Oficiālā FTC sūdzība pret Butterfly Labs iegūta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Oficiālā FTC sūdzība pret Butterfly Labs iegūta

Oficiālā FTC sūdzība pret Butterfly Labs iegūta

Pilna skenēta sūdzību parādās apakšā.

Pēc pieprasījuma Federālās tirdzniecības komisijas, federālā tiesa ir jāslēdz Butterfly Labs, Missouri balstīts uzņēmums, kas, iespējams, mānīgi tirgotas specializētas datori, kas paredzēti, lai ražotu Bitcoins, maksājumu sistēmu, dažkārt dēvē par "virtuālo valūtu."

FTC sūdzību pret uzņēmumu un tā korporatīvo amatpersonām apgalvo, ka Butterfly Labs jāmaksā patērētājiem tūkstošiem dolāru par savu Bitcoin datoriem, bet tad nespēja nodrošināt datorus, kamēr tie bija praktiski bezjēdzīgi, vai daudzos gadījumos nesniedza datorus vispār.

Uzņēmuma pārstāvis teica, ka laika gaitā sniegti daži to mašīnu tik efektīva kā "telpu sildītājs." FTC uzlādēts, ka šīs izmaksas patērētājiem potenciāli lielas naudas summas, virs summas, viņi maksā, lai iegādātos datorus, rakstura dēļ par to, kā Bitcoins ir pieejami sabiedrībai.

"Mēs bieži redzam, ka tad, kad jauns un maz saprot iespējas, piemēram Bitcoin prezentē sevi, scammers atradīs veidus, kā gūt labumu no sabiedrības aizrautību un interesi," teica Džesika Rich, direktors FTC biroja patērētāju aizsardzības. "Mēs esam gandarīti tiesa piekrita mūsu lūgumu apturēt šo darbību, un mēs ceram uz liekot uzņēmuma nelikumīgi iegūto atpakaļ patērētāju rokās."

FTC sūdzību apgalvo, ka Butterfly Labs tirgo Bitcoin ieguves iekārtas. Sākot ar 2012. Gada jūnijā, Butterfly Labs touted datorus, ko viņi sauc BitForce, kā progresīvas, spēcīgs un efektīvs. Patērētājiem, kuri iegādājās datorus bija jāmaksā pilnā apmērā, līdz priekšā. Datori svārstījās cenu no $ 149 līdz $ 29899, ​​pamatojoties uz lietotāja datora apliecinātu skaitļošanas jaudu. Saskaņā ar FTC sūdzību, jo no 2013. Gada septembra, vairāk nekā 20000 patērētāji nebija saņēmuši datorus viņi bija iegādājušies.

Neskatoties uz nespēju nodrošināt desmitiem tūkstošu BitForce datoru, sūdzība apgalvo, ka Butterfly Labs 2013. Gada augustā paziņoja par jaunu, jaudīgāku datoru, lai raktuves Bitcoins sauc Monarch, kas bija pieejami pārdošanā par 2499 $ līdz 4680 $. Saskaņā ar FTC sūdzību, uzņēmums bija piegādāti maz, ja tādi ir, monarhs datorus no 2014. Gada augusta.

Pat tad, ja Butterfly Labs bija piegādāt Bitcoin ieguves datoru patērētājam, sūdzība norāda, ka sakarā ar unikālo raksturu Bitcoin sistēmas, novecojušie datori bija bezjēdzīgi to paredzētajam mērķim. Kaut vairāk Bitcoins tiek jāizrok katru dienu, kopējais skaits Bitcoins pieejamo raktuves ir samazināta uz pusi katru gadu. Apvienojumā ar to, ka katra jaunā paaudze skaitļošanas tehnoloģijas, ko izmanto, lai mine Bitcoins padara iepriekšējās paaudzes būtībā novecojušas, kavēšanās sniegt datorus patērētājiem nozīmēja, ka Bitcoin ieguves datori nekad nevarētu radīt apjomu Bitcoins ka Butterfly Labs solīja patērētājus.

Butterfly Labs, sūdzība apgalvo, arī piedāvāja pakalpojumus sākas 2013. Gada decembrī, kad patērētāji varētu maksāt uzreiz par Bitcoin "ieguves pakalpojumi", kurā sabiedrība varētu nodrošināt Bitcoins patērētājiem apmaiņā pret samaksu par skaitļošanas laiku. Sūdzībā norāda, ka līdz 2014. Gada augustam, Butterfly Labs nebija iesniegusi nekādus Bitcoin rūpniecības pakalpojumus patērētājiem, neskatoties uz dažiem, kam maksā tūkstošiem dolāru par pakalpojumiem.

Tiesas rīkojums lietā prasa atbildētājām nekavējoties pārtraukt padarīt nepatiesu par saviem produktiem un pakalpojumiem, kā arī vietas iesaldēt to aktīviem.

No lietas apsūdzētie ir BF Labs, Inc., kas veic uzņēmējdarbību kā Butterfly Labs; Darla Drake; Nasser Ghoseiri un Sonny Vlesides.

Komisija balsojums pilnvaro personālu iesniegt sūdzību, bija 5-0. Sūdzībā un pieprasījums pagaidu ierobežošanas rīkojumu tika iesniegts ASV apgabaltiesā Rietumu rajona Misūri. Tiesa apmierināja rīkojumu gada 18. Septembrī, 2014. Gadā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Tumšais maka Alpha 5 atbrīvojums

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Making Money no Bitcoin krāns - Mans 45 dienu nodarbība

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Post Bitcoin

Vēža slimnieki ir spiesti lietot Bitcoin balstītus nelegālos tiešsaistes tirgus narkotiku iegādei

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m