Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Bitcoin līdz USD

Vai tu domā par iegūt savu Bitcoins? Lieliski! Jūs noteikti izdarīt pareizo izvēli, un starp sāk iemesli, kas varētu būt tas, ka Bitcoins ir pilnīgi droši, gaiši zinot, ka jums nav jādodas uz priekšu un atpakaļ, bankām noguldīt tos (jo īpaši centrālajā bankā), un lielākā daļa no visiem, tie ir pārvēršams dolāru. Vienkāršāk sakot, tie ir tikpat labi, kā naudas mīnus vairumā. Runājot par Bitcoin līdz USD pārveidi, kā jūs iet par to? Bet pirms tam, pieņemot, ka jums ir tikai iesācējs šajā visā shēmā, ļaujiet mums apspriest dažus galvenos galvenos punktus, kas jums būtu jāzina par Bitcoins.

Bitcoin nav faktiskā Coin

Kas ir Bitcoin? Bitcoin būtībā kriptonauda, ​​kas ir digitālā veida maksājumu ražo vai "iegūst" ar pārpilnība cilvēku pasaules aspektu. Tas ļauj tūlītēju peer-to-peer darījumiem visā pasaulē, vai nu bez maksas vai maz rēķina. Tomēr, kā iesācējs, tas būtu vislabāk atturēties no personīgā "ieguves." Būtu ideāli, vai nu pārbaudīt to apliecinātas valūtas maiņas vietnes, kas ļautu to tirdzniecību jebkurā valūtā līdz Bitcoins. Ir arī bankomātos popping dažādās jomās, kas automātiski pārveido naudu no sava bankas uz Bitcoins, atstājot jums kvīti par ierakstu un pirkuma pierādījumu, kas varētu nākt diezgan parocīgs, kad neatbilstības ir pienākums notikt.

Bitcoins nevar nozagt

Iegādājoties Bitcoins ir tikpat laba kā patentēšanu tās ar savu vārdu. Tāpēc šie cryptocurrent monētas nevar kāroto no jums ikviens, ja vien jūs dot viņiem tiešu piekļuvi jūsu datoram vai vairāk punktu, lai jūsu Bitcoin kontā. Neskatoties uz to, šie digitālie monētas ir izteikti ironclad drošību.

Bitcoins netiek aplikti ar nodokli

Viena no jaukākajām perks Bitcoins ir tas, ka tie nekādā veidā noteiktajā nepieciešamībai tiks aplikti ar nodokli. Šajā ziņā, tirdzniecības jūsu dolāru šiem cryptocurrent vienībām ir tikpat laba kā nodrošinātos sevi no dārgiem dziļumos nodokļiem. Tāpēc, jūs varat vienkārši pārvērst tos par faktisko ASV dolāru valūtā vai jebkurā valūtā, par šo jautājumu, ja tāda vajadzība nosaka to rokas pār jums. Tagad tas noved mūs pie pamatēdiena: konvertēt Bitcoins uz dolāru.

Bitcoin līdz USD - pārvērst Bitcoins uz dolāri: Kā?

Bitcoin līdz USD

# 8211; pārveidojot savu Bitcoins vai BTC par faktisku dolāra valūtas notiek diezgan viegli ar izmantošanu Bitcoin kalkulators. Tāpat kā ierasta lieta, vērtība Bitcoin ir šķidruma - tas mēdz mainīties ar stundu. Paturot to prātā, jums noteikti ir nepieciešams instruments, kas uztur jūs neatpaliktu ar reālā laika vērtības Bitcoin un Bitcoin kalkulators vienkārši notiek, ir noderīgi, lai to. Piemēram, izmantojot šo kalkulatoru ar Bitcoinvalues.net, jūs saņemsiet visvairāk up-to-dienas vērtību BTC, kas būtu svarīgi, lai noteiktu, cik daudz jums vajadzētu iegūt vienu kriptonauda jums, kā jūs tirdzniecību tās valūtas tirgū.

Piezīme: Ja jums ir bitcoins jūs vēlētos pārdot, jūs varat darīt @ Coinbase. Ja vēlaties tos pārdot in-persona jūsu vietējā teritorijā, kases: LocalBitcoins.

Tagad, pašreizējā vērtība bitcoinranges no aptuveni 430 līdz 636.5 vienu Bitcoin, un tas vienmēr kādreiz mainīt stundu laikā, parasti augšupejošā virzienā, un dodas atpakaļ uz savu dinamisko basepoint -, un tas būtu pietiekami, lai nodrošinātu jums godīgu spēlēt ar savu naudu. Vēlaties, lai pārvērstu Bitcoin uz USD? Iet uz sānjoslas labajā handside šīs vietnes, un jūs redzēsiet Bitcoin valūtas kursa kalkulatoru!

Sekojiet mums Twitter / Facebook

[Bitcoin valūtas-kalkulators]

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC