Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Bitcoinis pastāvīgi kļūst vairāk noderīgs veids, kā izmantot savus līdzekļus, un Bitcoin ir nākotne izskatās gaiša

Ņemot visiem šiem lielas priekšrocības, varētu viegli izvēlēties izmantot BTC pār regulārā dekrēta nauda. Agrāk mēs koncentrējas uz sarakstiem konkrētus uzņēmumus, kuri pieņem Bitcoin vai restorāniem, kas pieņem Bitcoin. Tomēr, jauni uzņēmumi, pieņemot Bitcoin pie arvien pieaugošu ātrumu, tad veidi, izmantojot savu bitcoins pastāvīgi pieaug. Šodien jūs pat varat nopirkt datoru, izmantojot tikai bitcoins. Ko vēl jūs varat darīt ar Bitcoin jūs varētu uzdot? Ļaujiet man jums parādīt:

1. Bitcoin par dāvanu kartes

Vieglākais veids, kā izmantot bitcoins veikalā, kas nepieņem BTC vēl ir iegādāties giftcard uz šo vietu. Ir awesome lieta prātā, ka jūs vēlaties iegādāties, bet saprast, jums ir nepieciešams tērēt Bitcoin nopirkt? Bailes ne vairāk! Iet uz priekšu un iegūt giftcard šai pašā vietā. Tomēr atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat, jums vajadzētu pārbaudīt, cik šo dāvanu kartes darbu. Dažreiz ir ierobežojumi, kur kartes var izmantot, it īpaši, ja jūs dzīvojat ārpus ASV. Jūs nevēlaties, lai galu galā iegūt giftcard ka jūs nevarat faktiski izmantot.

Jūs varat iegādāties dāvanu kartes ar BTC no vietām, piemēram, popa un Gyft.

2. Pakalpojumi, kas pieņem Bitcoin

 

Ir daudz pakalpojumu, tostarp VPN pakalpojumi, elektronika un pat ceļo pakalpojumiem, kurus var iegādāties ar Bitcoin. Jūs faktiski var maksāt par visu lidojumu, izmantojot tikai Bitcoin izmantojot dažādus pakalpojumus, piemēram, Cheapair, kas arī pieņem dogecoin un Litecoin, vai pat Expedia. Izvēlieties, kur jums būs lidot uz, kad un visi citi sīkumi jūs plānojot lidojumu. Kad tas ir izdarīts, jums tiks dota nejauši ģenerētu maka adresi, uz kuru jūs nosūtītu bitcoins un desmit minūtes laika, lai nosūtītu tos.

Citi pakalpojumi ietver televīzijas, VPN pakalpojumi un pat pakalpojumi, kas piedāvā izglītību programmēšanas valodas, piemēram, Java, HTML un CSS, jQuery un tā tālāk. Nesen Dish sāka pieņemt bitcoinfor tas ir satelīta TV un interneta pakalpojumi, Treehouse ir lielisks pakalpojums pieņemt BTC par saviem izglītības pakalpojumiem, un AirVPN ir liels, un uzticamu, pakalpojums, kas pieņem bitcoins tās VPN pakalpojumiem.

Papildus tam, PayPal pamazām integrēt Bitcoininto tas ir dažādas maksājumu sistēmas, un, iespējams, nodrošinās pilnīgu atbalstu BTC tuvākajā nākotnē.

3. Pirkuma Electronics ar Bitcoin

 

Ja dienas tirdzniecības neapmierina jums, tur vienmēr citus līdzekļus, lai palielinātu savu Bitcoin saimniecību. Ir daudz dažādu azartspēļu vietnēm, un Satoshibet ir viens no lielākajiem, kā arī visvairāk uzticamu. Man personīgi ir neliela pieredze, izmantojot šo vietni pirmavotiem. Ja Satoshibet nav par jums, ir daudz, daudz citu azartspēļu tīmekļa vietnes un programmas, kas ir vērstas uz Bitcoin vai citas digitālās valūtās. Tomēr, tā kā ar dienas tirdzniecības, lūdzu, esiet piesardzīgs. Azartspēļu šādā veidā ir vēl riskantāka nekā dienas tirdzniecības, jo laime faktors ir ievērojami pieaudzis, un jums nekad nevajadzētu sūtīt savu BTC zināma, neuzticama mājas lapā.

6. Bitcoin Mining Hardware... Raktuvē Vairāk BTC

 

Protams, ar Bitcoin, un vairums citu kriptonauda, ​​kas tur, ka monētas vispirms ir jāizrok, pirms tās var izmantot. Bitcoin miningindustry kopā ar altcoin kalnrūpniecības, ir piedzīvojusi strauju pieaugumu pagājušajā gadā, un pusi pār. Lai gan tas piedzīvoja periodu, ja tas bija neizdevīgi lielākajai daļai lietotāju, izdevīgi Bitcoin miningis sākums, lai kļūtu par realitāti atkal, sakarā ar to, ka ASICS beidzot sasniedzot state-of-art līmeni. Tā rezultātā būtu mazāk lēcienus efektivitāti, un tādējādi grūtības jāsāk izlīdzināsies, vai pat sākt sekot Bitcoin cenu (kā tas bija agrāk, kad GPU un matricas bija dominējošais spēks ieguves rūpniecībā).

Lai sāktu ieguvi, ir nepieciešams, lai iegūtu ieguves aparatūru. Mining aparatūras mēdz būt pērkams ar BTC, protams, tāpēc tas var novest pie ieguves Bitcoin, izmantojot šo Bitcoin iegādāties lielāku ieguves rīkiem, tad ieguves vēl Bitcoin, un tā tālāk...

Tas ir tālu no visaptverošu sarakstu, cik tirgotājiem, kuri pieņem Bitcoin numuru tūkstošiem. Faktiski, šis raksts ir galvenokārt vērsta uz uzņēmumiem un pakalpojumiem, kas atrodas un ir pieejami, jo ASV vai Eiropā. Tas nav pat ņemot vērā pieaugošo komersantu Āfrikā, kuri pieņem Bitcoin numuru. Ja ir vieta, kur es neminēja, vietnes, piemēram, Spendbitcoins var sniegt detalizētākus sarakstus, kur jūs varat redzēt visas vietas, kas pieņem BTC kā veids maksājumu. Merchant pieņemšana pastāvīgi pieaug, un tas ir ļoti laba lieta.

Tomēr Bitcoin nākotne ir atkarīga no patērētājiem, ar kuriem pieņem currencyas labi. Parādot cilvēkiem, cik daudz dažādās vietās viņi var pavadīt bitcoins, tas var mudināt viņus iesaistīties vai vismaz pievērst uzmanību.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget