Lētijs Tagad pieņem Bitcoins viesnīcām un lidojumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lētijs Tagad pieņem Bitcoins viesnīcām un lidojumiem

Lētijs Tagad pieņem Bitcoins viesnīcām un lidojumiem

Cheapair Bitcoins Ziņas

 Cheapair.com, ceļojumu aģentūra, ir pirmais tiešsaistes ceļojumu aģentūra paziņo, ka tie tiks pieņemt Bitcoin kā maksājumu optionfor viesnīcu un lidojumu. Lidojumi kļuva pieejams iegādei ar Bitcoins novembrī 2013. Gadā, bet viesnīcu rezervēšana tika paziņoti gada 6. Februārī, 2014. Gadā.

Bitcoins bijuši tikai ap dažiem gadiem, bet tie ir ātri iegūt popularitāti, lai padarītu visu veida pirkumus. Tagad ir iespējams caur Cheapair veikt rezervēt visu jūsu atvaļinājuma, izmantojot bitcoins. Izpilddirektors un dibinātājs Cheapair.com Džefs Klē teikts, ka viņi ir ieguvuši jaunus klientus, jo pieņemot bitu monētām un ir saņēmis daudz pozitīvu reakciju uz izmaiņām.

Cheapair Bitcoins Experiment

Pirkumi tiek segti no uzņēmuma cenu kritums atmaksāšanās programmu. Tas nodrošina klientiem $ 100 kredītu, ja viņu lidojums godīgi samazinās pēc tam, kad viņi ir iegādājušies biļetes. Tas bija sākotnēji pieejams tikai cietā valūtā, tomēr, ieviešot kriptonauda, ​​tas ir kļuvis pieejams iegādāto veikti ar virtuālo valūtu, kā arī.

Cheapair nav vienīgais uzņēmums, kas lēkt uz kuģa, izmantojot bitcoins; Jūs varat arī iegādāties lietas no Overstock.com izmantojot šo virtuālo valūtu. Ceļojumu aģentūra ļauj jaukt un saskaņot lidojumus, tas nodrošina jūs ar spēju radīt perfektu maršrutu. Cheapair bitcoinsexperiment ir pirmais šāda veida, lai tūrisma nozarē. Turklāt, vietne piedāvā ceļojumu konsultantu klientiem tā, ka problēmas un jautājumi var atbildēt ar kvalificētu personu. Tas ir pieejams cilvēkiem, kuri iegādājas, izmantojot bitcoins arī.

Process Cheapair izmanto ietver apmaiņu bitcoins izmanto, lai iegādātos produktus, izmantojot savu tīmekļa vietni cietā valūtā; tas var sniegt dažas grūtības, valūtas kursu bitcoins izmaiņām tāpat kā maiņas kursu starp cieto valūtu izmaiņas.

Nav paredzams, ka redzēt arvien vairāk uzņēmumu vēlas pievienot bitcoins to pieņemamu maksājuma likmes numuru. Bet cheapair bitcoinsannouncement pārsteidza ikvienu. Jerry Brito no MERCATUS centrā Džordža Meisona universitātes uzskata, ka tāpēc, ka Bitcoin ir daļa no tīkla, tāpat kā vietās, piemēram, Facebook ir tīkla, tas var būt tikai iemesls, kāpēc cilvēki pievienoties Bitcoin tīklam.

Cheapair ir aptuveni kopš 1989. Gada un šobrīd ir viens no inovatīvo spēku tiešsaistes ceļojumu aģentūrās ar papildus bitcoins saviem maksājumu metodes iespējas. Tagad jūs varat darīt visu, kas jums ir nepieciešams, lai padarītu atrunas par jūsu ceļojumu tiešsaistē, izmantojot cheapair bitcoinsas maksājuma veidu!

[Avots: CheapAir]

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - Kas ir Bitcoin Mining?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa