Gana rīko Āfrikas pirmo Bitcoin konferenci | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Gana rīko Āfrikas pirmo Bitcoin konferenci

Gana rīko Āfrikas pirmo Bitcoin konferenci

Bitcoin konference! Gana tikko paziņoja, ka tā būs, kam tās pirmais Bitcoin Conferenceon 11. Decembris 2014. Tas ir liels ziņas par reģionu, jo tās ekonomika ir viena no strauji paplašinās pasaules lielvalstīm, piemēram, ASV un Ķīnu. Ir milzīga atšķirība tomēr starp cilvēkiem un finanšu interesēm. Tas padara Ganai ļoti auglīga vieta un Bitcoin paplašināšanos un izglītību. Tātad pirmais Bitcoin konference Ganā būs zinoši informāciju, lai saņemtu valsts ceļā uz jauno ekonomisko panākumu.

Jāizlasa: Anti-BTC kustība - Krievija Bani Bitcoin vēlreiz!

Gana Nolemj First Bitcoin konferenci Āfriku!

Organizācija, kas notiek, lai palīdzētu iegūt šo procesu, lai sāktu, ir bezpeļņas organizācija, ko sauc par Dream Bitcoin radīts jauns Ganas Bitcoin entuziasts (Philip Asare). Šis fonds ir izveidotas, lai palīdzētu dot jaunajiem kriptogrāfijas uzņēmējiem Ganā. Tas ir pamats, kas ir atbildīga par Ganas pirmās jebkad Bitcoin konferencē Ganas pilsētā Kumasi. Par Bitcoin panākumi šajā valstī ir atkarīga no cilvēkiem, bet viņi saskaras kalnup kaujas, jo lielākā daļa valsts iedzīvotāju saskaras ar nopietnu ekonomisko ciešanas.

Fakts ir tāds, ka mobilie maksājumi pieaug Āfrikā un uzņēmumiem, piemēram, BitPesa un M-Pesa sāk veido lielāko daļu no IKP dažās valstīs. Daudzi tiek aplaupīti uzņēmumi, kas iekasē augstu maksu, ja radinieki cilvēku dzīvo kontinentā tiek sūtīti naudu, izmantojot uzņēmumiem, piemēram, Western Union. Tas atver durvis Bitcoin būt ietekmīgs spēks visā kontinentā kā alternatīvu avotu izmantojot savu ekonomiku, lai cilvēki, kas ir par zemes līmenī, kam nepieciešams saņemt naudu caur Western Union un citus naudas pārvedumu avotiem.

Skatīt arī: Bitcoin Valsts! Top 10 Nations, kas mīl BTC


Foto Kredīts: cointelegrap

Bitcoin conferencewill notiks vairāk nekā divas dienas, tajā Kumasi Politehniskās universitātes un ieviest rīkus, kas palīdzēs aizdedzināt Bitcoin uzņēmējdarbību valstī. Dream Foundation apvienojusies ar Bitnation, Coinapult un Bitrefill lai šis seminārs ir iespējams. Co-dibinātājs Sjerraleones Liberty grupas CoinTelegraph ir citēts kā sakot, "Cilvēki atklās priekšrocības Bitcoin un kā tā var palīdzēt samazināt izmaksas, pārvedumu, kas tiek sūtīti, izmantojot Western Union, Money Gram un citus līdzekļus."

Kopumā šis Bitcoin conferenceis noteikti vajadzīgs, un tas ir solis pareizajā virzienā, ekonomikas stabilizāciju. Bitcoin Konference aptver plašu tēmu klāstu ar nenoteiktu diskusijās un grupu novērtējumiem. Skaļruņi apmeklē Bitcoin konferenci būs robežās no vietējiem uzņēmējiem, uz starptautiskiem ekspertiem. Pasaule ir uzgriezt uz šo konferenci, jo tas kalpos kā piemērs citām valstīm, kurām vajadzīga šādas iniciatīvas, lai palīdzētu augt pasaules Bitcoin kopienas un organizācijas, piemēram, Dream Bitcoin Foundation.

Ziņas avots: cointelegraph

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: ASV darba grupa atbrīvot Bitcoin Rulebook

Post Bitcoin

Xapo vilšanos par Bitcoin debetkarti

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Bitcoin-Andromeda datorzinātņu pētniecības celms - SMBlog

Post Bitcoin

Ķīna Bans Bitcoin atkārtoti, ar mazu efektu

Post Bitcoin

Buying Bitcoins with Cash, Western Union - How-to Guide

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana