Pārskats: VisitBit | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pārskats: VisitBit

Pārskats: VisitBit

Es domāju, ka tas ir godīgi teikt, ka es esmu spēks pārlūkprogramma no interneta. Man vienmēr ir vairāk cilnes logi atvērti, nekā lielākā daļa cilvēku, es zinu, un es pavadīt taisnīgu daļu no laika pārslēgšanās starp uzdevumiem un cilnēm katru dienu. Kad es uzzināju par VisitBit Es zināju, ka tas bija lieliska iespēja man, lai nopelnītu kādu Bitcoinsjust, ņemot pārlūka cilnes atvērts, ka es pārbaudīt, kā es slēdzis uzdevumus, pārslēgtu cilnes vai vienkārši ir dažas rezerves laika, lai nogalinātu.

VisitBitis maksas sērfot tīmekļa vietni, kur jūs apmeklējat noteiktas URL, kas ir vērsti caur rāmi un katra apmeklējuma laikā Jums tiek dota Bitcoin nosūtīti tieši uz jūsu Bitcoin adresi. Šie vietnes veida ir ap internetā vairākus gadus, un nereti izmaksas ir tik zemas faktisko dekrēta nauda, ​​ka viņiem nav nekādas vērtības, bet ar Bitcoin slieksnis darījumiem ir tik mazs, ka varat ātri būt šie darījumi pievienot augšu.

VisitBit ir liels, jo tie nav sniedzot jums punktus, lai apmainītos bet faktiskā Bitcoins, un tie nekavējoties nosūtot tos uz savu mikro maka kontā, kad esat pabeidzis Captcha starp vietām. Jūs neesat gatavojas nopelnīt laimi to izdarīt, bet man šķiet viegli, vienkārši atvērt tab up uz vietas ar manu adresi un saņemt to iet, tad apmeklējiet citas cilnes un starp maniem citiem apmeklējumi dodas atpakaļ un noklikšķinot uz Pay Me pogu un aizpildot ātru captcha.

Esmu pat atrast dažas interesantas vietas, izmantojot VisitBit un vietnes, kas tie uzņemti mani cauri.

Daži no maniem galvenajiem padomus nopelnot VisitBit, ir....

  1. Atveriet vietni ciļņu logu un pēc tam saglabāt sērfošana citām cilnēm. Lai pārslēgtos atpakaļ pēc iepazīšanās citu vietu, un skaitītājs, iespējams, ir samazinājies.
  2. Kad Pay Me poga eksponē ne uz tā līdz jūs esat gatavi, ievadiet captcha kodu. Atverot to un atstājiet atvērtas ilgāk par dažām minūtēm captcha beigsies un vairs skaitu.
  3. Apmeklējiet katru dienu, jo jaunās vietnes bieži vien pievieno lineup vietnēm varētu apmeklēt.

Man parasti nav izvirzīti daudz laika, lai Paid Surf stila vietām, bet tas viens padara nopelnot tik viegli un tik ātri, ka es esmu atradis, bet pārejot cilnes un darot citas lietas internetā, tas ir tik viegls veids, kā padarīt daži Bitcoins ka es gribēju, lai pārskatītu un dalīties tajā ar citiem.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Onikss Ashanti - Digital Nomad, izgudrotājs, mūziķis, filozofs un Bitcoin entuziasts

Post Bitcoin

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Depozīcija Hightlights

Post Bitcoin

OECD: Bitcoin ir daudzsološs, bet nekad nevar kļūt par valūtu

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Atvērtā vēstule Bitcoin fondam un tās biedriem

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC