Uzlabosim kopā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Uzlabosim kopā

Uzlabosim kopā

Pateicoties laipnajiem ziedojumiem Bitcoin no dažādām mūsu apmeklētājiem, mēs esam bijuši grūti darbā veic uzlabojumus, lai monētu Fire.

Mēs bijām lepni, ka ir bijis galvenais avots ziņām par USMS Bitcoin izsolē redz tūkstošiem pēc tūkstošiem apmeklētāju izsoles laikā laikā pēc izsoles un gaidot paziņojumu no uzvarētāju. Tāpat kā viss bija sasniedzot maksimumu mums, mēs tam tika tālāk redzēt lielāku trafiku pēc Gigaom saistīta ar mūsu notiekošo tiešraides.

Diemžēl, šajā laika posmā mūsu WordPress uzstādīšana un servera bija tikai nespēja turēt līdzi pieprasījumam tik daudz apmeklētāju, tāpēc mēs esam sākuši, kas iegulda mūsu infrastruktūras modernizācijai. Mēs saprotam, cik nomākta, tas var būt, lai apmeklētu mūsu vietni, un jāuzrāda ar 500 kļūdām vai tikai vispārēju lēns iekraušanas laikā, un ticiet man, kad es paziņoju, ka tā ir kļuvusi arvien kaitinoši mūsu darbiniekiem, kā arī.

Tiem veida kļūdas novērš mūs no iegūt jaunākās ziņas internetā, lai jūs mūsu lasītājiem, un mēs esam bijuši smagi strādā pie pagriešanas kvalitatīvu saturu, bet mēs esam ne vienmēr pavadīts tik daudz laika, koncentrējoties uz to, kā mēs piegādāsim šo saturu, kā mums vajadzētu būt.

Mēs esam sākuši gan samazinot kopējo laiku uz mūsu lapas ielādi un jau redzējis uzlabojumu nekā 90% pēdējo trīs dienu laikā. Mēs neesam gluži apmierināti ar to vēl gan, un pašlaik procesā veidot jaunu mašīnu uzņemt mūsu saturu.

Mēs novērtējam mūsu lasītājus uzlīmēšanu to ārā kopā ar mums, jo mēs pastāvīgi pieaug. Mēs esam bijuši tiešsaistē tieši zem mēnesi, un esmu redzējis daudz izmaiņu šajā laikā un paplašināšanu.

Tiem, kuri ir ieguldījuši šajā vietā ar nelielu ziedojumu (pat tikai daži Satoshi palīdzību) mēs patiesi paldies. Mēs izmantojam šos ziedojumus veikt pastāvīgus uzlabojumus un paplašināšanu, lai mūsu mājas lapā, tāpēc sabiedrībai ir vēl viena kvalitātes izvēle Bitcoin ziņas, vērtējumus un redakcionāla.

Mēs turpināsim strādāt, lai sniegtu jums lielu saturu. Paldies par lasīšanu, komentējot un iesniegšanu!Lets Mēģiniet kaut ko jaunuTik daudz ceļveži, blogus un ziņas internetā prasību būt uzticami informācijas avoti par to, kā nopelnīt bitcoins ar nulles līdz nelielu costbut tik maz tiek nepārtraukti atjaunināti, tik maz satur godīgi posts, un tāpēc daudzi no tiem satur tik daudz reklāmas.

Es esmu izklāstot lai radītu kaut ko citu. Nosaukums ir Maiks un es tikai nesen saņēmu savu start Bitcoin. Par visilgāko laiku mani draugi, kas ir mīlēja Bitcoin ir spēcīgi mani, ka laiks ir pagātnē, lai patiešām ietekmēt ar nelieliem līmeņiem Bitcoin bet tikai dažus īsus nedēļām es esam noskaidrojuši, ka es varētu viegli papildināt savus ienākumus ar Bitcoins un dažādās vietās, ka es esmu bijis atrašanu visā internetā.

Tā ir mana cerība, ar šo vietni, ka es varu dalīties dažas šīs zināšanas ar jums. Ja jums atnāca uz šo vietni ir laba iespēja pastāv, ka jūs esat dzirdējuši par Bitcoin un meklē daži ātri veidus, kā iespējams iegūt kādu bez pārrāvuma bankā. Labā ziņa ir tā, ka daudz, tāpat kā jūs es esmu vienmēr skatīties uz Bitcoin kā labi, un ir strādājuši pie šī jaunā vietā, kur es varu dalīties savā pieredzē ar dažādiem krāniem, maksā sērfot programmām un daudz ko citu.

Es ceru, ka jūs pievienoties man manā meklējumus, lai atrastu vislabāko Bitcoin vietām!


Litecoin.com uzsāktaLitecoin asociācija ir uzsākusi Litecoin.com. Jauna vietne, kas ir paredzēts, lai izglītotu tirgotājus un lietotājus par lietošanu un pieņemšanu Litecoin.

Litecoin asociācija, kas saņēmuši domēnu no Charlie Lee strādāja ar komandu izstrādātājiem, grafiskā dizaina mākslinieku un kopienas locekļiem vairākas nedēļas, lai izveidotu jaunu tīmekļa vietni, lai palīdzētu veicināt kriptonauda.

Izstrādāts, lai palīdzētu iekšpusē un ārpus kriptonauda ekosistēmas vietā tika izstrādāta, lai būtu viena vieta, lai vēl vairāk palīdzētu pieņemšanu Litecoin. Vietnē ir informācija par vairākiem maki, biržās informāciju Litecoin un plašu sarakstu Litecoin-pieņemot tirgotājiem.

Litecoin Asociācija plāno uz uzturēšanas vietu, up-to-dienu ar informāciju, kas, viņuprāt, ir skaidras, efektīvas izglītības un mērķtiecīga. Lai nodrošinātu to, ka šie mērķi ir izpildīti Litecoin asociācija lūdz Litecoin kopienai, lai palīdzētu nosūtīt jaunus tirgotājus uz vietas, un, strādājot ar citām vietnēm, piemēram, LitecoinLearner.comand Litecoin.info.

Mājas lapa tika izstrādāta un tulkota desmit dažādās valodās ar plāniem uzsākt trīs papildu valodas tuvākajā nākotnē.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Google lietotāji un Bitcoin: kad Google integrēs BTC?

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Ieguldījumi Bitcoin ir tieši tagad?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām

Post Bitcoin

Kā lasīt Bitcoin darījumu

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Bitlicense Update - Lawsky pievieno jaunus noteikumus Bitcoin regulējuma sistēmai