Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Šis raksts ir otrais uzstādīšana mūsu divu daļa sērija par Bitcoin bankingand tās ietekmi uz uzņēmējdarbības ciklu. Pirmajā daļā, mēs sniedza ļoti pamata izklāstu par to, kā dalītas rezervju bankas rada biznesa ciklus līdzsvarā vidē. Mēs secinājām, ka biznesa cikli galvenokārt rodas no maiņā izraisa ekonomikā kapitāla struktūras, kad bankas izmanto līdzekļus no pieprasījuma noguldījumiem, lai paplašinātu kredītu.

Šajā otrajā uzstādīšana, mēs nodrošināsim pamata redzējumu par to, kā Bitcoinbanking darbosies ziņā saglabājot tīru laika priekšroka procentu likmi. No turienes, mēs apspriestu, kā Bitcoin apkalpošanas jomā spēja saglabāt tīru laika preferenču likmi attiecībā neļautu bankām paplašināt kredīta un veidojot biznesa ciklus. Visbeidzot, mēs lai atklātu to, ka centrālo banku ļoti labi var turpināt pastāvēt ar Bitcoin banku sistēmu, un kā valdības prasība, ka nodokļi jāmaksā centrālajā bankā atzīmē atstāj iespēju par centrālo banku saglabājot spēju radīt biznesu cikli.

Bitcoin Banku: The ierobežojumi kreditēšanas ekspansija ar Bitcoin ekonomikā

Kā Bankas Atbilstoša pieprasījuma noguldījumos bez Mecenāti Zinot par to?

Iepriekšējā rakstā mēs izveidojām atšķirību starp termiņnoguldījumā un pieprasījuma noguldījuma. Bez tam, mēs secinājām, ka brīvajā tirgū, bankas nevar izmantot līdzekļus no pieprasījuma noguldījumiem, lai aizdevumus, jo tā nauda ir piešķirta uz patēriņa un uzkrājumu veidošanai un noguldītāji ir iespaids, ka viņi var atsaukt visus ar savu naudas līdzekļu, jebkurā laikā bez soda maksas un kavējumiem. Nauda, ​​tāpēc var aizdot tikai no termiņnoguldījumu brīvajā tirgū, jo šo līdzekļu īpašnieki ir atteicies no visas pieejamību savu naudu uz noteiktu laiku, gaida, lai saņemtu lielāku naudas summu beigās no termins kā kompensāciju par piešķirot aizdevumu bankā.

Tomēr bankām vienmēr visā vēsturē, atvēlēto finansējumu no pieprasījuma noguldījumiem, saglabājot pilnu summu par pieejamajiem noguldītājiem kontus bilancēm. Šī prakse būtībā rada naudu no zila gaisa, galvenais sekas, kas ir biznesa cikla, ko mēs apspriedām iepriekšējā rakstā.

Bankas ir spējuši izmantot pieprasījuma noguldījumu saglabājot noguldītāju kontu atlikumus nemainīgs, jo nav bijusi veids indivīdiem pārbaudīt savus kontus un redzēt, ja to noguldījumi joprojām ir tur. Būtībā, banku patroni vienkārši ir jāuzticas, ka bankai ir pietiekami daudz naudas, lai ļautu patrons atteikties no saviem pieprasījuma noguldījumiem, lai katru dienu pirkumus.

No Pieprasījuma noguldījuma Apropriācija neiespējamība Zem Bitcoin Banking

Saskaņā ar Bitcoin banku, lai gan atsevišķas revīzijas pārskatos būtu pieejami. Ņemot vērā, ka theblockchain ir publiska virsgrāmatu, pieejama ikvienam, banku patroni varētu pārbaudīt un redzēt, ja viņu nauda ir pieejama jebkurā laikā. Turklāt bankas nevarētu piesavināties līdzekļus no pieprasījuma noguldījuma, jo īpašnieks šo līdzekļu varētu uzreiz redzēt darījums notiek, un varētu pieprasīt, ka viņa vai viņas depozīts tiks izpirkts uzreiz.

Tas ir ļoti iespējams - pat iespējams -, ka cilvēki nav pat nodot savu bitcoins par pieprasījuma noguldījuma kontā pirmajā vietā. Tā kā faktiski nav uzglabāšanas izmaksas Bitcoin un Bitcoin walletscan būt tikpat droši kā bankas kontu, tas nav pārāk daudz stiept teikt, ka lielākā daļa cilvēku, ja ne visi, kas uzskata, ka tas vajadzīgs noguldīt savus bitcoins vērā bankas kontu. Tās var izmantot karstā maku ar šifrētu rezerves saviem ikdienas pirkumiem, un saglabāt savu naudas turējumus šifrētā bezsaistes vai papīra maku. Tātad, cilvēki, kas ir Bitcoin banku sistēma varētu saglabāt savu naudu, tikpat droši, it kā viņi būtu nodot to bankas kontā, bez uzticēties trešajai pusei, lai nodrošinātu pilnīgu pieejamību saviem līdzekļiem.

