Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Silk Road Bitcoin Izsole - Apvienotā valsts darbinieki Service tikko paziņoja, ka četri uzvarētāji dalīs pēdējo kopumu konfiscēti no Zīda ceļa bitcoins 2014. Gada decembrī tiesneši konfiscēja 50000 bitcoins brīdī. Pirmais Bitcoin izsole notika 2014. Gada jūlijā Pirmajā izsolē saņēma 186 priekšlikumus no 42 pretendentiem, kas galu galā ieguva dibinātāja Draper Fisher Jurvetson. Skaits sasniedza 30000 bitcoins.

Par ASV drošības notika četras Silk Road Bitcoin izsoļu notikumiem gadiem ar gala Bitcoin izsolē vairāk nekā gada 5. Novembrī, 2015. Gada 11. Pretendenti sacentās par bitcoins kopsummā 44000 BTC. Pašreizējā tirgus cena preses laikam bija $ 14.6m!

Tikai 1 no 4 uzvarētājiem ir atklājis līdz šim, ar New York balstītas Bitcoin biržu kompānija itBitconfirming tā ir nodrošinājusi 5 Bitcoin blokus vārdā vairākiem klientiem un Bitcoin investoriem. ASV drošības atklāja, ka viens no uzvarētājiem, kas vēl tiks atmaskoti, gāja prom ar 24.000 BTC (vērts aptuveni $ 8.1m).

Organizācija saka:

"Jaunākais ASV darbinieki Service Bitcoin izsole sekoja četru uzvarējušo solītāju. Par bitcoins sadalījums uzvarēja ar solītāja [s] ir 4000, 6000, 10000 un aptuveni 24341 bitcoins."Pirmais Bitcoin ATM Telavivā, Izraēlā BITBOX uzstādītsPirmais Bitcoin bankomāts Telavivā, Izraēlā uzstādīt BitBox

Tel Aviv ir gotten savu pirmo Bitcoin ATMon trešdiena 11 jūnijs. Bitcoin bankomāts Tel Avivis pirmais šāda veida Tuvajos Austrumos. Bitcoin ATM tiek ražots ar Robocoin un BitBox ir izplatītāja. Cilvēki no Telavivas un apkārtējos rajonos varēs pirkt un pārdot bitcoinsusing ATM 24/7 - 365. Precīza atrašanās vieta Bitcoin ATM Izraēlā, Tel Aviv ir foajē Town-House TLV viesnīca, kas atrodas uz Yavne ielā, stūrī Rotšilda bulvāra atbilstoši 99Bitcoins.

"No pirmās Bitcoin ATM uzsākšana Tuvajos Austrumos ļaus jebkuru personu bez iepriekšējām zināšanām Bitcoin un kā tā darbojas, lai viegli pirkt un pārdot Bitcoin 24/7 apejot birokrātiju bankām," sacīja Nimrod Gruber, izpilddirektors BITBOX.

Bitcoin bankomāts Tel Aviv, Izraēla

Bitcoin pircēji un pārdevēji nevajag Bitcoin walletto lietot Bitcoin bankomātu Telavivā, Izraēlā. Iekārta automātiski izveidot Bitcoin maku un parādīt Bitcoin privāto atslēgu un pieteikšanās informāciju, lai lietotājs uz vietas!

Bitcoin piedzīvo milzīgu izaugsmes-tendenci Izraēlā, bet līdz šim visi darījumi ir vai nu veikta, izmantojot bankas, ar daudz birokrātisku barjeru iesaistīto, vai ar tirdzniecību ar privātpersonām, kas var būt uzticami un rada bažas par uzticamību. Explained Nimrod.

Bitcoin bankomāts Tel Avivis celta Amerikas Savienotajās Valstīs. Bitcoin lietotāji Tel Aviv var nopirkt bitcoins izmantojot bankomāta un / vai pārsūtīt bitcoins saviem draugiem un ģimenes locekļiem visā Izraēlā, ASV un citās valstīs, kur Bitcoin ir likumīgs. Jebkura Bitcoin nosūtīti uz citām valstīm vai citās vietās Izraēlā ir bez bankomāta.


Pirmie ASV Bitcoin bankomāti, kas uzstādīti Bostonā, MA un Austinā, TeksasāVisbeidzot dažas pozitīvas ziņas Bitcoin - jaunā virtuālā currency- šonedēļ. Bitcoin bankomāti ir popping up visā Āzijā un Eiropā, un tas ir tagad, šķiet, ASV strauji tuvojas. Pirms dažām dienām, pirmais Bitcoin ATMwas uzstādīti Bostonas aizņemts Dienvidu stacijas. Jaunais Bitcoin mašīna, ko ražo Ņūhempšīras s Lamassu, Inc. Un uzstāda Boston startēšanas Liberty Teller, ir viens no pirmajiem un garu sarakstu ar bitcion ierīces, kas tiks uzstādīts valstī tuvāko mēnešu laikā.

Liberty Teller paziņoja uzsākt savu pirmo Bitcoin ATMin ASV, izmantojot twitter, un teica, ka viņi būs atdot bezmaksas bitcoins lai palīdzētu veicināt daudz plašāku izmantošanu Bitcoin kā alternatīvu valūtu.

Vēl Bitcoin ATMwas arī uzstādītas agrāk šodien Austin Texas kādā centra bārā, sēžot iekšpusē bāra vannas istaba. Tas ATM faktiski ir ASV pirmā mašīna, pat uzstādīta valstī.

Vai jūs zināt kādu Bitcoin bankomātu ASV jūs vēlētos, lai brīdinātu mūs par? Pievienot tos uz zemāk diskusijā!

Avots: bostonglobe


Pieci iemesli Bitcoin revolūcija ir beigusiesBitcoin neizdosies, nevis fani trūkst mēģina, bet gan tās statuss nekad nebūs vairāk par interesantu koncepciju aizstāv tiem techie vai brīvdomātājs nometnē. Holding Bitcoin ir vairāk politisks izteiksmes nevis stabilas ekonomikas investīcijām.. Galu galā, Bitcoin būs nekas vairāk kā vēstures grāmatās, ja tiek veiktas strukturālas izmaiņas. Tā nekad netiks pilnībā pieņemts tā pašreizējā formā, kas ir nekas vairāk kā veikls koncepciju, lai cilvēki varētu zaudēt naudu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

CME nākotnes darījumiem vajadzētu apstāties, vadīt Bitcoin cenu pret nulli - Motls

Post Bitcoin

Pirkt Bitcoins ar Paypal - soli pa solim Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin pret Bit Coins un Bitcoin pret Bit monētu

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

Butterfly Labs reaģē uz FTC sūdzību

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Caricoin parādīs Bitcoin Karību jūras reģionā

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā