Meklējat līdzstrādniekus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Meklējat līdzstrādniekus

Meklējat līdzstrādniekus

Coin Uguns pieaug ievērojami straujāk, nekā man bija sākotnēji plānots, kad es sāku šo vietni.

Es esmu ne tikai rakstiski Bitcoin jaucējkrāns pārskatus, rakstot par jaunākajām ziņām Bitcoin un cenšas iegūt vietni kārtībā, bet es esmu bijis domāt par atļaujot atbalstītājus un viesu ziņojumus no citiem, monētu Fire.

Vairāki cilvēki ir nosūtīts ziņojumus atbalstu un pateicās man par ēku šādu awesome vietu un vairākas citas valstis piedāvāja brīnišķīgu ieteikumus un pat citi ir jautā, kā viņi var palīdzēt un palīdzēt vai rakstīt funkciju par vietni.

Es esmu satraukti paziņot, ka es esmu gatavs sākt pieņemt viesu amatu un iemaksas no parastiem ieguldītājiem.

Ja jums ir iemaņa rakstīšanai un ir kaislīgi par Bitcoin un citiem cryptocurrencies un labprāt vēlētos redzēt savu vārdu uz byline, nekā tas ir lieliska iespēja. Katrs ziedotājs saņems reklāmu mūsu reklāmas cikla, spēja rakstīt par sevi zemāk gabalos un spēju lūgtu padomus tieši Bitcoin adresi, kas jums pieder lodziņā.

Ja Jums ir interese rakstiski par monētu Fire, lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktu formu šeit uz vietas, un es būs sazināties drīz!2015. Gada 24. MartsPēdējā atjaunināšana: 20:14 EDT

(CoinTelegraph) Bitcoin Starpniecības Anycoin Direct paziņoja, ka tā paplašinās līdz 14 jaunām valstīm. Holandiešu kompānija paplašinās līdz 14 arī citās valstīs, kurās galvenokārt Austrumeiropas valstīs.

(Digital valūta Magnates) Tera Group, operators Bitcoin atvasinājumi platformas Tera Exchange, ir celta bijušais Ņujorkas Fondu biržā (NYSE) izpilddirektors Duncan Niederauer par padomdevēju direktors.

 (CoinDesk) lietotāji blog komentējot pakalpojumu Disqus tagad var tipeach otru Bitcoin pēc uzņēmuma integrāciju ar San Francisco balstītas micropayments startēšanas ChangeTip.

(Coin Fire) Globālā Priekšapmaksas mobilo top-up pakalpojumi Bitrefill un New York balstītas apmaiņu Selerijas ir uzsākusi integrācijas balstītu partnerību, kas ļauj ASV lietotājiem sūtīt tūlītējo mobilo airtime remittancesto vairāk nekā 100 valstīs.

(Privacy Online News) Zviedrijas Nodokļu pārvalde pieprasīja pilnīgu klientu darījumu vēsturi, jo īpaši ieskaitot klientu seifu adreses, no neliela Zviedrijas Bitcoin valūtas BTC-X.

(Wall Street Journal) Nasdaq OMX Group Inc ir piekritusi sniegt New York balstītas starta Noble tirgi ar galveno tehnoloģiju, lai darbinātu jaunu tirgus, kura mērķis ir ļaut uzņēmumiem un institucionālie investori, piemēram, riska ieguldījumu fondi tirdzniecībai Bitcoin un saistītās digitālās valūtas aktīvus. [Pay Sienas]

(CoinDesk) 9% no amerikāņiem bija atstāti sajūta "neizpratnē" vai "sajaukt" pēc tam, kad parādīta Bitcoin logo, saskaņā ar neseno aptauju, ko Digital Valūtas padome.

(Monēta Front) CEX.IO, kas šobrīd iekasē 0,2% komisijas maksu par jebkurā pirkt vai pārdot darījumus, ir samazinājies līdz 0%, sākot rīt līdz 1. Aprīlim, lai palīdzētu stimulēt vairāk lietotājus izmēģināt platformu.

(CoinDesk) Maksājumu procesors un priekšapmaksas karte sniedzējs NETELLER ir pievienota Bitcoin depozīta funkciju.


2015. Gada 25. MartsPēdējā atjaunināšana: 18:07 EDT

(CoinDesk) Maksājumu procesors un priekšapmaksas karte sniedzējs NETELLER ir pievienota Bitcoin depozīta funkciju.

(Monēta Front) Coinsquare mērķis ir aizpildīt plaisu, kuru slēgšanas divu lielāko Kanādas Bitcoin apmaiņu, paplašinot savu tirdzniecību uz Kanādas dolāru efektīvu nekavējoties.

(CoinDesk) Komersanti, kas izmanto maksājumu autentifikācijas sniedzējs CardinalCommerce tagad varēs pieņemt bitcoinalongside alternatīvās maksāšanas iespējas, ieskaitot PayPal un Google Wallet.

(Coin Fire) Globālā Priekšapmaksas mobilo top-up pakalpojumi Bitrefill un New York balstītas apmaiņu Selerijas ir uzsākusi integrācijas balstītu partnerību, kas ļauj ASV lietotājiem sūtīt tūlītējo mobilo airtime remittancesto vairāk nekā 100 valstīs.

(CoinDesk) Bitcoin maku un tehnoloģiju nodrošinātājs Coinkite ir paziņojis Bitkit, tās Bitcoin maku API, tagad ir pieejama anonīmā sakaru programmatūras Tor.

(Coin Fire) PayCoin fonds, Mr Adam Matlack rezultātā, tagad saskaņā ar vairāku aģentūru izmeklēšanu sakarā ar pieslēgumu Mr. Homero Joshua Garsa.


2015. Gada 26. MartsPēdējā atjaunināšana: 16:40 EDT

(CoinDesk) Digitālās valūtas uzņēmumiem būs jāatbilst Menas salas anti-(AML) lawsfrom 1. Aprīlī, un, iespējams, ir saistāmi ar Finanšu pakalpojumu komisija no vasaras.

(BraveNewCoin) Lai piesaistītu spēļu kopienai, uz ChangeTip, un mācīties par Bitcoin, ChangeTip būs dodot prom $ 10,000 USD.

(Coin Fire) Coinapult nesen atkārtoti iespējots loginsso ka lietotāji var pārskatīt atlikumus pēc pārbaudes, ka datubāzes par Coinapult serveriem netika apdraudēta.

(CoinDesk) Bitcoin Investment Trust (BIT) ir saņēmusi apstiprinājumu sarakstā vērtspapīriem marketplaceOTC Markets Group, kas nozīmē, akcijas varētu sākt tirgot tiklīdz nākamajā nedēļā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoinas nākotne

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Kā izmantot savu Bitcoin maku, lai saņemtu bezmaksas monētas

Post Bitcoin

Expedia tagad pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Jūs varat nopirkt Passport ar Bitcoin

Post Bitcoin

Tumšais maka Alpha 5 atbrīvojums

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Vai Bitcoin kalnrūpniecība ir nelikumīga?