Par Bitcoin krāniem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Par Bitcoin krāniem

Par Bitcoin krāniem

Kad Coin Uguns pirmo got sākās mums bija daudz atsauksmes jaucējkrānu, pat uzsākt krāns Finderhere uz vietas. Mēs pat uzrakstīju izmeklēšanas pieceabout cilvēki aiz Bitcoin krāniem un palīdzēja izglītot citus par AdBlock technologywith krāniem.

Daudzi cilvēki dodas, lai sāktu Bitcoin ar dažiem Satoshi no Bitcoin krāniem un daudziem tie joprojām ir vieta.

Tas nozīmē, ka mēs esam bijuši izvērtētu kā komanda, kur mēs varam vislabāk pavadīt savu laiku un pūles, un ir nolēmuši vairs pārskatīt Bitcoin krāniem uz regulāri. Mēs esam vēl got vēl dažus krāniem mēs esam lūgts pārskatīt un mēs, iespējams iegūt dažus no šiem pēdējiem atsauksmēm pabeigtiem, bet tās tiks rādītas uz citu vietu. Mēs esam kļuvuši arvien vairāk pievēršas precīzu un savlaicīgu ziņu reportāžas un tāpēc, ka mēs vienkārši nav tik daudz laika, lai koncentrētos uz tiem vairs.

Mēs zinām, ka daudzi no mūsu lasītājiem uzzināju par Monētu Fire jo mūsu jaucējkrānu atsauksmes un jaucējkrānu meklētājs joprojām ir viens no mūsu visvairāk apmeklētajām lapām, tāpēc mēs nebrauksim, lai uzreiz pakāpeniski tos, un mēs ne tikai gribam ideju atsauksmes par krāniem, kas ir objektīvi, lai dotos uz ceļa malā, vai nu.

Pirms dažām nedēļām mēs runājām par teaming ar Piece of Bit. Tā mēs pēdējo reizi runāja par viņiem viņi ir bijuši grūti darbā pievienojot jaunus atbalstītājus, uzsākot jaunu projektu par jaunu jaudīgu serveri un iegūt vispārēju facelift, un mēs esam centušies, lai palīdzētu viņiem ik solis ceļu.

Gabals Bits ir vieta, kur cilvēki Jauns cryptocurrencies var iet un uzzināt vairāk par viņiem un sākt ar jaucējkrānu atsauksmes un vairāk. Tie esam ieguvuši vēsu koncepciju iet, jo tas, kurš izskata jaucējkrāna arī izpaužas dalīties ieņēmumos, ko pārskatīšanas rezultātā. Mēs domājām, ka bija tiešām foršs ideja.

Tātad mēs gatavojamies ziedotājas visiem mūsu jaucējkrānu atsauksmes uz Gabals Bit pār tuvāko nedēļu laikā un dažas locekļiem, mūsu darbiniekiem, kuri vēl īsti bauda rakstot par krāniem (tas ir kā spēle ar Brendons šajā brīdī), tiks ieguldījumu jaunas atsauksmes par tiem, kā arī.

Mēs turpināsim koncentrēties uz radot precīzu ziņu un intervijas šeit Monētu Fire un turpinās veicinot Bitcoin ekosistēmu ar ziņu, vērtējumus un palīdzot mūsu apbrīnojamo draugi, piemēram Piece of Bit.

Paldies par lasīšanu Monētu Fire!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem