Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Bitcon Ķīnā

# 8211; Ķīnas goverment centieni diskreditēt Bitcoin vai aizliegt to pilnībā tikko bija hit. Las Vegas-balstīta tiešsaistes Bitcoin banku pakalpojumu sniedzējs un ATM ražotājs aiz garu līniju Bitcoin ATMsaround pasauli Robocoin uzstāda pirmo Bitcoin bankomātu Pekinas Satoshi Plaza šodien !. Bitcoin ATM ir 1000 kvadrātmetru. Saskaņā ar ziņu ziņojumu ārpus Robocoin, ķīniešu Bitcoin klienti var pirkt un pārdot bitcoins pie Bitcoin ATM 27/7 un 365. Robocoin izpilddirektors Jordānijas Kelly bija šo vēstījumu Bitcoin patērētāji Ķīnā:

"Mūsu Ķīnas partneri ir gājusi cauri lielu garumiem, lai nodrošinātu Bitcoin entuziastiem un jaunatnācējiem vienkāršākais un ātrākais piekļuvi Bitcoin visvairāk saderīgas veidā. Mēs cenšamies apmierināt visas normatīvās prasības, un ceru, ka mēs varam turpināt plaukt Ķīnā. "

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM ar Robocoin

Pārbaudiet sarakstu Bitcoin bankomātu atrašanās vietu pa valstīm, valstīm, pilsētām. Ja jūs zināt kādu Bitcoin bankomātiem sarakstā nav minētas, pārliecinieties, lai sazinātos ar mums ar atrašanās vietām, īpašumtiesību un ražotāja informāciju, un mēs pievienot tos sarakstam. Tas arī palīdzēs, ja jūs varat sūtīt mums fotogrāfijas no Bitcoin ATM (-iem). Vai esat Ķīnā? Vai jūs izmantojāt Bitcoin Ķīnā? Ja tā, tad ļaujiet mums dzirdēt no jums!

Avots: coindeskBitcoin Investment 2016: Vai ir tā vērts?Bitcoin ieguldījumu 2016. Gada

# 8211; Bitcoin joprojām augošā, šķietami pieaug vērtībā katru dienu, kā arī popularitāti. Fakts ir tāds, ka ar pieaugošo globalizāciju un daudzveidību ekonomisko tirgu, universāli pieejamu valūtu ar noteiktu vērtību, piemēram, Bitcoin ir ārkārtīgi vērtīgs. Tas ir pamats, lai tās panākumiem, un iemesls, tas joprojām ir iespējams gudri ieguldīt Bitcoins.

Bitcoin Investīcijas 2016 - Vai ir vērts?

Jo vairāk izplatīta valūtas kļūst augstāka tās vērtību un lielāku daļu tā ir pasaules ekonomikas tirgū. Visas pazīmes norāda uz Bitcoin saglabājot savu popularitāti (paskatieties vērtību Satoshi Nakamoto akciju, Bitcoin izveidotājs, sasniedzot $ 700 millionin vērtību), kā arī nepieciešamība noderīgu un visuresošā tiešsaistes valūta netiks izzūd jebkurā laikā drīz. Tātad ir Bitcoin investīcijas 2016. Worthit? Jūs bet tā ir!

Vēl viens liels elements, kas norāda uz turpmāku izcelšanu Bitcoin ir, ka tas ir iespējams, ir vienīgā valūta, kas ļauj vienu, lai darbotos pilnīgi anonīmi. Tas dod unikālu vērtību, ka neviens cits valūta ir, un kas būtu nekavējoties vienu investēt Bitcoins, jo tas norāda uz turpmākiem panākumiem. Kad jūs izvēlēties, kuru produkts investēt, jūs vēlaties, lai uzzinātu, cik unikāls tas ir, niša, ka tas aizņem, un līdz ar to iespēja, ka vecāki klienti pastāvīgi nāk atpakaļ, un tas, ka jaunākas tie saglabās nāk. Bitcoin investīcijas ir tā visaugstākā 2016and ir tikai meklē augšu.

Abās šajās jomās joprojām šķiet gudri ieguldīt Bitcoins, jo tās aizņem vienskaitļa pozīciju savā tirgū, un ir ne tikai visvairāk atpazīstams zīmols, bet daudziem vienīgo atpazīstamu zīmolu tiešsaistē, anonīms valūtā. Ja jums ir zīmols, kas ir tik universāla, un bez ievērojamas konkurences, tas ir tad, kad jūs zināt, jūs varētu vēlēties ieguldīt Bitcoins. Iet uz priekšu, vadīt un sākt savu Bitcoin investīcijas 2016. Gadā.

Nopirkt Bitcoin Online apkaimē vai visā pasaulē!


Miljardieris Ričards Bransons iegulda Bitcoin maksājumu procesorā BitPay  

Sers Ričards Brensons, labi zināms britu miljardieris un dibinātājs Virgin grupas pašlaik veic Atlanta Bitcoin startēšanas BitPay. Ričards ir viens no Bitcoin investorswho safasēti $ 30 miljonus projektā. Tiek lēsts, ka aptuveni 70 darbavietas tiks pievienots dēļ starta. Galvenais darba kārtības aiz uzņēmuma ir izstrādāt programmatūras rīki, kas ļaus tiešsaistē tirgotājiem, lai savāktu savus maksājumus pa Bitcoin peer-to-peer tīkls.

No 8. Aprīļa, bija ziņojumi, kas veiktas Atlanta Biznesa Journalthat BitPay paredzēts piesaistīt finansējumu vairākās kārtās. Index Ventures bija priekšgalā ar $ 30 miljoni kārtā. Tur bija arī daži dalība citu Bitcoin investorssuch kā Founders fonda, RRR Ventures, Felicis Ventures un AME Cloud Ventures. Turklāt, Atlanta balstīta riska firma TTV Capital arī ieguldīta kārtā. Firma koncentrējas galvenokārt FINTECH telpā.

Citas Bitcoin Investori BitPay

BitPay ir arī izdevies sasniegt pamatni cita augstāka rullīti, sers Li Ka-Shing. Viņš ir Honkongas miljardieris nolēma pievienoties sarakstu Bitcoin investoriem. Pagājušā gada nogalē laikā Horizon ventures, uzņēmums, kas atbildīgas par privātu ieguldījumu Ka-Shing šajā tehnoloģiju, telekomunikāciju un mediju nozari pārvaldību, bija daļa no komandas, kas ieguldīts $ 2,7 miljonus BitPay.

Bitcoin ir digitālā valūta. Tas nav neviena valdība vai konkrētas bankas izdota. Valūta ir iegūst, izmantojot ātrgaitas datoriem. Aptuveni 12 miljoni bitcoins pašlaik apgrozībā. Tomēr skaits bitcoins kas var potenciāli jāizrok ir aptuveni 21 milj. Digitālās portfeļi tiek izmantoti, lai uzglabātu bitcoins. Tos var arī izmantot, lai iegādātos preces vai pakalpojumus no vairāk nekā 20000 tirgotājiem visā pasaulē.

Virgin Galactic, kas ir Richards komerciālā Space Travel Company, izmanto BitPay lai atvieglotu maksājumus Bitcoin. Faktiski, Richard tika informēti BitPay pēc viena no sākotnējiem Bitcoin investori runāja ar viņu par to, kas ļauj Bitcoin pasūtīt Virgin Galactic lidojumi. Kopš tā laika, trīs lidojumi ir nopircis, izmantojot Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

2015. gada 2. aprīlis

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas