5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Mike Hearn ir bijušais Google inženieris, kurš tagad strādā par dažādiem Bitcoin saistītiem projektiem, tostarp Java īstenošanas protokolu, kas kalpo kā pamats seifu pieteikumiem. Viņš ir viens no tikai 10-15 cilvēki, kas rīkojas ar rakstīšanu kodols Bitcoin kodu pirms to var apstiprināt kalnračiem tīklā, un viņa viedoklis par kriptonauda ekosistēmu noteikti ir klausīšanās vērts.

Šie citāti ir no Hearn nesenā prezentācijā Bitcoin 2014 konferencē Amsterdamā, un tie izklāstīt dažus no lielākajiem izaicinājumiem, kas šobrīd saskaras jauno digitālo valūtu:

1. Pārcentīgas Venture Kapitālisms

Tur ir bijis izsitumi, ko jūs varētu aicināt Bitcoin 2.0 projektus pēdējā laikā, kas ir saņēmuši lielas naudas summas un daudz no tiem - nav īsti visai daudz viņiem, es jūtos. Dažas no tām ir sava veida paviršs.

Hearn neprecizēja, kurā jaunie uzņēmēji, viņš domā, ir "paviršs", bet riska finansējums ir noteikti ramped pēdējo pāris mēnešu laikā. Piemēram, Palo Alto balstīta Vaurum nesen nodrošināti $ 4 miljoni sēklu naudu savu programmatūru, kas ļaus finanšu iestādēm uzņemt savu Bitcoin apmaiņu.

2. Neuzticama Trešās puses uzglabāšana

Joprojām ir daudz Bitcoin lietotāju pasaulē, kas - nav reāli Bitcoin lietotājus, viņi? Viņi noguldīt savus Bitcoins ar trešo pusi, un to, ko viņi saņem pretī, ir solījumi, ka tie būs saņemt to atpakaļ. Tas nav īsti tas, ko Satoshi paredzēts, kad viņš uzcēla sistēmu, kas nebija paredzēts nekādas starpniekiem.

Tas ir vecums vecs debates, kas ir nikns ar Bitcoin sabiedrībā gadiem - glabāšanai monētas tiešsaistes maku nozīmē nodošanu kontrolei uz trešai personai, kas ne vienmēr ir uzticams. Lai novērstu citu Mt. Gox no notiek, Hearn stingri mudina Bitcoin lietotājiem kontrolēt savu privāto atslēgu, kad vien iespējams.

3. Brīvprātīgo balstītas infrastruktūras

Tas nav ilgtspējīgs, labi? Jūs nevarat būt liels, pasaules aptver finanšu infrastruktūra, kas ir to rīcībā kopā ar košļājamo gumiju un līmlenti, un cilvēki, kas veida darbu, par to, kad viņi ir laiks, jo viņi jūtas patīk.

Tā Bitcoin ir atvērtā koda projekts, kas nepieder kādai noteiktai personai vai grupai, tas nav kompensēšanas mehānismu cilvēkus, kas strādā uz tās kodu. Hearn iedomājas jaunu sistēmu, kurā lietotāji samaksātu par uzlabotas funkcijas un ir tieši atbalstītu izstrādātājiem.

4. Mērogojamība

Mērogošana gonna būt milzīgs darbs, pieņemot, ka tas ir veiksmīgs. Šobrīd mums nav mērogošanas problēma, jo Bitcoin nav īsti pieaug, bet, ja [mērogojamība] tiek noteikts, ka ir gonna ton darbu. Tas ir tāpat kā nākamajos desmit gados darbu.

Bitcoin būtībā ir ierobežojums attiecībā uz darījumu apjomu, kas var rasties kādā noteiktā laika posmā, lai novērstu blockchain izmēru no spirālveida ārpus kontroles. Tīkls nekad nav skārusi šo limitu pirms, bet tas notiks vēlāk, ja Bitcoin kļūst par mainstream maksājuma veidu. Tas ir ļoti iespaidīgs, ka Hearn uzskata, ka tas varētu veikt desmit gadu laikā, lai novērstu Bitcoin mērogojamība problēmu.

5. Privātums

Daudzi cilvēki kļūdaini uzskata Bitcoin ir šifrēta sistēma, bet nekas Bitcoin tiek šifrēta. Tātad, ko tas nozīmē, ka, ja es strādāju pie VDI vai GCHQ, un viņi man iedeva komanda pieciem cilvēkiem, un viņi teica, ka "darbs par šo sešu mēnešu laikā," Es droši vien varētu de-anonīma, 70, 80 90 procenti no Bitcoin sistēmas. Tāpēc es nevarētu gaidīt Bitcoin, lai saglabātu jums privāti no VDI.

Lai gan tas ne vienmēr ir problēma Hearn prātā - viņš tikai teica, atbildot uz auditorijas jautājumu - tā streiki centrā fundamentālu vājums blockchain. Katrs darījums, kas jebkad noticis ir pieejama sabiedrības kontrolei un analīzei. Tas būtu ļoti mulsinoša par privātuma aizstāvji, kas, ņemot vērā pareizos resursus, puisis, piemēram, Hearn var sasaistīt reālās identitāti, lai lielākā daļa no Bitcoin lietotājiem. Par laimi, tādi projekti kā DarkWallet atzīst šo problēmu un cenšas to risināt.

Par pārējo Mike Hearn ir sobering perspektīvu Bitcoin, pārbaudiet savu prezentāciju zemāk:

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse