Esi godīgs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Esi godīgs

Esi godīgs

Viena lieta, ka es esmu gribēju runāt par šo jauno blogu, ir tas, ka man iekļaut filiāli saites manām atsauksmēm, un es vēlētos pievērsties, kāpēc es daru, ka tas, ko tas nozīmē, ka jums kā lasītāju un ko tas nozīmē kad es paziņoju, ka es dodu godīgu un taisnīgu izskatīšanu.

Man šo vietni, jo es esmu meklējis pie veida vietās esmu pārskatot pēdējo vairākus mēnešus, un redzēja vairāki citi cilvēki sāk rokasgrāmatas, piemēram, šo vienu. Es biju sašutusi par to līmeni, reklāmas, krāpniecību un tikai apšaubāmu atsauksmēm man bija lasīšanas.

Es nolēmu, ka es varētu izveidot rokasgrāmatu par veidu, kā labi, un, ka es varētu dalīties labāko no labākajām vietām, ka es esmu atrast internetā un regulāri to atjaunināt ar jaunāko informāciju par to, kuras vietnes joprojām ir godīgs, tomēr maksā un kuras maina lietas darīts.

Es pievienot filiāli saites uz manām atsauksmēm, jo ​​tie palīdz man samaksāt par manu ekspluatācijas izmaksām šo vietni. Tie arī dod man nelielu mazliet kompensāciju par manu laiku dalīties šo rokasgrāmatu ar citiem. Tie tomēr nav ietekme uz manām atsauksmēm. Jums nekad nav pierakstīšanās ar manu saiti, bet to darot tas dod man nedaudz paldies un man palīdz uzturēt darīt to, ko es daru.

Ja es nāk pāri vietu un sākt to pārskatīšanu, un tas ir atkritumu es esmu dodas uz jums pateikt, ka tas ir atkritumi. Es jau rakstot dažas atsauksmes tieši tagad, ka nav ļoti laipns un skaidri norādīt jautājumus par vietnes, programmas vai programmatūru, kas es esmu lejupielādēt un mēģina jums lasītājiem.

Tu kā lietotājs nav izmantot savu filiāli saites. Es aicinu jūs, lai pierakstīšanās, izmantojot tos, lai gan, jo viņi tikko kompensē mani mans pavadītais laiks, lai rakstītu šos pārskatus. Es varu apliecināt, ka dažreiz es esmu gatavojas publicēt pārskatus, kas nav kvēlojošs par dažādām lietām, es esmu atrast internetā.

Es ceru, ka jūs turpināsiet savieno mani šajā ceļojumā, jo es paplašināt šī lapa satur vēl vairāk atsauksmes un viedokļus. Es arī ceru, ka tuvākajā nākotnē, lai ļautu lietotājam balsošanu par vietnēm, lai jūs varētu redzēt, kas jūsu vienaudži tic, kā arī.

Paldies!

Slaistīties

PS
Ja jums ir kādas atsauksmes, lūdzu, nevilcinieties komentēt vai izmantot kontaktu formu savā vietnē sazināties! Es labprāt vēlētos dzirdēt no jums.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs