Butterfly Labs Josh Zerlan Depozīcija Hightlights | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Butterfly Labs Josh Zerlan Depozīcija Hightlights

Butterfly Labs Josh Zerlan Depozīcija Hightlights

Kopiena ir aizdedzināt par jaunumiem Butterfly Labs un FTC prāvā pret embattled uzņēmuma un šī rīta Coin Fire uzzināja par sīkāku informāciju pirms tiesas sēdes iestatīts notiks šodien.

Džošs Zerlan VP Produktu attīstības, ir devis liecību kādā uzklāšanai veikta ar FTC, un mēs gribētu, lai veikt dažas minūtes, lai izceltu dažus galvenos elementus ar liecību, ka mūsu lasītāji varētu atrast interesants.

Coin Uguns tiks strādā visu lietu, lai iegūtu plašāku informāciju un būs norīkošanu jaunus ierakstus, kā tiek iegūta papildu informācija.

Džošs Zerlan sniedza liecību, ka viņš saņēmis virkni 10 Butterfly Lab singli no uzņēmuma, kas ir daļa no viņa kompensāciju paketi.

Mēs vēlāk varētu uzzināt izgulsnējas ka Mr Zerlan personīgi rada apmēram 15 BTC pirms atgriešanās aparatūras uzņēmumam. Viņš nedeva iemeslu konkrētu iemeslu, kāpēc viņš bija atgriezies aparatūru.

Viņš apsolīja arī uzņēmums monarhs, bet tas vēl nav saņemts.

Mr Zerlan izmanto arī uzņēmuma kredītkarti, lai iegādātos ieročus uz sava aizsardzībai saņemot draudus no kopienas.

Pēc atkārtotas noliegumi no uzņēmuma un Mr Zerlan pats agrāk uz Butterfly Labs mājas lapā, BFL mājas un citās vietās internetā, ka uzņēmumam nav kalt uz klientu iegādāto aparatūru pirms nosūtīšanas viņš deva jaunu liecību, kas norāda, ka tie, apgalvojumi bija nepatiess un ka uzņēmums tika ieguves izmantojot aparatūru, kas jau iegādājušies klienti.

Turpmāk ņemti no Butterfly Labs attēli liecina klientu aprīkojumu, kas tika aktīvi izmantota mīnu bitcoins tiešu labumu no uzņēmuma.

Elizabeth T. Han izmeklētāju ar Federal Trade Commission arī sniedza šādu paziņojumu par lietotāju klientu raktuvju kalnrūpniecības iekšēji.

Butterfly Labs iegādājās arī EMC Mining baseins un nav sniegt šo maku FTC, un tas ir atzīmēts vēlāk nosēdumiem.

Coin Uguns ir ļoti liek domāt kāds šobrīd ieguves uz EMC lūdzu, vispirms pārvietojot kalnračiem, kā tas ir iespējams, pēc šodienas sēdes šie maki būs pārņēmis saņēmējs, pamatojoties uz vēlāk informācijas nosēdumiem.

Čats noraksti iekšēji liecina, ka uzņēmums arī aktīvi strādā, lai apkrāptu klientus un atrast iemeslu, lai atceltu pasūtījumus.

Tie arī parāda uzņēmuma iekšējo paniku, kā citi uzņēmumi apgriezts ar labākām sistēmām un turpmākajās debatēs, ja tie ir meli par progresu tie rada deflāciju dažiem paziņojumiem.

Tas arī šķiet, uzņēmums aktīvi strādājis, lai izkrāptu Dwoalla ar pārskaitījumi uz personīgo kontu, pat liek domāt, viņi apgalvo, ka viņiem ir "klientu kontus" iekšējos tērzēšanas atšifrējuma veikt pārskaitījumus tūlītēju un pārkāpjot Dwoalla TOS.

Mēs arī uzzināt, ka uzņēmums zināja, kā aiz tā bija un sāka apspriest to, kas ir, lai pastāstītu sabiedrībai, lai pārvaldītu piegādes cerības.

Uzņēmums bija arī zināms, viņi iekšēji nevarētu veikt nosūtīšanas reizes apsolījis, bet turpināja gulēt publiski.

Tagad šķiet, mēs esam tikko nesaskrāpē virsmu par to, kas vēl būtu vēl lielāks stāsts. Vairāk informācija tiks nāk tuvākajā nākotnē.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība