Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Vēl viens no pasaules centrālajām bankām ir publiski "brīdināja" pilsoņiem Bitcoin. Argentīnas Centrālā banka publicēja paziņojumu par Bitcoin savā oficiālajā tīmekļa vietnē, brīdinot, ka trūkst juridiskā konkursa statusu, nepastāvību, un Bitcoin ir lietošanai krāpnieciskām darbībām un naudas atmazgāšanu. Šķiet, it kā Banka izdevusi šo brīdinājumu, vienkārši, lai atgādinātu pilsoņiem Argentīnas, ka, ja viņi izmanto Bitcoin, viņi nodarbojas valūtā nav atļauti saskaņā ar Argentīnas likumīgs maksāšanas likumiem. Protams, jo Bitcoin kļūst izplatīta pasaules ekonomikā, centrālās bankas visā pasaulē būs motokross valdīt kriptogrāfiskā-valūtas un nodot pilsoņus pasaules atpakaļ uz savu piedāvājumu no inflācijas, pastāvīgi amortizējami valūtu:

"Tāpēc ir ierosināts lietotāja publiski atzīmēt, ka tā saukto" virtuālo valūtu ", ko centrālās bankas vai citām starptautiskajām monetārajām iestādēm netiek izsniegtas, tāpēc nav likumīgs maksāšanas līdzeklis, ne piemīt apstiprinājumu."  

Piezīme: šis citāts ir tulkojums no oriģinālā Spānijas dokumenta publicēta uz centrālās bankas mājas lapā. Tādēļ šis citāts var būt 100% precīzs.

Lai redzētu sākotnējo paziņojumu spāņu, jūs varat atrast šeit.

Par to, ka Argentīnas Centrālā banka izsniedz brīdinājums ir līdzīgs nesen Yves Mersch, loceklis Eiropas Centrālās bankas valdes izdevusi paziņojumu. Šajā paziņojumā, Mersch apgalvoja, ka Bitcoin nav dzīvotspējīga monetārā sistēma, dažiem pašu iemeslu dēļ, kas ir izpelnījušies brīdinājumu no centrālās bankas Argentīnas.

Šis paziņojums no centrālās bankas Argentīnas šķiet ironiski, ņemot vērā valsts vēsturi hiperinflācijas un ekonomisko nestabilitāti. Ja Banka uzskata, ka Bitcoin ir gaistošs, tad viņiem vajadzētu ņemt apskatīt savas ekonomikas vēsturē.

Argentīna ir vēsturiski ir plagued ar ekonomisko nestabilitāti un inflāciju; šeit ir daži vēsturiski inflācijas likmes Argentīnu:

Inflācijas likmes Argentīnu:

2013. Gada..............................................10.90%

1944-2013...................................................... 205,68% (avg)

Historic zema (Feb 1954)................................. -7%

Historic augsts (1990 marts)...............................20262.80%

Avots: tradingeconomics.com

Ņemot vērā šos Putnu nestabila inflācijas, kas neizbēgami nozīmē lielu nepastāvību pirktspējas Argentīnas valūtas, šķiet drūmi humoristisks ka Argentīnas centrālā banka varētu iet tik tālu, lai brīdinātu iedzīvotājus par Argentīnas par izmantojot gaistošo valūtu.

Kāpēc centrālās bankas tik bail Bitcoin?

Šie centrālās bankas brīdinājumi ir rādītājs, ka Bitcoin izplatās. Pasaules centrālās bankas baidās no Bitcoin, un tiem vajadzētu būt. Kā Bitcoin turpina augt popularitāte un vairāk uzņēmumu sāk pieņemt Bitcoin kā maksāšanas līdzekli, valdības kontrolē Fiat nauda kļūs arvien nozīmes. Turklāt, kā Bitcoin aug vērtībā, Fiat valūtas neizbēgami samazināsies vērtība, salīdzinot ar Bitcoin. Ko tas nozīmē centrālajām bankām? Tas nozīmē, ka tie tiek draudēts ar Bitcoin ar zaudējumiem varas, zaudējumiem savā monopolizējis kontroli pār monetāro struktūras attiecīgajās valstīs. Protams, šīs varas izsalcis baņķieri ir bail no šīs izredzes. Šīs bailes ir tas, kas motivē šos centrālās bankas izsniegt šos "brīdinājumu" par Bitcoin lai mēģinātu un atturētu cilvēkus izmantot digitālo valūtu. Bet cilvēki neklausās, ka daudz ir resoundingly skaidrs.

Cilvēki vairs entranced ar viltus sajūtu sarežģītības ekonomikā, kas ir izveidota ar Keinsa skolas ekonomikas. Vidējās pilsoņi sāk mosties un saprast, ka visi šie "ekonomisko" vienādojumiem balstās viltus pieņēmumi un izmisīga vēlme virzīties ekonomiku no sociālā zinātne vērā sfērā dabas, empīriski zinātnēs. Šis mēģinājums ir no vēlme šo ekonomistu justies svarīgs un varbūt dabiska tendence cilvēkiem, lai mēģinātu plānot un kontrolēt visu. Šķiet, ka vidējās pilsoņi pasaulē sāk novērsties no maldīga metodoloģiju Keinsa un citu institutionalist skolās ekonomiskās domas. Mēs varam redzēt šo nobīdi status-quo šajā pieaugošo popularitāti un pieņemšanu Bitcoin un atdzimšanu Austrijas Ekonomikas augstskolā. Ja šī pieaugošā tendence pārmaiņu turpinās, tad drīz vien centrālās bankas kritīs. Un nav obligāti, jo pasaules ekonomikas disasterthey ir izveidojuši mūs uz centrālās bankas varētu samazināties ilgi pirms, ka sakarā ar vienkāršu zaudējumiem popularitāti. Cilvēki negrib, ko centrālās bankas pārdošanas; inflācija, valūtas devalvāciju, un slikti ekonomika sāk zaudēt savu mainstream apelāciju. Šīs izmaiņas ir, kāpēc Bitcoin ir tik spoža nākotne. Bitcoin piedāvā veidu, kā izvairīties no postošās centrālās bankas politiku. Patiesībā, jo vairāk, ka centrālās bankas iznīcināt savu valūtu, jo vairāk pievilcīgu Bitcoin kļūs.

Tas nav teikt, ka Bitcoin atbalstītāji vajadzētu vēlēties vai svinēt gaidāmo ekonomisko sabrukumu. Šis autors nevēlas gleznot sabrukumu kā vēl gadījumā klišejas, "tas ir patiešām labas ziņas", kas, šķiet, pop up visur Bitcoin sabiedrībā. Pāreja starp krišanas Fiat un gala pieaugums Bitcoin nebūs gluda vienu, un daudzi cilvēki sajust sāpes par ekonomisko sabrukumu. Tomēr šajā brīdī šāds sabrukums šķiet neizbēgama, pateicoties pasaules centrālajām bankām. Šis apgalvojums nav mēģinājums ir uztraukums, vai sensāciju, šis ekonomiskais sabrukums ir vienkārši loģisks secinājums no centrālās bankas izraisīta biznesa ciklu. Piešķirts, jo ātrāk krūšutēls posms biznesa cikla notiek, jo mazāk intensīva depresija būs. Tomēr nav iespējams reāli mainīt kaitējumu, kas būs, ko radīja inflācijas, kas jau ir ievadīts tirgos.

Cerams, Bitcoin var samazināt sāpes no ekonomiskās krīzes, kas varētu notikt kādā brīdī nākotnē. Bet tas ir apšaubāms, ja Bitcoin ļaus mums pilnībā izvairīties no sāpēm, kas tiks nodarīts pašreizējo centrālās bankas politiku. Neatkarīgi no tā, kas notiek ar ekonomiku nākotnē, ir skaidrs, ka centrālās bankas visā pasaulē, ir bail no Bitcoin. Tas daudz ir skaidrs. Viņi strādās ar valstu valdībām, lai novērstu Bitcoin ir ļoti populāri. Lai gan, šķiet, ir ļoti maz ticams, ka viņi redzēs nekādu būtisku panākumus ierobežo augšanu Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības