6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast | Latvian.globalsciencecollaboration.org

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Tas ir bijis mazāk nekā septiņus mēnešus kopš pirmās BitcoinATMlaunched nelielā kafejnīcā Vankūverā, un šajā laikā vairāki uzņēmumi ir jāpaātrina, lai sniegtu vairāk mašīnas monētu-izsalkuši masu. Šobrīd ir desmitiem bankomātiem izveidoto visā pasaulē, kas var pārvērst fiat lai Bitcoin vai otrādi, vairāk nāk drīz. Pieņemsim apskatīt tikai 6 vietās, kas saņem pavisam jaunas mašīnas:

1. Hong Kong, China

Kaut arī spekulācijas un domstarpības turpina sarežģīt Bitcoin oficiālo statusu Ķīnā, uzņēmēji virzās pilnā ātrumā uz priekšu ar plāniem palielināt pieņemšanu. Hong Kong, kas ir viens no visblīvāk apdzīvotajiem reģioniem pasaulē, tagad ir mājvieta HK Bitcoin ATM Store, kas atrodas iekšpusē Chic Shopping Mall ir Mong Kok rajonā.

Pēc tam, kad tās grand atvēršanas 18. Maijā HK Bitcoin ATM Store tagad ir atvērts 24 stundas, un nodrošina cilvēkus ar veidu, kā iegādāties digitālo valūtu, uzzināt par fiat inflāciju, un pat nosūtīt Bitcoin padomus, robotu, kas dejot par maksu.

2. Saskatoon, Kanāda

Amerikas kaimiņš uz ziemeļiem, ir bijuši augsne Bitcoin bankomātiem, un lielākā pilsēta Saskatchewan provincē tagad ir pirmā mašīna, kas iztiek digitālo valūtu. Uzsākta maija sākumā pēc starta uzņēmums Bitcoin Solutions, bankomāts tika ražots ar Ottawa balstītas BitAccess un tagad dzīvo iekšā kaloriju restorānā par Broadway Avenue.

Ar Saskatoon mašīna ir tikai jaunākais solis Bitcoin Solutions tālejošu plānu, lai piesaistītu vairāku Bitcoin bankomātus, lai pilsētās visā rietumu Kanādā.

3. Brisbane, Austrālija

Trešais visvairāk apdzīvotā pilsēta Land Down Under tagad uzņemt ar Bit2Bit ražotās Bitcoin ATM. Mašīna atrodas Roastery Cafe uz Glenelg ielā, un uzsākta samērā nesen 16. Maijā Protams tas ļauj atcelšanu un pārdošanu Bitcoin, bet to, kas nosaka šo iekārtu atsevišķi ir tas, ka arī pieņem Litecoin un dogecoin.

Roastery Cafe līdzīpašnieks Bruce Carrall, kura veikals pieņem arī Bitcoin kafiju, cer pievērst uzmanību savam uzņēmumam no vietējiem digitālās valūtas entuziasti. "Tur ir daudz cilvēku, kuri ir gaidījuši šo," viņš teica. "Ir Bitcoiniacs kam ir tikšanās visur katru nedēļu, un šīs grupas ir strauji pieaug."

4. Glasgow, Scotland

Tehnoloģija mazumtirgotājs CEX nesen sāka pieņemt Bitcoin maksājumus savā interneta mājas lapā, un tagad tā ir fiziska ATM izveidota iekšpusē vienā no tās ķieģeļu un javas vietās. Atrodas CEX veikalā par Sauchiehall ielā Glāzgovā, tad Lamassu ražoto mašīnu patlaban ir pievilcīgs 0% maksu par darījumiem.

Veikals rīkoja īpašu reklāmas notikumu no 13. Maija līdz 15. Svinībās ATM uzsākšanu, kurā tikai Bitcoin varētu izmantot kā samaksu par CEX produktiem. Uzņēmums apgalvo, ka jaunais bankomāts "pagrieziena Skotijas ielās vērā Bitcoin laboratorijā."

5. Ljubljana, Slovēnija

Ikviens, kurš dodas palikt Tresor Hostel Slovēnijas galvaspilsētā tagad būs iespēja iegādāties Bitcoin šajā bankomātā, kas tika ražotas, un izveidota ar vietējā uzņēmuma Bitnik. Ierīce ir piekrauts ar 16 BTC, nodrošinot daudz digitālās valūtas patērētājiem tuvākajā nākotnē.

Tikai aptuveni 50 uzņēmumiem pašlaik tiek pieņemti Bitcoin Slovēnijā, bet Bitnik cer savukārt gaita labu kriptonauda. Saskaņā ar Bitnik izpildvaras Peter Trcek "Mūsu nākamais solis ir pārliecināt pārdevējiem ka Bitcoin ir laba valūta."

6. Johannesburg, Dienvidāfrika

Lielākā pilsēta Dienvidāfrikā tiks izveidota ar pirmo Bitcoin ATM kontinentā līdz maija beigām, pateicoties start-up ZABitcoinATM un ražotāju Lamassu. Kamēr precīza atrašanās vieta joprojām tiek izstrādāts, mašīna ir paredzams jānovieto kādā restorānā vai kafejnīcā. ATM Dienvidāfrikā visticamāk palīdzēs Bitcoin neparāda ar lielu naudas pārvedumu tirgū šajā valstī.

ZABitcoinATM arī paziņoja par otru mašīnu, kas tiks izveidota Keiptaunā, Dienvidāfrikā līdz jūnija beigām.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu