Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt

Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt

Princeton Universityis nav svešinieks Bitcoin. Prestižā akadēmiskā institūcija bija viens no pirmajiem piedāvāt klasi par Bitcoin. No šodienas, tie būs pirmie piedāvāt Bitcoin mācību grāmatas. Pirmais projekts Bitcoin textookentitled "Bitcoin un kriptonauda" tagad ir pieejams, un bez maksas lejupielādēt internetā (Lejupielādēt Bitcoin Mācību grāmata šeit).

Par pirmo mācību grāmatu autori par bitcoinconducted visaptverošu Analyzation par tehnoloģijām, braukšanas strauju izaugsmi Bitcoin un citu cryptocurrencies. Pilnīga pirmā Bitcoin textbookwill tikt dara pieejamus sabiedrībai vasarai 2016.

Līdzautors pirmās Bitcoin mācību grāmatu, Arvind Narayanan, docents datorzinātņu departaments Prinstonas universitātē ievietojis ievada viņa personīgajā blogā, kur viņš atklāti runāt par sarunvalodas stilu pirmā Bitcoin mācību grāmatas.

"Ja jūs meklējat patiesi saprastu, kā Bitcoin darbus tehniskā līmenī, un ir pamata iepazinuši datorzinātnēs un programmēšana, šī grāmata ir par jums."

Pirmais Bitcoin Textbook Struktūra

Par Bitcoin textbookis mērķis ir studentiem, bet arī pievēršas neatrisinātos jautājumus daži programmatūras izstrādātājiem, uzņēmējus un tehnoloģiju Hobbyists var būt par Bitcoin. Atbildes uz jautājumiem, piemēram: kā tas Bitcoin darbu, izmantoto tehnoloģiju, lai ražotu Bitcoin veidi un nākotne Bitcoin kopumā.

Bitcoin Mācību grāmata authorsalso paskatījās Bitcoin drošību, un tā ietekmi uz izaugsmi. Tur tas ir likumīgs bailes, ka lietotāju Bitcoin var pazust un nekad jāskata vēlreiz! Piemēram, MtGox slēgt permantlyafter pieprasa hakeri iekļuva aizmuguri savas sistēmas un veikti prom ar 85% no Bitcoin veikalu; piespiežot pirmo Bitcoin apmaiņas uzņēmumam pieteikt bankrotu. Tekstā ir arī pārbauda lietotāja anonimitāti, regulēšanu un nākotnes tehnoloģijas, kas var tikt izmantoti, lai nodrošinātu Bitcoin walletsand darījumus.

Ja jūs patiešām sajūta akadēmisko, tad Bitcoin textbookincludes nodaļu piepildīta ar "mājasdarbu jautājumus" ar programmēšanas uzdevumiem, kur lasītāji var piemērot atšķirīgas Bitcoin komponentu, izmantojot vairākus vienkāršus modeļus.

"Pēc iepazīšanās ar šo grāmatu, jūs zināt visu, kas jums ir nepieciešams, lai varētu nodalīt faktu no fiction lasot pretenzijas par Bitcoin un citām cryptocurrencies," sacīja autori. "Jums būs konceptuālos pamatus jums inženieris drošu programmatūru, kas mijiedarbojas ar Bitcoin tīklu. Un jūs varēsiet integrēt idejas no Bitcoin uz saviem projektiem."

Iegūstiet rokas pirmajā Bitcoin mācību grāmatu un dariet mums zināt, ko jūs domājat par to.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Fed aprīlis Sanāksmes minūtes Atbrīvots: ko Future Fed politika nozīmē Bitcoin

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Citi ziņojums un Silk Road Auction

Post Bitcoin

Federālo rezervju sistēma redz skaidru nākotni Bitcoin

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa