7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Daudzi tūkstoši uzņēmumu turpina pieņemt Bitcoinas paymentfor viņu tiešsaistes pakalpojumiem un fizisku preču; Maksājumu procesors BitPay lepojas ar vairāk nekā 20000 tirgotājiem savā direktorijā, un tas nav pat iekļauti tīmekļa vietnes, kas izmanto Coinbase. Pieņemsim apskatīt tikai 7 no lielākajiem nosaukumus, kas akceptē Bitcoin online:

1. Bitcoin mazumtirdzniecībai: Lieks

Lieks tika uzsākta 1999.gadā ar CEO Patrick Byrne un kopš tā laika ir saglabājusies liela tiešsaistes mazumtirgotājs preces. Mājas lapa sākās likvidējot pārpalikumu uzskaiti neizdevās dot-com uzņēmumiem, bet galu galā paplašināta, lai iekļautu jaunas preces, kā arī. Lieks devās sabiedrībai 2002.gadā un turpināja augt savu uzņēmējdarbību - mazumtirgotājs tagad velk vairāk nekā miljardu dolāru gada ieņēmumiem.

Lieks sāka pieņemt Bitcoin 2014. Gada janvārī, atbilstoši Byrne dumpīgo attieksmi un vēlmi apstrīdēt status quo. Sekojošā uztraukums kriptonauda sabiedrībā izraisīja $ 126,000 vērtībā veikto pārdošanu ar Bitcoin tikai pirmajā dienā.

2. Bitcoin Elektronikas: TigerDirect

Ir daži labāki veidi, kā iegādāties datorus un patērētāju elektronikas internetā nekā ar TigerDirect, kuru sāka pieņemt Bitcoin 2014. Mazumtirgotājs sasniedz zemas cenas, liekot smagu uzsvaru uz atlaižu ietaupījumiem janvārī, un pat piedāvāja $ 20 atlaidi Bitcoin klientiem laikā pirmais pāris nedēļu pieņemšanas.

TigerDirect šobrīd ieņem ap 1500 viena no visvairāk apmeklētajām tīmekļa vietnēm, un tas arī ir desmitiem fiziskās vietās ASV un Kanādā. Kaut arī Kanādas versija TigerDirect mājas pašlaik nepieņem Bitcoin, šī lapa šķiet mājienu, ka tas var darīt arī nākotnē.

3. Bitcoin Love: OK Cupid

Šajā interneta laikmetā, tas nekad nav bijis vieglāk satikt jaunus romantisku partneriem, un tagad to var izdarīt ar palīdzību Bitcoin. Iepazīšanos mājas lapa OK Cupid sāku digitālo valūtu 2013. Gada aprīlī kā samaksu par savu "A-saraksts" pakalpojumu, kas papildina vairākas pazīmes virs vietnes bezmaksas pakalpojums. Piemēram, bezmaksas lietotājiem tikai iegūt, lai redzētu, kas patika tās, ja ir savstarpēja piesaisti; premium lietotāji var redzēt, kurš viņus patika, neatkarīgi no savstarpējības.

Matchmaking Uzņēmums norādīja, ka tās argumentācija aiz pieņemšanu Bitcoin nebija obligāti, pamatojoties uz lietotāju pieprasījumu, bet sakņojas vēlmi būt priekšgalā inovācijas. CEO Sam Yagan pat vērsa salīdzinājumus starp mehānismiem aiz viņa vietā un digitālo valūtu: "Mēs izmantojam matemātiku, lai iegūtu Jums datumus un viņi izmanto matemātiku, lai veiktu darījumus droši."

4. Bitcoin par Domain Names: Namecheap

Viens no populārākajiem risinājumiem domēna reģistrāciju un web hostings, Namecheap sāka pieņemt Bitcoin 2013. Gada martā pēc tam, kad daudzi to tehnoloģiju orientētu klientiem lūgusi. Pieņemot Bitcoin ietilpst arī saskaņā ar uzņēmuma filozofiju ir "pionieri telpas inovāciju un brīvības."

Digitālā valūta var izmantot Namecheap iegādāties domēnu hostings, SSL sertifikātus, kā arī privātuma pakalpojumu WhoisGuard.

5. Bitcoin par emuāri: WordPress

Viens no augsta profila agri pielietotājam Bitcoin bija WordPress, bezmaksas un atvērtā koda blogošana pakalpojumu. Mājas lapa sāka veikt digitālo valūtu atpakaļ 2012. Gada novembrī, un paliek vislabākais risinājums, lai Emuāru autori, lai saņemtu kvalitatīvu funkcijas, norēķinoties ar kriptonauda.

Kad WordPress sāka pieņemt Bitcoin tās minēja demokrātisko raksturu digitālās valūtas kā priekšrocība pār centralizētu maksājumu veidus, piemēram, PayPal un kredītkartes. Cilvēki, kuri izmanto šos maksāšanas metodes tehniski var tikt bloķēta, lai kāda iemesla dēļ, ko centrālā iestāde. WordPress saka to "mērķis ir dot iespēju cilvēkiem, nevis bloķēt."

6. Bitcoin virskrekliem: Jaukti Tees

Ir pagājuši tie laiki, kad bija tikai daži krekli, no kuriem izvēlēties pie universālveikala; Advent no interneta ir ļāvusi gandrīz bezgalīgu daudzumu radošu kreklu dizainus. Jauktie Tees liek lielu uzsvaru uz pop kultūru un geek saistīto dizainu, parādot krekli, kas ir devīzes un iekšā jokus no šoviem, piemēram, ārsts, kurš. Ir pat daži Bitcoin saistītas dizainu tiem, kuri vēlas, lai dižoties savu kriptonauda lepnums.

Jauktie Tees sāka veikt Bitcoin 2013. Gada oktobrī, kā samaksu par saviem krekliem, neskatoties kļūst jautāts pieņemt valūtu, kas nav balstīta uz regulāriem dolāru. Uzņēmums norādīja, ka cita veida alternatīvās maksāšanas sagatavoti tos kriptonauda: "Izmantojot Google maks un Paypal ir veikuši tehnoloģiju pāreju viegli mūsu gadījumā."

7. Bitcoin uz Dāvanu kartēm: Gyft

Tātad jūs varat iegādāties datoru daļas, apģērbu un pat saņemt datumu ar Bitcoin, bet kas par viss pārējais? Par visām lietām, ko nevar iegādājies tieši ar digitālo valūtu Gyft ir šeit, lai atskaņotu visu svarīgo vidū cilvēks.

Gyft atrodas biznesa, jūs uzminējāt, dāvanu kartes. Viņi pārdod kartes daudz dažādu veikalu-ieskaitot Zappos, Visa pārtika un Fandango, un ne tikai pieņemt Bitcoin, bet aktīvi mudināt klientus izmantot bitcoins izmantojot atalgojuma sistēmu. Cilvēki, kuri maksā ar Bitcoin saņemt 3% punkti atpakaļ savā kontā, nevis piedāvātajiem cilvēkiem, kas lieto kredītkartes zemākas atlīdzības likmes. Gyft izmanto šo stratēģiju, jo maksa ir zemāka, izmantojot kriptonauda, ​​un dāsnu atlīdzības sistēma vienmēr ir populārs ar patērētājiem.

Gyft piedāvā arī Amazon dāvanu kartes, kas nozīmē, ka visa milzīgā izvēle Amazon produktu plaši atvērtas tērētājiem par Bitcoin. Izmantojot Gyft kā vidū cilvēks starp Bitcoin un milzīgs atlases produktu Amazon nozīmē, ka praktiski jebko var nopirkt ar digitālo valūtu.

Tāpēc nākamreiz, kad kāds sarkastiski jautā: "Ko jūs varat iegādāties ar Bitcoin, vienalga?" Jūs varat atbildēt ar patiesību: ". Diezgan daudz kaut"

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta