Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām

Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām

Dish Satellite Network pievienojās ļoti ekskluzīvu uzņēmumu sarakstu, kuri pieņem bitcoinas maksājuma formu apmaiņā pret pakalpojumiem. Trauku gadījumā, Bitcoin īpašnieki varēs maksāt ikmēneša abonēšanas pakalpojumiem un Dish jauninājumus, izmantojot bitcoins; jaunākā forma virtuālo valūtu. Par uzņēmumu pieņemot Bitcoin pašlaik, bet ne sarakstu tikai: Tesla automašīnām, Zynga videospēlēm, Overstock.com, Amazon, CVS, Target; tikai nosaukt dažus. Jūs varat redzēt pilnu sarakstu, kas pieņem bitcoins. Dish Satellite paziņoja pagājušajā ceturtdienā, ka pašreizējie un nākotnes klienti var sākt veikt maksājumus ar bitcoins tas nāk septembris (2014) ar savu tīmekļa vietni!

Kas ir Bitcoin

Bitcoin, virtuālo valūtu ieviesa 2009. Gada sākumā ir gotten daudz uzmanības pēdējo pāris mēnešu laikā. Daži finanšu smagā hitters ir ieguldījuši Bitcoin un Bitcoin saistītiem uzņēmumiem pēdējo mēnešu laikā. Sers Ričards Brensons, tad accentric miljardieris un īpašnieks reklāma Virgin Group, kurā ietilpst vairāk nekā 400 uzņēmumi no Virgin Mobile Virgin Airlines nesen ieguldīja $ 30 miljonus dolāru BitPay - Atlanta balstītas Bitcoin maksājumu procesors Starup. Ja jūs esat jauns, lai Bitcoin un vēlētos uzzināt vairāk par to, izlasiet rakstu "Kas ir Bitcoin." Tur jūs atradīsiet tekstu un video, paskaidrojot Bitcoin lajs izteiksmē, sarakstu ar uzņēmumiem, kuri pieņem Bitcoin un Bitcoin investoriem un miljonāri.

Trauku tīkls pieņemšana Bitcoin

Trauku Satelītu tīkls sadarbojas ar pasaulē lielākajiem un noteikta Bitcoin maiņas kompānijas Coinbase apmainīties Bitcoin uz ASV dolāros (USD). Trauku CEO Bernie Han apliecinājis, ka arvien pieaugošo popularitāti Bitcoin kā likumīgu un alternatīvu valūtu pret otru tradicionālais pašlaik, norādot, ka "Bitcoin kļūst vēlamais veids, kā daži cilvēki veikt darījumus, un mēs vēlamies, lai pielāgotos šīm personām." Viņš turpināja, sakot, ka "mēs vienmēr gribam, lai nodrošinātu izvēles iespējas un ērtības mūsu klientiem, un kas ietver metodi, ko tie izmanto, lai samaksāt savus rēķinus," "Bitcoin kļūst vēlamais veids, kā daži cilvēki veikt darījumus, un mēs vēlamies, lai pielāgotos šīm personām."

Grupa trauku tehniskās Savy darbinieku toņu ideju uzņēmuma pieņem bitcoinas maksājumu metodi. Analītiķis Amy Yong no Macquarie Capital Vērtspapīru apsveica lēmumu Dish Satellite tīklā, taču brīdināja, ka uzņēmums nevar gūt labumu daudz no riska - "Es domāju, ka tā tikai iet, lai pierādītu, ka tie ir ļoti priekšu domāšana, kas nav cik daudz cilvēki domā par satelītu un lineāru TV, "Yong teica.

Es domāju, ka tas ir pārāk agri, lai pateikt, kas būs un nebūs ieguvēji no aptverot un pieņemt Bitcoin. Tomēr ir pozitīva zīme, ka Bitcoin kļūst spēlētājs ar aizvien būtiskāku pasaules finanšu tirgū. Dish ir dažas pozitīvas ziņas, kas balstās uz vai pastāstīt investoriem šajā brīdī. Lieks ziņoja, ka uzņēmums, kas četru mēnešu laikā līdz šim pieņemt bitcoins kā maksājumi par viesnīcu un aviobiļetes, uzņēmums racked rekordīsā $ 1,6 miljoni dolāru vērtu Bitcoin darījumiem. BitPay, ļoti aizņemts Bitcoin processiong minēts sākumā kompānija ziņoja citu rekordu $ 1 miljonu dolāru diennaktī Bitcoin darījumos.

Daudzi uzņēmumi vēlas nokļūt Bitcoin bandwagon, bet izvēlējās spēlēt jāgaida-un-sk spēli tagad. Bitcoin ir šeit, lai pateikt, un tie, kuri nav integrēt virtuālo valūtu savā maksājumu sistēmu sākumā valstī stāvēt zaudēt vairāk nekā iegūt! Vai jūs Bitcoin sabiedrība vai zināt par jebkuru uzņēmumu pieņemt Bitcoin? Lūdzu, dodiet mums zināt informāciju un mēs būsim priecīgi, lai rakstītu par savu pozitīvo Bitcoin ziņas. Mēs esam šeit, lai palīdzētu Bitcoin attīstību un veicināt uzņēmumiem, kas palīdz cēlonis!

Pants Avots: latimes

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post

Post Bitcoin

Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana

Post Bitcoin

Changelly pārskats - 1 Thing, ko viņi nesakās

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

4 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Cash Wordwide

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

8 bloku pētnieku saraksts un kādi tie ir tieši?