Tāpēc, tā kā Bitcoin novērš nepieciešamību indivīdiem saglabāt līdzekļus, kas ir piešķirti uz patēriņu un uzkrājumu bankas kontā, tas būtu iespējams novirzīties tirgus procentu likmi no laika preferences. Ja nav pieprasījuma noguldījumi par baņķieru uz atbilstošiem pirmajā vietā, tad procentu likmes nevar mākslīgi pazemināts, un ražošana netiks maiņu tādā veidā, kas rada uzņēmējdarbības ciklu.

Pamata premisa "Pure" Credit Zem Bitcoin Banking

Bez nepieciešams ievietot naudu bankā glabāšanā un pārbaudes dienestiem, vienīgais iemesls cilvēkiem būtu dot savu naudu bankā, būtu investīciju nolūkos. Tādējādi, saskaņā ar Bitcoin banku sistēmu, galvenā funkcija bankā būs kalpot kā starpnieks starp tiem, kas meklē investīciju un tiem, kam nepieciešama aizdevuma. Citiem vārdiem sakot, gandrīz vienīgā nauda, ​​kas plūst uz Bitcoin bankā būtu termiņnoguldījumi.

Tā kā lielākā daļa cilvēku, iespējams, nevēlas izvietot savus līdzekļus par pieprasījuma noguldījuma ar banku - un, jo tie, kas varētu atvērt pieprasījuma noguldījuma konts būtu pasargāts no apropriācijām, ko blockchain - sistēma "tīra" kredīts rastos ar Bitcoin banku.

Kā mēs uzzinājām iepriekšējā rakstā, bezmaksas marketinterest likme tiks balstīta uz laika preferencēm, kuras tiek atspoguļotas attiecības starp termiņnoguldījumu un pieprasījuma noguldījumiem. Turklāt, jo baņķieri nebūtu spējīgs atbilstošu pieprasījuma noguldījumu brīvajā tirgū, daudzums naudas termiņnoguldījumos būtu, ceteris paribus, ir galvenais faktors, nosakot procentu likmes banku aizdevumiem un banku vadītas investīciju projektiem.

Saskaņā ar Bitcoin banku, kur pieprasījuma noguldījumi ir galvenokārt neeksistējošā, un tie, kas pastāv ir droši no apropriācijas, tas ir tikai loģiski secināt, ka tikai naudu, laiku noguldījumi varētu tikt piešķirts uz investīciju projektiem. Līdz ar to, mēs iegūtu de facto versiju 100% rezerves banku sistēmu; pat tad, ja nav juridiska pamatojuma, ka bankām ir saglabāt 100% no pieprasījuma noguldījumu uz rezervi, tad no Bitcoin un blockchain raksturs padarītu neiespējamu bankām rīkoties citādi.

Tā rezultātā de facto 100% rezerves sistēmas, kas rastos, saskaņā Bitcoin banku, procentu likmes būtu jānosaka tikai pēc laika preferences, un kapitāla struktūra nevar pārvietot tādā veidā, kas varētu ražot makrolīmeņa neefektivitāti. Tur būtu, protams, joprojām būs biznesa neveiksmes dēļ novirzīja prasībām un uzņēmējdarbības neveiksmes, bet šie biznesa neveiksmes veidu nekādā veidā radītu ekonomikas mēroga slumps.

Bitcoin Banku Saskaņā ar Centrālā banka

Bitcoin banku sistēma nav pilnībā izbeigt izveidei uzņēmējdarbības ciklu, kamēr vēl ir centrālās bankas. Ja valdība turpina pieprasīt, ka nodokļi jāmaksā savā likumīgs maksāšanas ko juridiski izveidotā centrālajā bankā tiek izdota tikai, tad Fiat valūta jautājumā joprojām ir liela nozīme ekonomikā. Algas turpinās vismaz daļēji jāapmaksā fiat, tirgotāji joprojām pieņemt, bankas joprojām saglabā fiat rezerves, un Fiat aizdevumi joprojām izsniedz bankas. Būtībā, visi joprojām pieņemt un izmantot valsts fiat valūta, jo visi ir jābūt tā, lai samaksātu nodokļus.

Tāpēc Centrālā banka varētu radīt biznesa ciklus, injicējot fiat likviditāti bankām, tā, ka bankām ir rezerves, kas pārsniedz 100%. Šie pārpalikums rezerves ļautu bankām sniegt aizdevumus un iesaistīties investīciju projektos bez atbilstošiem pieprasījuma noguldījumiem, ko mēs zinām, būtu neiespējams uzdevums saskaņā Bitcoin banku. Tādējādi pats biznesa cikla process, mēs izklāstīts iepriekšējā rakstā turpinās notikt; centrālās bankas fiat injekcijas ļautu bankām samazināt procentu likmes zem to, kas tiek noteikta, laika preferences, kas noved pie ieguldījumu darbību, kas maina kapitāla struktūru tādā veidā, kas rada ekonomikas mēroga kāpumus un kritumus.

Tādēļ, lai secinātu, Bitcoin banku būtu nopietns potenciāls mazinājuši banku sistēmas spēju ražot biznesa ciklus. Tomēr centrālās bankas joprojām nopietni apdraud ekonomikas stabilitāti, neatkarīgi no Bitcoin pozitīviem efektiem, jo ​​tie joprojām saglabā spēku radīt dekrēta nauda un nodrošinot bankām lieko rezerves.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?