Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Bitcoinhas pieaudzis daudz vairāk nekā pagājušajā gadā, ar neticami pieaugumu pieņemšanu, izmantošanas vieglumu, un atbalsta sistēmas valūtā. Arvien vairāk cilvēku jautā: "Kas ir Bitcoin?

# 8221; vai "Kā es varu nokļūt Bitcoin?", un tas kļūst mazāk izplatīta, lai atrastu personas, kas nav vismaz dzirdējusi valūtā. Tajā pašā laikā, 2014 nav bijis laipns tiem, kas bija saistītas ar Bitcoin pēc 2013. Gada vidus, un ko izmanto valūtu kā ieguldījumu. Bitcoin s pricehas bijusi vienmērīga lejupslīdes, un ir sastādīts palielinot kritiku no personām, kas nav saistīti ar BTC.

Vai cena tiešām jautājums? Vai izaugsmi tīkla, un palielinot pieņemšanu, atsver zaudējumi un kritika par Bitcoin? Jums ir tiesnesis.

Bitcoin Goes Iestrādāt, kas labs un slikts veidos

Bitcoin Pieņemšanas pieaug

Ikvienam, ieskaitot tos, kas ir kritizēta Bitcoin dzīvotspēju, kā valūta, ir jāatzīst, ka Bitcoin piekrišana ir pieaudzis par lēcienus un robežas pagājušajā gadā. Pirms gada sākumā, daudz mazu e-komercijas mājas lapas, Bitcoin balstītas uzņēmumiem, un daži lielāki uzņēmumi, piemēram, WordPress, OK Cupid un Namecheap, tika pieņemot BTC maksājumam, bet tas joprojām bija grūti tieši izmantot valūtu vairumam pirkumiem. Tas vairs nav taisnība.

Uzņēmējdarbības skaits, kas ir monitoringa, integrējot vai pieņemot Bitcoin nešķiet iespējams palēnināt. Tomēr, kā mēs esam minēts iepriekš, šāda veida pieņemšanu faktiski var izraisīt cenu Bitcoin samazināsies, nevis pieaugs, jo lielākā daļa no šiem uzņēmumiem ir pārveidojot BTC uz USD, tiklīdz tas ir saņemts.

Skandāli un krāpšana ir Dominē atspoguļošanu medijos Bitcoin

Diemžēl par Bitcoin kopienai, krāpšanu un zādzību ir palikuši konstantu problēmu ar digitālo valūtu apmaiņu. Pēc Mt. GOX sabrukums, kas arī cēla viņu manipulācijas ar Bitcoin cena uz gaismas, trasta pat visvairāk izveidota biržās sāka šaubīties. Uz augšu, ka daudzi mazie apmaiņas bankrotēja dēļ hakeru, vai bija īpašnieki izgaist ar līdzekļiem, kas bija noguldīti. Protams, mazāki apmaiņa daudz mazāk mediju uzmanību, un lielākā daļa no sabiedrības izvairīties jaunus apmaiņu, kas bija vēl pierādīt sevi.

Tad nesen tas notika atkal. Moolah, kas pieder Mintpal, sabruka. Tā bija kļuvusi par vienu no lielākajiem altcoin apmaiņu, un šis notikums atstājis to klientiem ", kuriem maisā" vēlreiz. Lai gan ietekme nebija tik ekstrēmi kā krišanas Mt. Gox, tas joprojām izraisa nopietnas viļņus, kas joprojām ir jūtamas jau šodien.

Bitcoin attīstās: Smart līgumi, sānu ķēdes, Tipping un Messaging

Ethereum un kontrahentu Bring Smart līgumi uz Life

Kamēr Bitcoin tika izveidota, lai ir decentralizēts valūtu, tas bija nekad nav vienīgais mērķis. Ideja smart līgumu, kas ļauj vairāk sarežģītus darījumus, decentralizētiem apmaiņu un potenciālu decentralizētu gandrīz katru pieteikumu iedomāties veidu, ir aptuveni gadu. Ethereumraised nekā 25.000 BTC Jo tas ir iepriekšpārdošanā, ar vienu no galvenajiem mērķiem sistēmas pagaidām radīšana decentralizētu sistēmu ar viedo līguma spēju iebūvēta tajā.

Kopš tā laika, darījumu partneri, kas ir uzcelta uz augšu Bitcoin ir blockchain, ir veiksmīgi pārnests Ethereum ir programmēšanas valoda, kas ļauj izveidot viedo līgumu bez nepieciešamības jaunu tīklu.

Blockstream s Sidechains varētu atrisināt Altcoin Problēma

Tajā pašā laikā, ka šie uzlabojumi tika veikti, Blockstream paziņoja revolucionāru ideju: Sidechains. Sidechains atrisinātu problēmu, kas ir plagued Bitcoin, kas ir tas, ka spēks ir arī tas ir vājums. Bitcoin nevar mainīt bez vienprātības no kalnračiem, kas nozīmē, ka jebkuras izmaiņas ar veidu Bitcoin funkcijas būs ļoti ierobežota. Nebūs radikālas pārmaiņas uz to, jo tas varētu apdraudēt tā ir mērķis, un ogļrači nekad pieņemt pārskatīto kodu. Tas padara Bitcoin ļoti stabili tādā veidā, kā noteikumi par to, kā tas darbosies, cik bitcoins tiks izveidots, un to, kas ir iespējams, laikā Bitcoin tīklā parasti ir nemainīgs.

Tajā pašā laikā, jaunievedums Bitcoin kodā ir gandrīz neiespējami, kas ir virzītājspēks izveidi altcoins. Daži altcoins ir izveidotas ar savu blockchain, ļaujot eksperimentus ar dažādiem bloku izmēriem, laikiem, algoritmiem, un tā tālāk. Citas altcoins ir veidota uz augšu Bitcoin s blockchain, kas apveltīt tos ar drošību, ko radījis Bitcoin tīkla neticami apstrādes jauda, ​​bet ierobežotu, kā šīs jaunās valūtas, var tikt izmantoti. Sidechains nodrošinātu jaunu blockchains radīt priekšnoteikumus, kas ir saistīti ar Bitcoin s blockchain un citos sidechains, tādā veidā, kas ļauj aktīvus pārnest starp katru ķēdes... Bet katrs sidechain arī ir pilnīgi neatkarīga, un nevar kaitēt citiem blockchains.

Šī ideja, kas ir ļoti sarežģīti no īstenošanas viedokļa ir vienkārša veidā. Ļaujot bitcoins, līgumiem, citām valūtām, vai jebkuru citu aktīvu nodošanu starp blockchains, tiek noņemts nepieciešamība pēc "altcoins". Jaunas idejas un sistēmas var tikt būvēts bez nepieciešamības, lai izveidotu unikālu valūtu katram blockchain.

Changetip vs Tipping Altcoins

Visbeidzot, noglabāšana un ziņojumapmaiņu, izmantojot digitālo valūtu ir ieguvis lielāku popularitāti. Ir divas metodes, kas tiek izmantotas, lai noglabāšanai:

Altcoins, piemēram Reddcoin, ir izstrādāti ar mērķi būt efektīvs kā decentralizētu izgāšanas platformu, jo īpaši sociālajos tīklos un tīmekļa vietnēm. Reddcoin galīgais mērķis ir kļūt par sociālās valūta, kas jāizmanto visos sociālo mediju un sociālo tīklu formām. Līdz šim tā ir bijusi nozīmīga panākumu, un ir ciets grupu izstrādātājiem aiz tā, bet apjoms attīstības vajadzīgs padara procesu lēni vienu.

No otras puses, Changetiphas kļuvusi par centralizētu Bitcoin noglabāšanas sistēmu. Kā Bitcoin ir darījumu maksas padara izmaksas microtransactions pārmērīgi augstas, 3rd Party ir nepieciešama, lai apstrādātu darījumus ārpus blockchain. Kura ideja uzvarēs izklāstīti beigās vēl nav zināms, bet abi ir pieredzējuši ievērojamu izaugsmi šogad.

Ziņojumi iekļaujas Bitcoin Blockchain

Messaging, no otras puses, joprojām ir "darbos". Tika ierosināts ideja izmantot blockchain pārraidīt ziņojumus 2011.gadā, ar Btcmsg, bet tika pārtraukta neilgi pēc tam. Nesen Krzysztof Okupski absolvente Nīderlandē, ir sākusi izstrādāt jaunu sistēmu, lai nosūtītu cenzūras necaurlaidīgu ziņojumus, izmantojot Bitcoin s blockchain. Ideja ir potenciāls radīt "blockchain uzpūsties", kas bija tas, ko tur iepriekšējos centienus virzīties uz priekšu, bet Okupski platforma tiek izstrādāta, lai būtu rentabla, un saglabā uzpūsties līdz minimumam.

Bitcoin Pakalpojumi un publicitāte pieaug lielums un potenciāls

Nenoteiktības abounds brīdī, bet viena lieta ir pārliecināts: Bitcoin balstītas uzņēmumiem un projektiem pieaug. Ar šo pieaugumu, kas bieži vien veicinājuši riska kapitāla, nāk palielinot informētību par Bitcoin no sabiedrības, kā arī vairāk inovatīvu, kompleksu pakalpojumu.

Decentralizācija Markets

Atvērt Bazaaris izveidotu decentralizētu tirgus, kas var darboties vienlaicīgi kā konkurents Ebay, kā arī aizstājēju Silk Road. Ar to decentralizēta, nav serveri izmantot, Ulbrichts apcietināt vai cenzūras par to, ko var uzskaitīt. Tas ir gan svētība un lāsts, jo tas ir panākumi lielā mērā būs atkarīga no uztveres sabiedrības un cik gatavi cilvēki, lai izmantotu šo pakalpojumu. Protams, decentralizācija arī nes labumu, paaugstinātu efektivitāti un zemākas izmaksas, tāpēc Atvērt Bazaar ir potenciāls nopietni traucēt izveidotas tiešsaistes tirgus.

Bitsquareis ņemot otrā pusē "decentralizētas tirgus" vienādojums, radot decentralizētu Bitcoin apmaiņu. Ir bijuši mēģinājumi pagātnē, lai izveidotu decentralizētu apmaiņu, bet lielākā daļa ir balstīta iekšpusē ir altcoin. Strādājot, lai izveidotu patiesi decentralizētu apmaiņu, bez kraušanas to uz augšu no valūtas Bitsquare var patiesi mainīt veidu Bitcoin tiek tirgota. Apmaiņa ir plagued ar krāpšanu pagājušajā gadā, un tas varētu būt risinājums.

Maksājumu apstrādes un futbola

BitPayhas bijis skaidrs uzvarētājs, jo maksājumu apstrādes arēnā, šogad. No nolaišanās Microsoft, un daudzas citas augsta profila klientiem, sponsorēšanu koledžas futbola bļoda spēlēm, Bitcoin Sanktpēterburga Bowl

uzņēmums ir bijis nekas, bet panākumus.

Kā vienīgā maksājumu procesors, lai piedāvātu patiesi bezmaksas pārskaitījumus, un pēc novēršot vilinājumu mēģināt to darīt pārāk daudz uzreiz, piemēram, piedāvājot tiešsaistes maki, vai darbojas kā apmaiņu, viņi ir bloķēts lielu daļu no tirgus.

0

Bļoda spēle, kas tika spēlēta 26. Decembrī redzamas Bitpay logo pa visu laukumu, kopā ar logo dažu citu Bitcoin bāzes uzņēmumiem, kas Bitpay sadarbojas ar notikumu. Trucoinprovided spēju cienītājiem iegādāties Bitcoin, izmantojot bankomātus un pārdošanu tiešsaistē, un Gyftran ar ad pieminēt, ka viņi pieņem BTC.

1

Kā bija Bitcoin ir gadu?

Tātad mēs redzam kāpumus un kritumus. Cena ir uz leju, skandāli nesuši negatīvu mediju uzmanību, un valūta ir arvien konkurentu skaits. No otras puses, pieņemšana ir pieaugusi, Bitcoin attīstās tālāk tikai "valūta", un tas ir piesaistīt vairāk un vairāk mainstream uzmanību.

Ko jūs domājat par Bitcoin ir 2014? Vai esat lācīgs vai bullish par 2015? Ļaujiet mums zināt, ko jūsu domas par to, kas notiks šogad.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

BetChain kļūst par pirmo Bitcoin kazino, kas piedāvā bezmaksas griezienus jaunākajās brīvās griešanās vietās piektdienā

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)