3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Saglabāšana bitcoinshas kļuvusi galvenais iemesls bažām. Bez tam, ja jūs saglabāt bitcoins tiešsaistes maku, maiņas, vai arī HYIP (High Yield Investment Program), jūs nekad zināt, kas notiks ar tiem. Ir bijuši daudzi gadījumi, tā saukto kriptogrāfisko valūtas pakalpojumiem, kas ir izzudušas, ar daudz bitcoins.

Dažos gadījumos, lielākie Bitcoin pakalpojumi ir uzlauzts. Pirmo reizi Bitcoin kapāt tika ierakstīts 2011. Gadā, kad lietotājs "Allinvain" no bitcointalk.org tika uzlauzta, un viņš zaudēja 25.000 bitcoins kuri vērtē pēc apmēram $ 500,000 tajā laikā, un šobrīd tie ir vērts 5,75 miljonus dolāru. Vēl viens piemērs ir Mt. Gox, kas bija viens no visvairāk augsti izmanto apmainīt atpakaļ, kad tas pastāvēja. Maiņas tika uzlauzta 2011. Gadā, kā rezultātā no aptuveni 2000 bitcoins zudumu, un apmaiņa bija bezsaistes vairākas dienas. Tas viss prasa stingri drošības pasākumi, kas īstenoti un šodien, jums tiks dota ieskatu dažādos drošības pasākumus.

Bitcoin Apdrošināšana

Pirmais un galvenais ir tas, kiber insureance. Pašlaik Xapoand Coinbasehave bijis apdrošināts. Coinbase apdrošināts Aon, kas ir viens no pasaules vadošajiem apdrošināšanas pakalpojumus, bet Xapo ir apdrošināts Meredian apdrošināšanu. Cyber ​​apdrošināšana var būt sasniegums drošībai, jo tā funkcijas un drošību. Tas var arī palīdzēt paplašināt lietotāju bāzi, kā kiber apdrošināšana Bitcoin garantēs lietotājiem savus līdzekļus, ja tie ir nozagts. Piemēram, Coinbase ir apdrošināts, un tas ir satriecoša 2.1 miljoni lietotāju.

Šī apdrošināšana ir viens no veida ar uzņēmumu tiek apdrošināts par dažāda veida hacks un kompromisiem, piemēram, iekšējās zādzības, līdzekļu zaudēšanu sakarā ar programmatūras bug, glitch, bitcoins glabājas serveros utt Bet tie netiek atmaksāti lietotājiem, ja tie havent ieviestie atbilstošus drošības pasākumus, piemēram, 2 faktoru autentifikācija, vai lietotāji konts ir uzlauzts nolaidības dēļ.

Bezsaistes Maki

Vienkārši izsakoties, bezsaistes maki ir droši no tiešsaistes ievainojamības, piemēram, attālās administrēšanas Trojans, kaitīgās programmas, vīrusi un keyloggers. Ir daudzi veidi, bezsaistes maki, piemēram, papīra maki, aparatūras maki uc Coinbase pieder 98% no visiem saviem līdzekļiem bezsaistē velvēs, kas atrodas visā pasaulē. Backups ir diversificēts papīra backups, USB backups. Par pievienotās drošības pasākums, tie ir pat šifrēti. Par nedaudz lietotāju, saldētavas portfeļi varētu būt tad pārāk grūti apstrādāt,

Xapo ir dažas unikālas, un šķietami bruņu drošības pasākumiem, kas īstenoti. Uzņēmums agrāk izmantota iekasēt maksu par summu, kas glabājas to naudas glabātavās par 0,12%, un viņi nesen atteikusies maksu padarīt pakalpojumu pilnīgi bez maksas. Turklāt Xapo tagad izmantojot satelītu no Satellogicto veikals svarīgu informāciju / datus, kas padara to ļoti droši, jo parasti, neviens var iet un kapāt satelītu. Papildus tam, Xapo ir multi paraksta iespējām, kas vēl vairāk pastiprina drošību.

Bitcoin maku ar Multi Paraksts

Ir daudz dažādas metodes, lai izpildīt Bitcoin transactionssafely, bet multi-signaturetechnology ir neapšaubāmi viens no labākajiem, un drošākais, veidus, kā izpildīt darījumus. Jo maku ar vairāku parakstu, ir dota kopa privāto atslēgu, un jāpierakstās, lai darījums būtu jāizpilda noteikts skaits no šiem taustiņiem. Tas ir ļoti noderīgi, jo, ja hacker iegūst piekļuvi jūsu Bitcoin maku, paraksta savu atslēgu un uzsāk darījumu attiecībā uz bitcoins jūsu maku jānosūta uz sevi, jo ir vēl zināma atslēgām, kas ir nepieciešams, lai būtu jāparaksta, vai arī darījums netiks izpildīts. Pateicoties tam, pat situācijā minēts šeit, jūsu bitcoins paliek droši un droša.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris