Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Kas ir Bitcoin

Bitcoin ir digitālās valūtas un norēķinu sistēma, kas tika ieviesta kā atklātā pirmkoda programmatūru Satoshi Nakamoto kurš izstrādāts to. To izmanto peer to peer tehnoloģiju, jo naudu var pārvietot no vienas personas uz otru tieši, neiesaistot centrālās bankas. Visi maksājumi parasti tiek ierakstītas publiskā virsgrāmatā. Personām, kas izmanto programmatūru, piemēram, maka programmatūru, var iegūt, lai nosūtītu un saņemtu bitcoins elektroniski, izmantojot datoru, viedtālruni vai tīmekļa lietotnes.

Kas ir Bitcoin privāto atslēgu?

Kas ir Bitcoin privāto atslēgu

Bitcoin privāto atslēgu ir noslēpums numuru izveidojis, lai ļautu indivīdiem pavadīt bitcoins. Kad lietotāji izsniegtas ar Bitcoin adresi, tie ir arī izsniedz ar Bitcoin privāto atslēgu. Tas parasti ir 256 bitu skaits un, jo tā ir zelta biļete, kas ļauj indivīdam tērēt savus bitcoins, tai ir jābūt tur droši un droši.

Privātais atslēgu var izmantot, lai pieņemtu, pārdot un dāvināt Bitcoin. Daudzi labdarības tagad pieņem bitcoins.

Kā Keep Bitcoin privāto atslēgu seifa?

Viens no veidiem, kā var saglabāt Bitcoin privāto atslēgu droši ir, saglabājot to uz saviem datoriem disks, kas tiek šifrēta. Jūs varat arī izdrukāt to uz papīra. To var panākt, izmantojot pywallet. Pywallet ir noderīgas izstrādāti, izmantojot Python, kas ļauj lietotājiem iegūt privātās atslēgas no viņu maka failiem. Iegūtā failus pēc tam var izdrukāt uz nelielu papīra, izmantojot printeri.

Kāda Bitcoin privātā atslēga tiek lietota?

Lai veiktu darījumu, lietotājam jābūt pieejamība rīkam vai programmu, kas ļauj importēt privāto atslēgu. Daži maki var veikt darījumu bez nepieciešamības importēt privāto atslēgu. Citi prasīs privāto atslēgu nes. Kad privātās atslēgas iet cauri procedūru slaucīšana, darījums tiks pārraidīts uz citu adresi, un, kas ietver bilanci.

Kā Import Bitcoin privāto atslēgu?

Kā viens importēt Bitcoin privāto atslēgu? Viena no metodēm, ietver izmantošanu blockchain.info. Šis tiešsaistes rīks palīdz lietotājiem, lai importētu privātās atslēgas viegli. Tas tiek panākts, izmantojot savu maka pakalpojumu, kas tiek dēvēta par hibrīda eWallet. Tā ir tiešsaistes rīks, tas nav glabāt seifa informāciju. Tas ir saglabāti pārlūkprogrammā kā šifrētu failu. Jums ir nepieciešams izdot savu paroli vai aizstājvārdu, lai piekļūtu savam kontam.

BIPSalso atļauj ievest privāto atslēgu viegli, vienkārši ļaujot lietotājam vai nu rakstīt atslēgu manuāli no papīra makā vai skenēt to, izmantojot QR lasītājs app caur viedtālruņa kameru. Cita Bitcoin privāto galvenajām importa sniedzēju iekļauj micēlijs, kas nodrošina Android lietotni var lejupielādēt no Google Play. Lietotne ļauj vienu, lai nu skenētu kodu no papīra makā vai, izmantojot saldētavu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

BetChain kļūst par pirmo Bitcoin kazino, kas piedāvā bezmaksas griezienus jaunākajās brīvās griešanās vietās piektdienā

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?