Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Viss šķiet, iet labi Atlanta, Georgia, pamatojoties Bitcoin maksājumu processorBitPay. Uzņēmums ziņoja pirms nedēļas (21 maijs 2014), kas anglis un miljardieris sers Ričards Čārlzs Nikolass Brensons injicējot $ 30 miljonus dollarsin startēšanas, kas palīdzēs radīt vairāk nekā 70 darba vietas tuvākajos mēnešos. Labā ziņa glabāt nāk, jo viņi tagad ziņo, ka BitPay apstrādā vidēji $ 1 miljonu dolāru katru dienu Bitcoin darījumos.

Bitcoin Maksājumu procesors BitPay

BitPay ir otrais Bitcoin maksājums processorbehind Coinbase ar valumes un darījumiem. Saskaņā ar informāciju iegūt no Anthony Gallippi, līdzdibinātājs un izpilddirektors BitPay - 30.000 uzņēmumiem un organizācijām tiek pasniegtas pie starta kompānija dienā. Daži no saviem lielākajiem klientiem, ir: Zynga, Virgin Galactic, WordPress Gyft, Shopify un TigerDirect.

Kas ir Bitcoin Maksājumu procesors?

Bitcoin Maksājumu processorallows komersanti, uzņēmumus, veikalus un privātpersonām, lai piekristu bitcoins bez rīkoties ar jebkuru bitcoins vai arī Bitcoin darījumi paši. Bitcoin pēc tam pārvērš fiat. Paypal ir lielisks piemērs tam. Paypal ļauj cilvēkiem un uzņēmumiem nosūtīt un saņemt naudu, izmantojot savu maksājumu vārteju, par maksu, izmantojot kredītkartes, pārbaudiet kartes un čekus. BitPay ir Bitcoin versija maksājumu, bet valūta ir pilnībā virtuāla.

BitPay Bitcoin apstrāde Numbers

BitPay dara apbrīnojamu darbu kā priekšējo Runner Bitcoin maksājumiem processiong biznesu. Pērn BitPay apstrādāt tikai 10.000 Bitcoin darījumus salīdzinot 30.000 šogad. Šis 200% + pieaugums vairāk nekā gadu laikā! Nice, vai ne? Tas ir $ 110m vērts Bitcoin apstrādei, kas ir prognozēts trīskāršosies līdz gada beigām.

BitPay veikuši dažas izmaiņas, pirms pāris mēnešiem pārvietojas Stephen Pairto CEO pozīciju un bijušais izpilddirektors Tonijs Gallippi darbojas kā Executive priekšsēdētājs. BitPay tagad ir biroji Amsterdamā, Buenos Aires un Sanfrancisko. Pašreizējā investoriem ietver: Sers Ričards Brensons, PayPal dibinātāja Peter Thiel un AME Cloud Ventures, helmed ar Yahoo dibinātājs Jerry Yang. Vai jūs izmantojat Bitcoin maksājumu processorBitPay? Kāda ir jūsu pieredze ar viņiem?

Avots: CoinDesk

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

2015. gada 3. aprīlis