Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Bitcoin arbitrage ir pirkšana bitcoins biržā, kur cena ir ļoti zema, un pārdod to apmaiņu, kur cena ir salīdzinoši augstāka. Par Bitcoin cenas atšķiras dažādās biržās, sakarā ar to, ka tirgi nav tieši saistītas, un tirdzniecības apjomu, daudzos biržās, ir pietiekami zems, ka cena nav pielāgoties vidējā uzreiz.

Šeit ir lieliska video Andreas Antonopoulos par to, kāpēc šie arbitrāžas iespējas vēl pastāv:

Vienkāršots piemērs Bitcoin arbitrāžas iespēju

Par Bitcoin cena Coinbase ir $ 650, un par Bitcoin cena par BTC-E ir $ 636, starpība starp cenām ir $ 14, un tas ir diezgan pienācīgas iespēja arbitraging. Lets teikt, jums nopirkt 100 bitcoins par BTC-E ar ātrumu 636 $ katrs, un pēc tam, jūs pārdodat tos Coinbase likmi 650 $ par katru, jūs veicat $ 14 par vienu Bitcoin. Lets get uz leju, lai math

Skaits Bitcoins nopirka BTC-E = 100

Cena par katru Bitcoin = $ 636

Kopējā cena = $ 636 * 100 = $ 63600

Skaits Bitcoins pārdoto Coinbase = 100

Cena par katru Bitcoin = $ 650

Kopā = $ 650 * 100 = $ 65,000

Kopējā peļņa = $ 65,000 - $ 63600 = $ 1400

Tādējādi, jūs varat redzēt, ka Bitcoin arbitrage šķiet lieliska iespēja veikt kādu pasīvo ienākumu, bet ir daži šķēršļi to.

Šķēršļi Bitcoin arbitrāžu

 1. Laiks, kas nepieciešams, lai pārbaudītu katru no darījumu (pirkšana un pārdošana), var pievienot, un valūtas kurss var mainīties, minētajā termiņā.
 2. Daudzi apmaiņa prasa daudz pārbaužu, lai pārdotu lielu skaitu Bitcoins.
 3. Noguldot fiat valūta var būt laiks, ņemot process (var ilgt līdz 10 dienām, atkarībā no jūsu maksājumu metodi).
 4. Daudzi apmaiņa ir maksa, ko man ir pamanītas konkrētajā piemērā, ka jums vajadzētu ņemt vērā.
 5. Pievērsiet uzmanību uz darījumu apjomu par katru apmaiņu, kā jums var beigties, jo nevar pārdot visu Bitcoin iegādājāties pie lētāku apmaiņu.
 6. Cenu atšķirības atspoguļo arī, apmainoties reputāciju. Piemēram, BTC-E ir maiņas kurss ir zemāks šīs dienas, jo mazāk cilvēki uzticīgākajiem apmaiņu, lai apstrādātu savu naudu pareizi. Mazāk uzticība = mazāk pircēju = zemāks valūtas kurss. Tas pats notika pēdējās dienās Mt.Goxwhere cena bija zemāka, un zemāks, jo cilvēki neuzticas apmaiņu, lai ļautu viņiem izņemt savu naudu laikā.

Detalizēts Bitcoin Arbitrāža kalkulators

Tāpēc tagad pieņemsim reālu dzīvu piemēru (ne vienkāršots vienu) un faktiski ietver visus dažādu maksu, kas ir iesaistītas šādu veidu. Šīs maksas ietver:

 • Fiat depozīta maksas
 • Fiat izņemšanas maksas
 • Bitcoin depozīta maksas
 • Bitcoin izņemšanas maksas
 • Darījumu maksas

Esmu veikusi brīvības radīt sava veida kalkulatoru, izmantojot Google izklājlapas tikai, lai parādītu, cik grūti to var faktiski radīt peļņu. Veikt apskatīt zemāk:

Ja jūs vēlaties klonēt šo kalkulatoru sev justies brīvi lejupielādēt šo saiti. Tas viss liecina, ka Bitcoin arbitrage ir diezgan grūts uzdevums. Ja tu spēlē aptuveni ar skaitļiem mazliet jūs redzēsiet, ka tad, ja starpība (starpība starp pirkšanas un pārdošanas vērtību) aug nedaudz lielāks sākat kļūt rentabla. Bet pašreizējā stāvoklī mēs faktiski zaudēt naudu šajā procesā.

Tomēr, ja jums izskatīties vēl kalkulatorā datiem jūs redzēsiet, ka BTC-E aizņem līdz 10 dienām, lai saņemtu savu depozītu. Šajā laikā izplatību var mainīties. Tāpēc labākais taktika būtu saglabāt dažus fiat valūtu apmaiņu pirms roku un izvēlēties pareizo laiku, lai izpildīt arbitrāžu.

Vai man Mēģiniet Arbitrāžas Bitcoin?

Ja jums ir kāda papildu BTC, vai naudu, tad jūs esat laipni aicināti izmēģināt to pats. Kamēr jūs esat uzmanīgi, un noteikt stingras vadlīnijas, kad un kā, jūs iesaistīties šajā procesā. Atšķirībā no spekulācijas, maržinālās tirdzniecības un citas darbības, kas var tikt uzskatīti par tirgus manipulācijām, un dažos gadījumos pat var būt patiesi kaitēt tirgum kopumā, arbitrāža ir pozitīvs process.

Bitcoins nevajadzētu maksāt dažādā daudzumā pāri katrai apmaiņu, it īpaši uzskata, ka visi apmaiņu var piekļūt no viena datora. Pirkšana vienkārši nes apmaiņu kopā ar vidējo cenu. Kā Bitcoin tirgus aug, plaisa starp apmaiņu sašaurināsies, kā ātrumu, ar kādu cilvēki arbitrāžas palielinās. Pašreizējais apjoms noteikti var palīdzēt indivīdam veikt ievērojamu naudas summu, bet tas nav vērts par lieliem finanšu uzņēmumiem iesaistīties Bitcoin arbitrāžai tieši.

Kopumā Bitcoin arbitrāža var būt iespēja veikt kādu pasīvo ienākumu, bet tajā pašā laikā, tas ir risks. Turklāt, gandrīz visi apmaiņa ir API un tie var izrādīties ļoti pārtikusi jums. Izmantojot šo API sniegs jums instrumentus, jums ir nepieciešams, lai izveidotu pielāgotu arbitrāžas robotu, vai nolīgt kādu, lai to izdarītu jums. Tomēr, pat mēģinot arbitrāžas manuāli, var būt ļoti izdevīga, kamēr jūs skatīties cieši, un pārliecinieties, ka jūs laist vienlaicīgi darījumus.

Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka, ja jūs vēlaties veikt dažas reālu peļņu no arbitraging jums kļūt arbitrāžas profesionāli. Jūs, iespējams, nebūs spējīgs arbitrāžas veiksmīgai uz savu pirmo vai otro mēģinājumu. Tāpat kā viss pārējais, kas nepieciešams, praksi, pacietību un pieredzi. Ja esat bijusi pieredze ar Bitcoin arbitrāžai es labprāt dzirdētu to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika