas ir veltīta ēkas nepieciešamo aprīkojumu datu ieguvei nepieciešams bitcoins. Mērķis ir veicināt izplatīšanos Bitcoins un palīdzēt nodrošināt tīkls ir pieejams vairāk nekā ilgtermiņā.

Topy GallippiCEO no BitPay ietver Bitcoins savā portfelī tiesības kopā ar savu nekustamo īpašumu, obligācijām un akcijām. Viņa uzņēmums ir maksājumu apstrādes uzņēmums, kas apstrādā Bitcoin apstrādi.

Kā minēts iepriekš, sakarā ar to, kā bitcoins tiek glabāti tas nav iespējams, lai būtu skaidra izpratne par to, cik daudzi no seifa īpašnieki ir faktiskie miljonāri. Miljonārs statuss nāk no summas grūti pret kriptonauda tie traucētu ja viņi naudu savā Bitcoin saimniecības.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu