Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Šis ir temats, kas man ir izveidojuši ievērojamu domāja pēdējo dažu mēnešu laikā. Šķiet, it kā Bitcoin, un citu digitālo valūtās, varētu būtiski ietekmēt ātrumu, kas fiat valūtām piedzīvot inflāciju vai deflāciju. ASV, Fed jau piedzīvo grūtības rada inflācijas līmeni tās tiecamies, un ka spēja varētu turpināt kavēt nākotnē.

Kā var Bitcoin Effect Inflācija?

Kā Bitcoin sasniedz vairāk mainstream pieņemšanu, un svārstīguma nomierina, tas ir iespējams, ka tas būs atkal sāk lēnām kāpt valueover laikā. Tajā brīdī, tas drīz kļūs ļoti grūti kādu Fiat valūtā, lai saglabātu tikai nelielu daudzumu inflāciju, jo parasti centās pēc ekonomistu dažos skolās domas.

Tā vietā, kad valūta tiek manipulēt tādā veidā, kas ir paredzēts, lai izraisītu inflāciju, tas būtu interesēs iedzīvotāju izmantot šo valūtu, lai pārveidotu savus līdzekļus bitcoins, lai izvairītos no viņu bagātība atšķaidīt. Tomēr tas var faktiski būt sekas, palielinot inflācijas likmi Fiat valūtā, jo šāds ieplūšana Bitcoin varētu ātri vadīt cenu Bitcoin vs fiat augšu. Palielināta pirktspēja ka Bitcoin varētu baudīt būtu jānāk no kaut kur citur, un ka vieta visticamāk būs no fiat valūtas tiek konvertētas tajā.

Savukārt, ja kādas valsts ekonomika ir spēcīga, un tas ir valūta, šķiet, ir izturīgs pret inflāciju, vai arī, ja Bitcoin pats piedzīvo downtrend, tad plūdu indivīdu pārdod Bitcoin varētu izraisīt fiat valūtas sākt izjust deflāciju. Manipulāciju apjoms, kas būtu nepieciešams, lai valdība, vai iestāde, piemēram, Federālo rezervju, lai ierobežotu ietekmi tas var ļoti ātri iziet no savas kontroles.

Vai šis labi vai slikti Bitcoin?

Lai gan tas varētu būt izgriezta, lai šķist negatīva pret Bitcoin, jo tas būtu destabilizējošs spēks, kas kādu no šīm situācijām, kas varētu būt īss pamana. Ja viens no šiem gadījumiem bija notikt, tas vienkārši būtu apliecinājums nekļūdīga raksturīgi naudas sistēmu, piemēram, Fiat, kas balstās uz monopola funkcionētu. Man nav gaidīt Bitcoin, vai jebkuru citu digitālo valūtu, lai kādreiz pilnībā aizstāt tradicionālo valūtas. Tomēr es ceru, ka tas būs nepieciešama augstāka līmeņa atbildību un atbildību, kas jāsaglabā vadošās iestādes, un tas būs labi visiem.

Protams, tas viss ir atkarīgs no Bitcoin sasniegšanai mainstream pieņemšanu, un aug daudzas reizes, tas ir pašreizējā tirgus vāciņu. Tas būtu jāsniedz ekonomistiem, un bankām, pietiekami daudz laika, lai izstrādātu plānu, kā rīkoties iespējamo situāciju, kas var rasties. Cerams, ka tas plānošana jau notiek.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

2015. gada 2. aprīlis

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Esi godīgs