IRS etiķetes Bitcoin īpašums NOT valūta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

IRS etiķetes Bitcoin īpašums NOT valūta

IRS etiķetes Bitcoin īpašums NOT valūta

Bitcoin IRS

# 8211; Daži analītiķi saka, Iekšējo ieņēmumu dienesta (IRS) sniedza iznīcinošu triecienu nākotni Bitcoin kad viņi nolēma marķēt to īpašumu, nevis valūtu. Mēs, Bitcoin mīlošs kopiena vienmēr kliedēt negatīvās baumas un nepatiesus apgalvojumus par nākotni Bitcoin. Tomēr šis fakts nav atstāt nākotni Bitcoin briesmās.

Via NYTimes (Bitcoin IRS):

Internal Revenue Service var būt tikai ņemt dažas fun no Bitcoin. Bet tas var nozīmēt, ka virtuālā valūta aug.

IRS otrdien paziņoja, ka tā pret Bitcoin, datoru orientētu tiešsaistes naudas sistēmu, jo īpašumu nevis valūtu nodokļu vajadzībām, pārvietot, kas liek lietotājiem, kuri ir pieraduši pie darbojas saskaņā ar valdības radaru, lai risinātu ar jauniem nodokļu jautājumiem un ziņošanas prasības.

Kaut kas var šķist dārga galvassāpes, daži finanšu eksperti apskatīt gājienu kā veids, lai push Bitcoin tālāk no bārkstis un mainstream finanšu sistēmā.

"Tas kļūst leģitimitāti, ko tā nebija agrāk," teica Ajay Vinze, asociētais dekāns Arizona State universitātes biznesa skolā. Nolēmumu, viņš teica, "liek Bitcoin uz ceļa, lai kļūtu par patiesu finanšu aktīvs."

Kaut arī daudzi lietotāji jau ārstēt Bitcoin kā valūtu, IRS, kas ir ļoti skaidrs, ka "tam nav likumīga maksāšanas līdzekļa statuss jebkurā jurisdikcijā."

Nozare bija gaidījis valdība nāk klajā ar sava veida norādes par Bitcoin, tāpēc paziņojums otrdien nenāca kā daudz pārsteigumu. Bet daži lietotāji jāuztraucas, ka uzskatot to par ieguldījumu varētu atturēt no Bitcoin izmantošanu kā maksāšanas līdzekli. Ja lietotājs pērk preci vai pakalpojumu ar Bitcoin, piemēram, IRS sagaida persona, lai aprēķinātu vērtības izmaiņas no dienas, kad lietotājs ieguvis Bitcoin datuma tas tika izlietota. Tas dotu personai par pamatu, lai aprēķinātu ieguvumus - vai zaudējumi - par to, ko IRS tagad zvana īpašumu.

"Cilvēki var tikai kārdinājums uzkrāt, nevis tērēt, jo tiklīdz viņi tērē viņi riskētu uzņemties kapitāla pieauguma nodokļiem," sacīja Pamir Gelenbe, līdzdibinātājs no CoinSummit konferencē un partneris kolibri Ventures, riska kapitāla uzņēmums, kas nesen ieguldīja tiešsaistes Bitcoin apmaiņas Krakenas.

IRS lēmums varētu ārstēt Bitcoin kā īpašuma objektu kapitāla pieauguma nodokļiem. Ilgtermiņa kapitāla pieauguma nodokļi tiek ierobežots līdz 20 procentiem, izdevīgāku likmi nekā augšējā likmi 39,6 procenti par federālo ienākuma nodokļiem. Atsevišķas tirgotāji valūtas tirgos - britu mārciņas, piemēram, - ir paredzēts, lai ārstētu ieguvumus vai zaudējumus, regulāru ienākumu nodokļu vajadzībām.

"No nodokļu viedokļa, tas ir patiešām labākais iespējamais iznākums," teica Barry Silbert, izpilddirektors SecondMarket, kas plāno ieviest jaunu Bitcoin apmaiņu.

Līdz šim Bitcoin entuziasti ir iespēja pirkt, pārdot un tirdzniecība uz to pieaugumu ar dažiem maksas un maz pārraudzībai, jo valūta nav centrālā banka, un valsts regulatoru. Gadu gaitā, tad par Bitcoin cena arī ir svārstījusies Putnu, no pāris centiem vairāk nekā $ 1000, lai tā pašreizējā cena aptuveni $ 600.

Tajā pašā laikā, arvien vairāk tirgotāju skaits, ieskaitot Virgin Galactic un Overstock.com, esam sākuši pieņemt Bitcoin, ko atbalsta arvien mājamatniecības uzņēmumiem, kas apmainās ar Bitcoins par dolāriem par nelielu samaksu.

Izveidoja anonīmā programmētāju vai grupu datoru programmētāji, Bitcoin ir lielā mērā valstība tehnoloģiju entuziasti un anti-dibināšanas hobiju, kuri bieži vien ir pirkt un pārdot Bitcoin uz tiešsaistes apmaiņu. Programmētāji ir arī iespēja iegūt tos "kalnrūpniecības" vai norādītas neskaidra algoritmus "atslēgt" jaunās monētas.

IRS tagad, tomēr, saka, ka šie kalnrači ir jāziņo par patieso tirgus vērtību virtuālā valūta, kas ir daļa no viņu ienākumiem.

Jaunās vadlīnijas arī nozīmēt, ka tiešsaistes apmaiņa, kas pērk un pārdod Bitcoin tagad būs nodrošināt klientus ar ikgadējiem ziņojumiem par saviem darījumiem, tāpat kā akciju brokeriem un citām ieguldījumu sabiedrībām darīt.

Bet daži pasākumi jau var būt veikti, lai nodrošinātu, ka jaunās ziņošanas prasības netiks attur lietotājus no tirdzniecības ar Bitcoin.

"Es varu jums apliecināt, ka ir vairāki uzņēmumi, kas ir jānāk klajā ar programmatūru, lai automatizēt visu šo procesu," Mr Silbert teica.

Bitcoin uzsākšanas Coinbase arī teica, ka jāatbalsta jaunās vadlīnijas.

"Aizraujoša redzēt skaidrību no IRS Coinbase palīdzēs gan patērētājiem un tirgotājiem, lai apmierinātu vadlīnijām," sabiedrība teica Twitter ziņu.

Pēdējā gada vai diviem, tomēr nozare ir piesaistījusi atbalsts no riska kapitāla un citām ieguldījumu sabiedrībām, kas paredzēt plašāku pieņemšanu virtuālo valūtu. Bet tajā pašā laikā, regulatori ir kļuvuši arvien vairāk satrauc, ka tiešsaistes tirgi varētu izmantot, lai veicinātu narkotiku piedāvājumus un citu nelikumīgu darījumu.

Viss, kas ir jāizdara lielāks spiediens uz valdībām visā pasaulē, lai noskaidrotu, kādu veidu, lai regulētu šo nozari. Tas spiediens palielinājās tikai pagājušajā mēnesī, kad sabruka viena no Bitcoin lielākajiem virtuālo apmaiņu, Mt. Gox. Uzņēmums iesniedza bankrota Japānā un Amerikas Savienotajās Valstīs, atstājot dažas iespējas lietotājiem, kuri bija zaudējuši naudu apmaiņu.

Mt. Gox apgalvoja, ka ir zaudējuši gandrīz visu savu 850,000 monētas, lai gan tas pagājušajā nedēļā paziņoja, ka tā tika atrasts aptuveni 200,000. IRS pamatnostādnēs varētu nozīmēt, ka lietotāji, kas Amerikas Savienotajās Valstīs, kas zaudējuši naudu tagad var uzskatīt, ka kapitāla zaudējumiem par to nodokļu veidlapām.

Bitcoin ir piesaistījusi daudzus no tās lietotājiem, tieši tāpēc, ka tas darbojas ārpus izveidota finanšu sistēmas, un piedāvāja sola lētāku darījumu. Bet daudzi Bitcoin advokāti un speciālisti ir teikuši, ka ir nepieciešams regulējums, lai padarītu Bitcoin dzīvotspējīgu valūtā.

"Cilvēki, kas jūtas ideoloģiski ka Bitcoin būtu brīvs no visiem regulējuma nav būs laimīgi," sacīja Gil Lurija, rīkotājdirektors Wedbush Securities, kas ir rakstīts par virtuālo valūtu. "Ja jūs mēģināt aizstāt esošo finanšu sistēmu, tad jums ir visas funkcijas, kas ir nepieciešami šīs finanšu sistēmu."

Daži darba devēji, kas maksās Bitcoin būs par tām ziņot algu, tāpat kā jebkurš cits maksājums veikts ar īpašumu, un Bitcoin ienākumi tiks pakļauta parastajām federālo ienākumu un ienākumu algas nodokļiem, IRS teica.

Neilgi pēc paziņojuma, senators Toms Carper, demokrāts Delaware, uzteica aģentūras lēmumu. Vadlīnijas "sniedz skaidrību par nodokļu maksātājiem, kuri vēlas, lai nodrošinātu, ka viņi dara pareizi, un spēlēt pēc noteikumiem, kad, izmantojot Bitcoin un citas digitālās valūtas," viņš teica.

Avots: NYTimes

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Kā izaugsme Bitcoin Kopienas caur izpratni

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Facebook inženieris Ben Davenport pievienojas vienam no jaunākajiem Bitcoin starta BitGo

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Kā lasīt Bitcoin darījumu