6 restorāni, kas pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Bitcoinis ko pieņem arvien vairāk mazo uzņēmumu skaits, tai skaitā restorāniem, kas savukārt savu digitālo valūtu gardu virtuvi. Šeit ir saraksts ar 6 restorāniem, kas ir sākuši veikt Bitcoin kā samaksu par pārtiku.

1. Whiffies Fried Pies- Portland, OR - pieņemšana Bitcoin Kopš 2013. Gada februāra

Šis ēdiens kravas, bet ne tradicionāls restorāns, padara cepta roku pīrāgus pildīti ar pikanti sastāvdaļām, piemēram, bārbekjū krūtiņu un vistu, vai veseliem augļiem, piemēram, ogas, āboli un persiki. Whiffies sāka pieņemt Bitcoin 2013. Gada februārī, un īpašnieks Gregg Abbott saka, ka viņš ir saskāries ļoti maz problēmas kopš tā laika. Patiesībā, viens no viņa iecienītākajiem pieņemšanas priekšrocībām Bitcoin mijiedarbojas ar cilvēkiem, kas to izmanto. Abbott saka, ka viņš bauda tikšanās "ļoti gudri cilvēki, kuri ir priekšā līknes."

2. Thelonious velni - Cambridge, MA - Bitcoin atbalstītāja kopš 2013. Gada februāra

Apkalpo Greater Boston jomā ar unikālu uzņemties suši un citām Āzijas ēdienus, Thelonious velni kļuva par pirmo restorānu New England pieņemt Bitcoin atpakaļ 2013. Gada februārī grupa studentu no MIT pārliecināts īpašnieks, Jamme Chantler, ka tur bija lielākā neizmantots tirgus Bitcoin entuziasti, kuri meklē fiziskās atrašanās vietas, lai pavadīt savu naudu. "Mēs jutām, ka, ja ir grupa pat tikai nedaudz Bitcoiners vēlas apmainīt savas digitālās monētas par suši un bekonu spilventiņu taju," Chantler saka ", tad mēs esam saviļņots uzņemt viņus!"

3. Cafe Berlin Las Vegas, NV - vācu Pārtika Bitcoins 2013 kopš May

Kāds noguris no gara nakts azartspēlēm, ar maku pilna bitcoins un alkas autentisku vācu ēdienus, varētu darīt daudz sliktāk, nekā Cafe Berlīnē. Šis nelielais restorāns Vegas dienvidu piedāvā dažādas kārdinošiem ēdieniem, tai skaitā dažādu preparātos Bratwurst un daudzu veidu šniceles. Pēc tam sākas pieņemšanu Bitcoin 2013. Gada maijā, Kafejnīca Berlīnē ir redzējuši nelielu pieaugumu klientiem, un tikai pēc tam, kad bija problēmas ar apstrādi ar Bitcoin darījumu.

4. Flyte World Izklaide un vīnogu Nashville, TN - Bitcoin par Fine Dining kopš 2013. Gada novembra

Norēķinu sevi kā "gadījuma, bet elegants smalku restorānvagonos pieredzi," Flyte mērķis ir būt par vienu no sociāli apzinās restorāniem Tennessee, izmantojot gaļu ilgtspējīgu avotus un vietēji audzēti produkti, kad vien iespējams. Šī atvērtā domājošiem attieksme attiecas arī uz to maksājumu sistēma, kas sākās pieņemt Bitcoin 2013. Gada novembrī Kopš tā laika, restorāns bija 23 klienti maksā ar Bitcoin, un saskaņā ar līdzīpašnieks Scott Sears, BTC lietotāji parasti tērē 15% vairāk nekā vidējais klients. Tur reiz bija tehnisks jautājums, kur Coinbase lietotni nevarēja izveidot savienojumu ar serveri, bet tas tika novērsts, izmantojot BitPay vietā. Sears saka, ka tas ir signāls par Bitcoin spēks ". Šāda veida elastība nav pieejama ar kredītkaršu apstrādes"

5. FlameStone American Grill- Oldsmar, FL - Bitcoin Apstiprinātais Kopš 2014. Gada februāra

Atrodas mazpilsētā nomalē Tampa, FlameStone izmanto dabiskus ēdienu gatavošanas paņēmienus, piemēram, apkure pār atklātu liesmu un izmantojot lavas akmens padarīt guacamole. Restorānā sāka pieņemt Bitcoin savu dāvanu kartes 2014. Gada februārī, un kopš tā laika ir redzējis nedaudz klienti maksā ar digitālo valūtu. Īpašnieks Nick Pappas saka, ka presē ir daudz jautrības, un viņš bauda "sajūta atzinīgi, un arvien pieaugošo Bitcoin pēc pieņemts." Vietējā Bitcoin grupa Tampa Bay Bitcoineersare gaidāms arī sākt iknedēļas sanāksmju rīkošanu pie FlameStone turpmāko nedēļu laikā.

6. Laternas stabs Pizza- Reno, NV - Unikāli Veidoti itāļu Bitcoin Kopš 2014. Gada aprīļa

Apgalvo, ka pirmais restorāns Reno pieņemt Bitcoin, laternas stabs sāku digitālo valūtu 2014. Gada aprīlī apmaiņā par lielu dažādu picas, pastas un sviestmaizes. Specializētie piedāvājumi ietver Taco pica, Pikanta taizemiešu vistas picas, un Čikāgas Dog picas. Pēc īpašnieka Jay Watson, lielākā daļa klientu maksājumu ar Bitcoin ir vietējo sanāksmju laikā no Bitcoin entuziasti, bet prakse ir arī sekmējusi sarunas ar klientiem, kuriem ir interese par digitālo valūtā un vēlas uzzināt vairāk.

Šie ir tikai daži no restorāniem, kas ņem Bitcoin, un vēl noteikti pop up nākotnē. Ir gandrīz nav gala dažādus garšīgus pārtikas produktus, kurus var iegādāties ar kriptonauda.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām