Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Agrāk gada 1. Augustā, Twitch.tvthe labi zināms spēļu tiešraides mājas sāka pieņemt Bitcoinas maksājuma opciju, tas ir premium abonementu. Vārpata arī paziņoja, ka tā būs celt jaunas norēķinu iespējas kanāla abonementiem, kā arī. Kanāla abonementi ir veids, skatītājiem ir tieši atbalstīt savas mīļākās satura veidotājiem par raustīties, maksājot nodevu, lai parakstīties uz savu kanālu un saņemt dažas papildu priekšrocības, kā labi. Tur varētu nebūt precīzs datums, kad tas notiks, bet Twitch teica, tas nāk drīz. Lietotājiem ir izmantojuši Bitcoin, kā arī citus digitālos valūtām, piemēram, Reddcoin andDogecoin, tip karekļi par Twitch.tv kādu laiku tagad. Tomēr tas nav atbalsta raut tieši.

Twitch tika dibināta atpakaļ 2011. Gadā kā meitas dzīvu straumēšanas vietnes Justin.tv vērsta uz spēļu saistīto straumēšanu. Kopš tā laika, tā kļuva par vienu no lielākajiem un populārākajiem live-straumēšanas vietņu visā internetā. Ar vairāk nekā 35 miljoniem unikālo apmeklētāju mēnesī Twitch bija noslodzes laikā Amerikas Savienotajās Valstīs 2014. Gadā tieši aiz Netflix, Google un Apple ceturtais lielākais avots interneta satiksmes. Visbeidzot, 24. Jūlijā raustīties 2014 tika ziņots, ka Google ir parakstījis vienošanos, lai iegādātos raut apmēram $ 1 miljardu.

Twitch Zina mums patīk opcijas, un daži no mums izvēlēties Bitcoin

Atšķirībā no daudziem citiem uzņēmumiem, ļaudis raustīties acīmredzot neatbalsta uzskatu, ka vairāk maksāšanas iespējas mēs dodam cilvēkiem, jo ​​mazāk viņi mēdz tērēt. Ar šo jaunāko atjauninājumu viņi iepazīstināja nekā 600new veidus lietotājiem jāmaksā par maksas abonementu uz tīmekļa vietni, ar Bitcoin neapšaubāmi ir viens izcelties citiem. Otra ievērojama piemēri varētu būt priekšapmaksas kartes, (Amazon, Subway uc), vai pat mobilo kredīta maksājumus. Ar visu šo jauno maksājumu iespējas, Twitch tagad var būt pārliecināti, ka lietotāji visā pasaulē varēs samaksāt par ieguvumiem no maksas abonementu bez ierobežota vispār. 

Izskatās Twitch sadarbojas ar pasaules mēroga maksājumu pakalpojumu uzņēmums, Xsolla to panākt. Tas bija iespējams, Xsolla ir pielāgota maksājumu risinājumu pakalpojumu, kas ļāva raustīšanās sākt pieņemt aptuveni 600 dažādas maksājumu iespējas uzreiz. Lietotāji, kas izvēlētos maksāt ar Bitcoin, tiks novirzīts uz Coinbasepayment lapu, kad viņi ir gatavi maksāt savu abonementu. Tātad, šķiet, piemēram, Xsolla darbojas kā proxy Bitcoin maksājumiem. 

Ir vērts pieminēt, lai gan, ka starp citām iespējām, Bitcoin varētu būt vienīgais pieejamas visos reģionos vienu. Fakts, ka izceļ tā ir priekšrocība starp citām valūtām un sistēmām, lai pārskaitītu naudu visā pasaulē. Galu galā, pieņemšana nevar būt, bet laba lieta par Bitcoin. Twitch ir # 1 mājas lapā spēļu tiešraides brīdī, un tas, šķiet, piemēram, tas arī ir spoža nākotne. Bitcoin varētu iepazīties ar jaunām auditorijām tikai ar esošās kā maksāšanas veidu, uz šādu tīmekļa vietni. Papildu cirkulācija valūtas palīdz tas labums, un arī uzturēt veselīgu tirgu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

2015. gada 2. aprīlis

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde