Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Coin Īss neatbalsta vai atbalsts, darbības jebkura indivīda vai grupas, kas minēti šajā pantā.

Kādu laiku atpakaļ, man lūdza draugu, ja man bija dzirdējuši par melnā tirgus ekonomiku.

Es uzreiz pieņemts, viņš nozīmēja bēdīgi tumšos neto vietās, piemēram, Silk Road un Atlantis, kas nodarbojas ar narkotiku piegādēm un to izstrādājumu viltošanu, bet man bija nepareizi. Viņa skaidrojums noveda mani uz terminu, kas pazīstama kā "Systeme D" franču.

Sistēmas D aizsākumi meklējami Āfrikā, kad franču runājošie pilsoņi izdomāts termins, lai raksturotu cilvēkus, kuri bija attapīgi atrast ienākumus, bez iet caur problēmu valdības reģistrācijas procesu par atļaujas vai deklarācijas par viņu ienākumiem nodokļu vajadzībām. Tie, kas ietilpst šajā kategorijā tika saukta "débrouillards", uzņēmējiem, kas meklējuši panākumus, izmantojot mazāk parastiem līdzekļiem.

Ielu pārdevējs hawking izstrādājumi ir débrouillard, un tā ir mazulis no apkārtnes, kas dara mājas remontu jums vasaras brīvdienās. Tiek lēsts Šī forma brīvās ekonomikas ir vērts vairāk nekā 13 triljoni dolāru šodien. Ar pasaules ekonomikas redzēt pieaugošās neveiksmēm un recesiju, pēdējos gados, daudzi vairs tic vecajām tradīcijām strādā pie viena darba devēja jau gadu desmitiem, kā to darīja iedzīvotājus iepriekšējo laikmetu. Daudz vairāk vēršas vairāk inovatīvus veidus, kā papildināt savus ienākumus digitālajā laikmetā. Self nodarbinātības shēmām, vai komisijas balstītu darbu ar anonimitāti, kļūst par normu, ar maksājumiem, ko veic skaidrā naudā vai neizmantojot nodokļu veidlapām. Cilvēki arvien vairāk neapmierinātas ar neveiksmēm savu valdību un bankām saviem solījumiem, lai stiprinātu ekonomiku. Tā, piemēram, daudz vairāk vēršas ciparu valūtām, Bitcoinspecifically, lai atvieglotu veikt un saņemt maksājumus savos System D ventures.

Bitcoin Vai Palīdzēt Pārvietot naudas pārskaitījumu, prom no parastajiem procesiem

2012. Gadā, bet par izsūtāmais in Jarkarta City, Indonēzijā, es tikās nigēriešu cilvēks nosaukts Chukwuma. Chukwuma tuvojās mani uz ietves un mēģināja ieinteresēt mani par "biznesa darījumu", kas iesaistīts viņu rīcībā ir milzīgs cache ASV valūtu pārklāta ar melnu krāsu. Viņš apgalvoja, ka ir metodi "mazgāšanas" melnajām dolāru, ja es varētu finansēt iegādi konkrētu grūti iegūt ķimikālijām. Ne zinot, ka es biju pārāk pazīstams ar šo slaveno Nigērijas scam sauc par "Melno dolāru 419" (419 ir kriminālkodeksā Nigērijas likums par krāpšanu), viņš turpināja mēģina iegūt mani neinteresē. Tas bija tikai pēc tam, kad es viņam pateicu, es zināju, kas notiek, un ka es esmu nē "mugu'- Nigērijas slengs par 419 upuriem, ka viņš pārstāja savus centienus. Neilgi pēc tam, es sadraudzējās Chukwuma, kā es to daru ar lielāko ārzemniekiem man rodas Indonēzijā, kas ir viens pats. Šī draudzība atvēra daudzas durvis tumšs ellē, un plaukstoša Āfrikas uzņēmējdarbība, kas ir redzams visā pasaulē šodien.

Agrāk šonedēļ es uzzināju, ka Chukwuma vēl bija valstī, un nolēma panākt ar viņu.

Mēs sākām atjaunot otru mūsu indivīdu par norisēm pēdējā gada laikā. Man bija audzināti tēmu kriptonauda, ​​lūdzot viņu, ja viņš kādreiz dzirdējuši par to. Chukwuma nebija tikai dzirdējuši par to, bet bija aktīvi izmanto to pats. Kad es jautāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, viņš bija tas saka: "Brālis Bitcoin maina veidu, kā hustlers kā man darboties. Mēs izmantojam bitcoins sūtīt savus ienākumus mājās daudz vieglāk un ātrāk nekā jebkad agrāk. "

Agrāk Chukwuma nācās paļauties uz kolēģiem afrikāņu, kuri tirgotāji pilsētā, pārskaitīt jebkādus līdzekļus, viņš vēlējās pārskaitīt mājās, izmantojot savu personīgo bankas kontu. Tas bija nepieciešams, jo Nigērijas krāpšanas apkarošanas policijas vienības stacija viņu vienkāršais apģērbs darbinieki visos lielākajām bankām, un maksājumu pārstrādātājiem, piemēram, Western Union vai Money Gram, aizturēt ikvienu aizdomas, ka līdzekļi, kas var būt ieņēmumi no dažāda veida izkrāpšanu, kas nākuši no turienes izgūšanu.

Šajā Chukwuma gadījumā, viņš sūta bitcoins savai sievai Filipīnās, kur viņa gūst peļņu to, Fiat un pārskaita noteikumi un preces Chukwuma brāļiem un māsām, kas pilsētā ir Abudžas kur viņi pārdod to uz ielas, lai lielu peļņu. Chukwuma iemesli, ka, izmantojot kriptonauda ir daudz drošāks par viņu, un viņš bauda ne nepieciešams aizpildīt veidlapas un maksāt darījumu maksa dūšīgs, izmantojiet sava drauga bankas kontu, vai arī paļauties uz pārskaitījuma aģentūru sūtīt savus ienākumus, lai viņa ģimenei.

Jauna tendence ir veidošana, un Bitcoin ir centrā

Chukwuma nav vienīgā, kā viņš kanāliem savu ienākumu viņa ģimenei valstī, pusceļā visā pasaulē, ne arī bija viņš atbildīgs par koncepciju. Nesenā ziņojumā, Āfrikas telekomunikāciju uzņēmums, kas pazīstams kā Kipochi, plāno kapitalizēt par šo pieaugošo tendenci pārskaitīšanas, izmantošanu bitcoins, un ieviest jaunu pakalpojumu, kas ļaus simtiem tūkstošu afrikāņu jauniešu darba prom no mājām līdz kompetencē viņu ienākumi izmantojot mobilo pakalpojumu. Kipochi joprojām strādā pie nepieciešamajiem sadarbību ar apmaiņu, un bankām, lai nodrošinātu netraucētu pāreju, lai tās lietotājiem, lai pārvērstu bitcoins Fiat. Pakalpojums bez šaubām dot uzmanību slēpti valūtā kā alternatīvu fiat, un ietekmē peļņu nobriedušo fiat pārvedumu uzņēmumiem, piemēram, Western Union.

Ar arvien pieaugošo pieņemšanu kriptonauda, ​​daudz vairāk meklē, lai nopelnītu iztiku, un jāsamaksā kriptonauda kā atalgojumu. Pirmo reizi Bitcoin darbs gadatirgus notiks drīz, nod atzīšanu uz pieaugošo klātbūtni cryptos. Arvien daudzums devējiem ir arī nāk uz klāja, kā redzams uz Reddit savās Jobs for Bitcoins "sub forumu, kur darba devēji un darba devēji gan var reklamēt savus iznomājot prasības, kas svārstās jebkur no pārdošanas pozīcijas, programmēšana un kodēšanas uzdevumiem.

Tur vienmēr būs negatīvs klātbūtne, ar Bitcoin vai jebkurā valūtā.

Cryptocurrencies bijuši presē daudz nesen, bet galvenokārt par nepareizu iemeslu dēļ. Bitcoin un Bitcoin cena, it īpaši ir veikusi lielāko triecienu no devestating sitienus apskatīti no Mt.Gox sagrāves, Ķīnas nav labvēlīgu nostāju un gaidāmo pilnīgu aizliegumu, kā arī no citām valdībām vēlas noteikt ierobežojumus izmantošanai cryptocurrencies.

Pievienojot negatīvais tēls ir nesenais paziņojums par jaunu šifrēšanas melnajā tirgū, kas touts sevi ir tik droša, ka pat FIB nevarēsiet izmantot to. Lai gan jaunā "Dark tirgus" joprojām ir prototipa stadijā attīstības, tas ir pierādījums tam, ka tur, kur ir nauda, ​​kas jāveic, inovācija sekos.

Neatkarīgi no tā, ko jebkura regulēšanas institūcija vai aģentūra dara, mēģinot izjaukt popularitāti un izmantošanu cryptos, būs apgriezties risinājumus, lai apmierinātu šķēršļus, ar kuriem tie, kas aizstāv izmantošanu neregulētu un decentralizēto naudas saskaras. No ēnainām ieņēmumu transportlīdzekļiem, piemēram, "Dark Market" pieaugums, nav atšķirīgs, nekā slikto elementiem mēs redzam reālajā pasaulē šodien, piemēram, aizvien pieaugošo narkotiku lietotāju skaita neskatoties 5 desmitgades ilgu karu pret narkotikām.

Kriptonauda ir iestatīts uz sejas garu līniju neveiksmēm savā ceļojumā integrēties sabiedrības. Tomēr, tā kā ar daudziem vērienīgiem koncepcijām un idejām, kas tika uzskatīta par neiespējamu, no sākuma, jaunākās tendences un tendences par cryptos, pasaules mērogā, šķiet, liecina, ka būs izšķīrās.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana