Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Mēs ziņoja pirms pāris nedēļām, ka grozījumi, lai legalizētu Bitcoin pagājis Senāts valsts Californiawas nosūtīta gubernators Jerry Brown, lai paraksta. Nu, mēs esam priecīgi, tagad ziņo par Bitcoin kopienai šodien 30. Jūnijā, 2014. Bitcoin un citu virtuālo valūtām ir oficiāli juridiska Kalifornijas štatā! Jaunais likums atceļ veco likumu, kas lasa "kaut ko, bet likumīgā naudas ASV." Atbalstītāji rēķinu marķēti veco likumu rakstisku pirms daudziem gadsimtiem kā "nemainīgs" un "vadošo aiz" sadaļā "audzēšanas un inovatīvas maksājumu tirgū."

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā!

"Šis likumprojekts ļauj precizēt izmaiņas esošajos tiesību aktos, lai nodrošinātu, ka dažāda veida alternatīvu valūtu, piemēram, digitālo valūtā, punktiem, kuponiem vai citu objektu monetārā vērtība nav pārkāpti tiesību akti, ja šīs metodes tiek izmantotas, lai iegādātos preces un pakalpojumus vai maksājumu pārraide, "sadaļa norādīja uz dokumenta rēķinu lasīt. Kaut arī rēķinu uzskata visus cryptocurrencies vai virtuālās valūtas, Bitcoin bija galvenais disku aiz tā. Marc Lowell Andreessen, amerikāņu uzņēmējs, investors, un programmatūras inženieris, kurš izveidoja pasaulē pirmo tīmekļa pārlūkprogrammu - Netscape - ņēma čivināt aplaudēt gubernators Džerijs Brauns par viņa lēmumu parakstīt rēķinu par likumu.

Paldies gov Brown & CA likumdevēja! "AB 129 ļauj Bitcoin un citu digitālo valūta legāli izmantot darījumos Kalifornijā."

- Marc Andreessen (@pmarca) 29. Jūnijs 2014

"Laikā, kad attīstās maksājumu metodes, no Amazon monētu Starbucks Stars, tas ir nepraktiski ignorēt pieaugošo izmantošanu naudas alternatīvām," Demokrātiskā Assemblyman Roger Dickinson, kurš ieviesa rēķinu, teikts paziņojumā argumentu par likumprojektu laikā Senāta grīdas.

Bitcoin cena

Mums būs jāgaida, lai redzētu, ja šīs ziņas būs liela ietekme uz cenu Bitcoin. Vienu Bitcoin cena pieauga līdz 634,653 $ vairāk nekā nedēļas nogalē, un tur stabila pirmdien. Tas ir pārāk agri, lai pateikt, ja šī ziņa un ziņo, ka MasterCard ir iesniedzis patentu ASV Patentu un preču zīmju birojs (USPTO), kas ļaus pasaules maksājumu procesors, lai integrētu Bitcoin un citi virtuālās valūtas savā gaidāmajā pasaules klientam tiešsaistē iepirkšanās ratiņi.

Avots: rt 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

BetChain kļūst par pirmo Bitcoin kazino, kas piedāvā bezmaksas griezienus jaunākajās brīvās griešanās vietās piektdienā

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli