Ieguldījumi Bitcoin ir tieši tagad? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ieguldījumi Bitcoin ir tieši tagad?

Ieguldījumi Bitcoin ir tieši tagad?

Ieguldījumi Bitcoin

Cilvēki ieinteresēja jaunā crytocurrency pazīstams kā Bitcoin. Cilvēki un uzņēmumi visā pasaulē ir pieņēmuši šo jauno avenue veikt savu uzņēmējdarbību, vai maksāt par saviem pakalpojumiem reālajā pasaulē. Par Bitcoin pasaule paplašinās un uzlabojas strauji, kas ietver, piemēram, uzstādīšana Bitcoin ATMsaround pasauli. Tas ir cilvēku padomājis diviem jautājumiem "Ieguldījumi Bitcoin, tas ir laiks ieguldīt?"

Pirmais jautājums ir viegli atbildēt, un informācija ir viegli pieejama ikvienam domāt par investīcijām Bitcoins. Tomēr otrais jautājums ir pilnīgi līdz personai, izmantojot savas kopējas zināšanas un literatūru, kas palīdz investoriem pieņemt lēmumus par konkrētiem krājumiem. Ciktāl tas attiecas uz Bitcoin, ja investori var paciest svārstības, tad Bitcoin var būt akciju, ka viņi var apsvērt investē. Sākumposmā, Bitcoin tika novērtēts nekas, bet jau 18. Septembrī, tika novērtēti 437 $. Tur ir ievērojami pieaugusi un investoriem un riska kapitāla uzņēmumiem ir derības, ka tas ir šeit palikt.

Ieguldījumi Bitcoin

Pirmā lieta, jums ir jāsaprot, BTC, pirms jūs varat uzzināt, kā ieguldīt bitcoins (SEE: Kas ir Bitcoin). Attiecībā uz vidusmēra cilvēks, vairāki veidi pastāv iekļūt ieguldīt un pirkt Bitcoin. ASV, populārākais avenue ir CoinMama (ieteicams), Coinbase, Bitstamp un vietējo Bitcoins (lasīt: Coinbase vs BTC-e vs BitStamp - Labākā vieta, kur nopirkt Bitcoins). Katram ir savas priekšrocības un trūkumi, lai jūsu pētījumus, lai atrastu labāko fit jums. Lai iegūtu pilnu aprakstu par to, kā ieguldīt Bitcoinsit ieteicams noklikšķināt uz saites zemāk un lasīt atšķirības starp 3 Bitcoin procesoriem. Tas sniedz jums soli pa solim instrukcija un dažādām funkcijām, kas saistītas ar katru aleju jūs varat izmantot, lai iegādātos Bitcoin.

Vai ir laiks ieguldīt Bitcoin?

Otrkārt, jūs vēlaties zināt, tas ir laiks, lai ieguldīt bitcoinsand cik pievilcīgs krājumi pašlaik. Ir bijis milzīgs pieaugums kopš pagājušā gada, saskaņā ar CoinDesk, tiešsaistes publikācijas, kas izseko digitālās valūtas, tāmes šī gada beigām būs astoņi miljoni Bitcoin tirdzniecības kontiem. Tie ir pazīstami kā "Bitcoin kabatas." Tas ir arī aprēķināts, ka 100000 uzņēmumi būs pieņemt bitcoinsas formu samaksai par precēm un pakalpojumiem.

Skatīt arī: Bitcoin pret USD (dolāros) vs Gold: Kura ir labāka investīciju?

Kas Bitcoin Investori jāzina

Ir trīs lietas, kas investoriem būtu jāzina, pirms izlemt, ieguldot bitcoins ir tiesības pārvietot: vispirms pārliecinieties Bitcoin netiek drukāts vai nodrošināti ar centrālo valdību, ieguldot uzņēmumu, kas pieņem bitcoins ir galvenais, bet vēl svarīgāk, ka cryptocurrencies var būt ļoti nepastāvīga un šķidrums. Ir samērā ierobežota tirgus kapitalizācija Bitcoin lai tas būtu grūti pārdot lielos apjomos.

Tātad tagad jūs esat iemācījušies soļus, plusi un mīnusi ieguldīt Bitcoin, ir pienācis laiks izlemt pats, vai ieguldīt bitcoinright šobrīd ir tieši Jums! Saskaņā ar Campbell R. Harvey no Duke University "Bitcoin nekad domāts, lai būtu spekulatīvu investīciju transportlīdzekli," viņš piebilst. "Bitcoin galvenais mērķis ir, lai nodrošinātu efektīvu apmaiņu īpašuma izmantojot minimālu darījumu izmaksas un augstu drošības līmeni."

Es domāju, ka šie apgalvojumi Rezumējot vismaz daļu no lēmuma, kad jautā sev, tas ir laiks ieguldīt? Šis raksts nav domāts, lai pārliecināt persona uz vienu vai otru par investīcijām Bitcoin veidā. Tomēr, jūs varat izmantot šo informāciju, lai palīdzētu iegūt papildu zināšanas Bitcoin, tirgu un noteikt, vai ieguldīt bitcoinis tieši jums. Lai beigtu diskusiju, es vienkārši saku domāt un ieguldīt gudri.

Pants Avots: WSJ

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats

Post Bitcoin

Gana rīko Āfrikas pirmo Bitcoin konferenci

Post Bitcoin

Google tikko nogalināts 99Satoshis (Bitcoin krānu atjauninājums)

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

PayPal pakalpojums, lai sāktu pieņemt Bitcoins Via Coinbase

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu