Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Datoru zinātnieks un ievērojamu Bitcoinadvocate Andreas Antonopoulos atteicies no Bitcoin fonda pār grupas "pilnīgas pārredzamības trūkumu," saskaņā ar viņa Twitter barību. Antonopoulos iepriekš atkāpās no fonda cīņai pret nabadzību komitejas pirms divām nedēļām, un nesenie notikumi ir uzstājām Antonopoulos nodalīt pārējo viņa saites ar grupu. Viņam vairs nav "pat vismazāko asociāciju" ar Bitcoin Foundation.

Bitcoin Fonds ir grupa nozares iekšējā ar izvirzītajiem mērķiem Bitcoin infrastruktūras finansēšanai un veicinot to sabiedrībai. Tas ir daļēji tāpēc Fonds veicis vairāk nekā $ 350,000from dalības iemaksas pagājušajā gadā vien - desmitiem Bitcoin saistīto jauno un simtiem maksājošiem biedriem domāju, ka viņi faktiski palīdz uzlabot Bitcoin caur Foundation.

Tomēr Bitcoin Fonds tika kritizēts pagātnē tiešām dara ļoti maz, lai finansētu galveno Bitcoin infrastruktūru. Izstrādātājs Mike Hearn jau teica fonds maksā tikai trīs peopleto strādāt Bitcoin pamatinflācijas kodu, un ka pamata infrastruktūra "radikāli pietiekamas." Ja tas ir patiesi gadījumā, kādi ir simtiem maksāt biedri faktiski kļūst no Bitcoin fonda ?

Dārgi lobēšanas centieniem

Daļa no atbildes var gulēt nesen newsthat ar Bitcoin Fonda Boarddecided nolīgt lielāko lobēšanas firma Thorsen franču aizstāvība virzīt grupas darba kārtību, Washington, DC Firmas citiem klientiem ietver Sprint, Western Union, Comcast NBC Universal, un lielākais farmaceitisko lobēšanu grupas Amerikas Savienotajās valstīs. Tas liecina, ka Thorsen franču aizstāvība ir ļoti veiksmīgs iegūt labvēlīgu likumdošanu nodots saviem klientiem.

Tomēr tas arī nozīmē, ka Thorsen franču aizstāvība maksa dūšīgs maksu par savu darbu. Galu galā, eļļošanas pārnesumus no ASV politiskajā iekārtā nenāk lēts šajās dienās - it īpaši, ja tas ir darīts, Vašingtonas iekšējā Alec franču un Carl Thorsen. Saskaņā ar uzņēmuma tīmekļa vietnē, franču spēlēja "nozīme", kas iet Digital Millenium Copyright Act (DMCA) 1998. Gadā - likumu, kas ir pretrunīgi tikusi izmantota iekasēt pārmērīgs un nepamatotas sankcijas pret failu sharers.

Thorsen, no otras puses, kas iepriekš strādājis par juristu par Buša administrācijas un palīdzēja virzīt savu darba kārtību Kongresā. Ģenerālprokurors Jānis Ashcroft uzteica Thorsen par viņa pūlēm, lai palīdzētu iziet 2001. Gada ASV Patriota akta, likumu, kas pēc tam tiek izmantots par juridisko pamatu drakoniskus uzraudzības pasākumiem ASV. 2004. Gadā, Thorsen strādāja Irākā kā vecākais padomnieks koalīcijas militārajām amatpersonām, kas tika uzdots ar apmācīt jauno Irākas policijas spēku - darbu, kura nav pārsteidzoši, ņemot vērā nesenos notikumus šajā valstī.

Alec franču un Carl Thorsen apvienoja spēkus 2010.gadā, lai izveidotu Thorsen franču aizstāvība, arī privātā sektora lobēšanas firma, kas lepojas dziļi un sarežģītu savienojumus ar politiķiem par Capitol Hill. Getting šāda veida piekļuves nenāk lēts, it īpaši vecumā no neierobežotu korporatīvajiem ziedojumiem. 2013. Gadā vien, Thorsen franču aizstāvība veikti gandrīz $ 3 miljonus no sava darba lobēšanas kongresa vārdā korporācijām un īpašām interešu grupām.

Proti, daži ienesīgākā klientu vidū grupas, kas izmanto autortiesību likumu nodarīt ievērojamu vardarbību galalietotājiem formā dārgu tiesas prāvas. Sarakstā iekļauti arī Comcast, kas pašlaik mēģina izveidot sakaru monopolu, apvienojot ar Time Warner. Šāda klaji anti-patērētājs gājiens ir iespējama tikai tad, ja politiskā iekārta ir ieziestas ar Comcast dolāru - $ 320,000, lai būtu precīzi, un tas ir tikai caur Thorsen franču Advokatūras.

Mēs nezinām, cik daudz Bitcoin Fonds maksā Thorsen franču aizstāvība, taču galu galā tas tiks atklāts ar OpenSecrets izmantojot Senāta biroja Public Records. Līdz tam, mēs varam vismaz cerēt, ka Fonds maksā vairāk nekā $ 80,000 no Rietumeiropas Savienībā - uzņēmums, kura biznesa modelis ir tieši apdraud Bitcoin zemā transakcijas maksu. Pērkot ietekme Vašingtonā ir gandrīz bezjēdzīgi, ja konkurents maksā vairāk nekā jums, un tas ir vēl sliktāk, ja tas ir, izmantojot to pašu lobēšanas firma.

True prioritātes

Protams, tas viss tiek pieņemts, ka lobēšana politiķi ir vērts, un ētisks uzdevums pirmajā vietā - pieņēmums, kas ir dedzīgi noliedza daudzi no Bitcoin sabiedrībā, kas piedēvēt brīvdomātājs vērtībām. Viņi uzskata, ka Bitcoin fonds padara kļūda, sasniedzot politiķiem un regulatoriem, un ka decentralizēta digitālā valūtu, piemēram Bitcoin var attīstīties pati bez valdības iejaukšanās.

Neatkarīgi no politisko motivāciju aiz lobēšanas centieniem, mēs varam droši teikt, ka šie centieni ir outrageously dārgi - vai tās ir vai nav iecerētais likumdošanas ietekmi. Kā redzams iepriekš, lielākā daļa no 2013. Gada maksājumu Thorsen franču Advokatūras bija krietni virs $ 100,000. Ja šie piemēri ir kāda norāde par to, cik daudz Bitcoin fonds maksā par šo konkrēto zīmolu politiskas ietekmes, tad tas ir tikai vairāk pierādījumu, ka Fonds ir vairāk vērsta uz politisko apstiprināšanu, nekā uzlabot pamata kodu pati Bitcoin.

Aizsākums Mike Hearn sākotnējā kritiku par fonda un, iespējams, arī ir daļa no iemesla Andreas Antonopoulos ir pārtraucis pildīt pozīcijas. Bitcoin fonds - kas ir "pamats" par Bitcoin, tehnoloģiju, tikai nosaukums - vienkārši ir savas prioritātes atpakaļ. Tā ir vērsta uz lielāko daļu tās centieniem un finanšu spēku gūstot niecīga un nestabilo apstiprināšanu valsts regulatoru, un, iespējams, pie galējā izmaksām. Daudzi no Bitcoin sabiedrībā uzskata, ka šie līdzekļi būtu labāk tērē uzlabojot tehnoloģijas pati, nevis mēģinot pārliecināt valdību, lai atbalstītu to.

To rādīs, ja vairāk locekļi atstāt Bitcoin Foundation par tādiem jautājumiem, bet jauni finansēšanas modeļi jau tiek ieviesti, lai uzlabotu galveno infrastruktūru bez palīdzību Foundation. Visuzskatāmākais piemērs ir bāka, kas ieguva Mike Hearn ar $ 40,000 rewardfrom bagāts uzņēmējs Olivier Janssens. Ja šādi decentralizētas finansējuma struktūras var uzlabot galveno Bitcoin kodu par to pašu, varbūt mēs varam beidzot ļaut Bitcoin Fonds izbalināt vērā irrelevancy.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?