Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Interesants un jauns diagramma parāda mums, kas ir 100 top (Alexa rank) mājas lapas pieņemt Bitcoinas maksājumu / ziedošanas iespēju. Bet ko tas diagramma nozīmē Bitcoin pieņemšanu? Noskaidrosim.

Plaši Bitcoin pieņemšana un skaitļi

Saskaņā ar statistiku iesniegti 7 no top 100 tīmekļa vietnes pieņemt Bitcoin un 2 no tiem ir iespējams, jau plāno to darīt tuvākajā nākotnē. Pieņemsim to apskatīt, kādi ir šie portāli ir, kā viņi tiek galā ar Bitcoin un arī to, kā nonāca pie lēmuma pieņemt to maksājumiem un ziedojumiem. (Saraksts pēc hronoloģiskā secībā no pirmā, kas sāka pieņemt Bitcoin uz jaunāko).

WordPress, viens no Agrāk Bitcoin pieņemot Websites

Kā minēts to blog Poston novembris 15, 2012:

PayPal vien bloķē piekļuvi no vairāk nekā 60 valstīs, un daudzi kredītkaršu uzņēmumi ir līdzīgi ierobežojumi. Daži no tiem ir bloķēts politisku iemeslu dēļ, daži jo augstāku krāpšanas likmes, un daži citu finansiālu iemeslu dēļ. 

Un tā Bitcoin kļuva par vienu no trim maksājumu iespējas Worldpress akceptē, kopā ar Paypal un kredītkartes. Tās var, faktiski, var uzskatīt par vienu no pirmajiem, kas Bitcoin ir pricewas ap 12 $, un Userbase noteikti bija mazāks toreiz.

Reddit Piedāvājumi "Gold" par Bitcoin

  Reddit.com

FrontPage no interneta, sāka pieņemt Bitcoin laikā 2014. Gada februārī Bitcoin tika pievienots kā maksāšanas veidu, pēc daudziem pieprasījumiem par jaunu maksājuma iespēju atbilstoši to blog.

Pirms tam lietotāji var iegādāties tikai Reddit "zelts" ar Paypal un Google maku, un tikai iedzīvotājiem ASV un Kanādā varēja samaksāt ar kredītkarti. Kopš tā laika, daudzi lietotāji ir faktiski izveidota robotus, lai ļautu citiem cryptocurrencies izmantot, iegādājoties Reddit zeltu. Tomēr tie mēdz vai nu izmantot apmaiņu pārskaitīt līdzekļus Bitcoin, vai iesaistīt indivīdu, kas ir iegādāties valūtu no lietotājiem apmaiņā iegādāties Reddit zeltu tiem.

The Pirate Bay un kickass straumēm Klusi Sāk Akceptēt Bitcoin un Litecoin

Abas mājas lapas pieņemam tikai Bitcoin (vai Litecoin) par ziedojumiem, jo ​​tie, kā torrent failu koplietošanas mājas lapām, nav pārdot produktus vai pakalpojumus tieši saviem lietotājiem. Tomēr tie ir ļoti atbalstoša userbase, un saņemt ievērojamu ziedojumus.

The Pirate Bay nebija post jebkādu paziņojumu par šo, bet to publiski ziedojums adrese saņēma pirmo darījumu 2013. Gada aprīlī Drīz pēc tam, ka The Pirate Bay ir arī sāka pieņemt Litecoindonations.

Tāpat kickass straumēm neveica paziņojumu par pieņemšanu Bitcoin ziedojumus. Tā vietā, viņi vienkārši atbildēja uz jautājumu savā FAQ ar Bitcoin adresi. Lai gan nav norādītā datuma paziņot, kad tika atbildēja uz šo jautājumu, pirmais darījums uz šo adresi tika nosūtīts 2013. Gada novembrī.

Vēl viena lieta, ka mēs varam pateikt tiem divi ir kopīgs ir tas, ka viņi sāka pieņemt ziedojumus, kad Bitcoin cena bija maksimālo cenu. Tas nebija virsotnē Bitcoin līdz šim, bet mēs zinām, ka kaut kur ap 10 2013. Gada aprīlī cena sasniedza gandrīz 230 USD, rekordlielu cenu laikā, pirms pilināmā atpakaļ uz leju, un, sākot ar daudz stabilu kāpt.

Protams, taisnība, "augsts" par Bitcoin tika sasniegta 2013. Gada novembrī, kad priceshot līdz ~ 1150 dolāru.

XHamster Akceptē Bitcoin bez fanfarām

Tas ir vēl viens gadījums, ka mājas lapā sāk pieņemt Bitcoin no zila. Atkal nebija oficiāls paziņojums, bet mums ir thisreddit post no 11. Jūlija līdz 2014. Gada stāsta mums, ka xHamster ir sākusi pieņemt Bitcoin kā maksājumu iespēju.

XHamster faktiski ir viens no visvairāk labi zināms, pieaugušo video mājas lapām visā pasaulē, un lietotāji var iegādāties premium piekļuvi tīmekļa vietni, vai iegādāties žetonus, ko var tērēt uz straumēt mājas lapas sadaļā ar BTC.

Wikipedia Beidzot Ļauj ziedojumus Bitcoin

Pēdējais, bet ne mazāk nāk vislielākais no tiem visiem. Sestā populārākā vietne tīmeklī, un arī lielākā enciklopēdija kādreiz pastāvēt. Pēc tam, kad tas tika plaši pieprasīta, pamats aiz Wikipedia, Wikimedia, beidzot sāka pieņemt Bitcoin ziedojumus 30. Jūlijā 2014. Lai gan tas ir skaidrs, kas izgatavoti Wikimedia atlikt to tik ilgi, daži gaisma tika izlietas par lietu, ko pastu viņi veic to amatpersonas Facebook lapā.

Ņemot vērā neseno norādījumus no IRS, tad Wikimedia Foundation ir nolēmusi pieņemt digitālo valūtu, kas ir daļa no centieniem padarīt ziedošanu, kā vienkārši un pēc iespējas lielāka.

Lielas bezpeļņas fondi, piemēram, Wikimedia, jābūt ļoti piesardzīgiem pirms jaunu ziedojumu iespējas sabiedrībai. Acīmredzot Ziedojot Wikipedia nav tik vienkārši, kā vienkārši nosūtot darījumu uz publisku adresi, jo visi Bitcoin ziedotāji tiek aicināti aizpildīt veidlapu ar savu personīgo informāciju un sūtīt savus ziedojumus caur Coinbase. Tomēr pat ar to vietā, mēs zinām no oficiāla Coinbase reportthat ziedojumi Wikimedia sasniedza 237 bitcoins tikai vienu nedēļu!

Kas ir uz Horizon? Tīmekļa vietnes, kurās pieņems Bitcoin Next?

Baumas, no dažiem avotiem, kas vēl joprojām nav skaidrs, apgalvo, ka attēla hostinga milzu imgur tiks pievienojot Bitcoin kā maksāšanas iespējas nākotnē.

Kaut arī viņu atbalsta atbildes ir iekļautas atbildes ir minējuši, ka Bitcoin tiek uzskatīta kā maksāšanas veidu, tas ir skaidrs, kad, un pat tad, ja viņi gatavojas sākt pieņemt Bitcoin.

Beyond tikai baumas, tas ir arī zināms, ka Rakuten, japāņu elektroniskās komercijas un interneta uzņēmums, kas atrodas Tokijā, kas ir arī paplašinās IT pakalpojumus visā pasaulē, kas būs pieņemt Bitcoin maksājumus nākotnē.

Šajā Rakuten gadījumā, tas ir izpilddirektors norādīja, publiskā runā, ka tie tiks pieņem Bitcoin agrāk vai vēlāk. Cerams, ka tas ir ātrāk, nevis vēlāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin