Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Bitcoinbanking, visticamāk, ir ļoti tālu horizontā, tālu no tā īstenot jebkurā būtisku jaudas vispārējā ekonomikā. Tomēr tas ir iespējams - un svarīgi - lai izmantotu ekonomiku, lai radītu aptuvenu vīziju par to, ko Bitcoin banku, var būt, piemēram, nākotnē, pievēršot īpašu uzmanību Bitcoin banku ietekmes uz uzņēmējdarbības ciklu

No biznesa ciklu pamats, periodiskajā fāzes uzplaukuma un lejupslīdes, kas norisinās tirgus ekonomika kopš seniem laikiem, gulēt praksē frakcionēti rezerves banku. Tirgus ekonomikā ar Bitcoin banku, tas kļūst neiespējami palaist daļējām rezerves, neatkarīgi no juridiskā statusa praksē. Tāpēc, ekonomika, kas izmanto Bitcoin banku, visticamāk, būs nozīmīga ietekme uz jaunām uzņēmējdarbības ciklu.

Šis raksts kalpo kā lasītājam pirmo uzstādīšanu divu daļa sērija par teorētisko ekonomikā Bitcoin banku. Ar šo iekārtu, mēs nodrošināsim pamata pārskatu par to, kā dalītas rezervju banku ražo biznesa ciklus, un kā šie cikli vadīt savu kursu līdzsvarā vidē. Otrajā daļā mēs apspriestu, kā Bitcoin banku, iespējams, varētu atrisināt jautājumus dalītu rezervju banku un uzņēmējdarbības ciklu.

 Briesmas frakcionētu rezerves Banking

Pagātnes ekonomiskā ārstēšana frakcionētu rezerves banku

 

Daudzi Austrijas ekonomisti, bet ļoti kritiski centrālo banku, ir ignorēts vai noraidīja briesmas frakcionēti rezerves banku. Ludwig von Mises - kas ielika pamatus Hayek s padziļinātu biznesa cikla teoriju, - apgalvoja, ka obligātā 100% rezervju rādītāji nebija nepieciešami. Tā vietā, tirgus spēki būtu galā atsijātu jebkuru bankas ar mākslīgi zemām procentu likmēm, kā arī tirgus ļautu procentu likmi uz savu dabisko līmeni. Pamatojoties uz šo argumentu, Mises pievērsās viņa akadēmisko enerģiju pakļaujot draudus centrālo banku.

Friedrich Hayek sekoja, un izstrādāja Austrijas biznesa cikla teoriju, pamatojoties uz argumentu, ka centrālās banksartificially zemākām procentu likmēm.

Murray Rothbard, atšķirībā no Mises un Hayek, apgalvoja, ka daļējas rezervju banku, bija pēc būtības viltoti, un tie ir aizliegtā brīvā sabiedrībā.

Vēl nesen, Jēzus Huerta de Soto klāstīja par Rothbard argumentu un parādīja, cik frakcionēti rezerve banku ir juridiski nesaderīgi ar privātajām īpašuma tiesības. Bez tam, de Soto paskaidroja ekonomiskās sekas darbojas daļējām rezerves, parādot, ka biznesa ciklus faktiski nāk no šīs prakses, bet centrālās bankas vien pastiprina biznesa ciklus un aizsargā bankas no neveiksmes.

Protams, mainstream ekonomiskās domas neredz raksturīgo bīstamību sīkās rezerves banku. Iestrādāt ekonomisti uzskata, ka nauda, ​​radīšana, kas nāk no frakcionētu rezerves banku, kad kontrolē un vada centrālā banka var paātrināt kopējo izaugsmi. Šī pārliecība iespējams nāk no fakta, ka vispārizglītojošās skolas domas trūkst detalizētu un kapitāla teoriju.

Basic pārskats procentu likmju kādā Tīri Free Market

Pirms mēs izpētīt, kā dalītas rezervju bankas kropļo tirgu un rada kāpumus un kritumus, mums ir jābūt vispārīga izpratne par to, kā procentu likmes tiek noteiktas tādā brīvajā tirgū, un kā šie rādītāji tiek atšķaidīts ar frakcionētu rezerves banku.

Pirmkārt, mums ir jāsaprot atšķirība starp termiņnoguldījumā un pieprasījuma noguldījuma. Vienkārši runājot, pieprasījuma noguldījumi ir nauda ievietot bankas ar glabāšanu nolūkā un ar cerībām ir iespēja izņemt naudu jebkurā laikā patēriņa vai izmantošanas tiesību uzkrāšanu nolūkā. Piemēri pieprasījuma noguldījumu varētu būt pazīstami pārbaudes un krājkontu. Termiņnoguldījumi sastāv no naudas, kas tiek nodots glabāšanā investīciju nolūkos. Termiņnoguldījumā, noguldītājam dod savu naudu uz banku ar nolūku saņemt lielāku naudas summu vēlākā datumā, bez cerībām ir iespēja izņemt naudu pirms termiņa, nemaksājot soda naudu.

Procentu likmes banku aizdevumiem brīvā tirgū nosaka attiecība starp naudas summu pieprasījuma noguldījumiem un termiņnoguldījumiem. Brīvā tirgus, nauda var patapināt no termiņnoguldījumiem, jo ​​nauda šajos kontos domāts investīcijām. Fondi nevar patapināt no pieprasījuma noguldījumu, gan, jo noguldītājam novietot savu naudu bankā, ar cerībām, ka viņš vai viņa var izņemt daļu vai visu noguldījuma jebkurā brīdī, un aizdodot šo naudu varētu padarīt pieejami uz glabātāju. Tādējādi brīvajā tirgū, tikai naudu termiņnoguldījumos var aizdot ārā; aizdevumu pieprasījuma noguldījumus, vienlaikus nodrošinot noguldītājiem, ka viņu nauda ir pilnībā pieejama būtu krāpnieciska darbība, ar negatīvas sociālās un ekonomiskās sekas.

Tā kā brīvā tirgus procentu likmes nosaka attiecība starp laiku un pieprasījuma noguldījumu, un tikai naudas termiņnoguldījumu var patapināt, no tā izriet, ka faktiskā naudas daudzums šajā termiņnoguldījumos ir galvenais faktors, kas nosaka procentu likmes banku aizdevumiem. Citas lietas ir vienādi, lielāku naudas summu varētu samazināt procentu likmes, un mazāku summu varētu palielināt procentu likmes.

Basic pārskats procentu likmju saskaņā ar daļēju rezervju banku

 

Saskaņā ar frakcionētu rezerves banku, tomēr laiks priekšroka procentu likme ir dilutedby patapināšanu no pieprasījuma noguldījumiem. Atšķaidījuma notiek tāpēc, ka līdzekļi no pieprasījuma noguldījumiem - kas tiek piešķirts uz patēriņu un uzkrājumu - tiek dota investoriem, jo ​​kredītu, ka tās var izmantot, lai aizņemt projektus, kas nepieciešami resursi tiks pārvietoti uz augstākiem līmeņiem kapitāla struktūru. Tātad, tā vietā, lai piešķirtu kredītus stingri balstīta uz summu pieejamo termiņnoguldījumos, ko nosaka laika preferences, bankas "mākslīgi" zemākas procentu likmes, ņemot no pieprasījuma noguldījumiem, tādējādi palielinot pieejamo aizdevumu fondiem un samazinot procentu likmi par aizdevumiem.

Tā noguldītāji sagaida viņu nauda būs pieejama jebkurā laikā, banka nav atņemt no noguldītāju atlikumiem pēc tam aizdevumiem no saviem līdzekļiem. Tā vietā, viņi saglabā pilnu atlikums, kas pieejams, un izdarīt pēc noguldījumu citu patrons, kad tiek pieprasīts atsaukums. Šis process noved pie naudas radīšanu. Piemēram, noguldītājam vietas $ 100 krājkontā, banku aizdevumi šī depozīta 50 $ ieguldītājam, un banka nodrošina noguldītāju, ka ir vēl $ 100 viņa vai viņas kontā, kuru viņš vai viņa izmanto, lai iegādātos patēriņa preces. Tādējādi, $ 150 ir izveidota no zila gaisa!

Frakciju rezervju banku un biznesa cikli

 

Rezultātā pārmaiņas ražošanas struktūrā, kas nāk no šī procesa naudas radīšanas ir galvenais iemesls uzņēmējdarbības ciklu. Ja pieprasījuma noguldījumi tiek aizdots, debitoriem izmantot naudu ieguldīt lielākas ražošanas posmos, savukārt tirgus pieprasījums paliek nemainīgs - tas nozīmē, ka saražotie šo attālākām posmos ražošanas līdzekļi nav pietiekami daudz pieprasījumu, lai būtu rentabla. Tā kā tirgus pieprasījums nav mainījies, cenas par patēriņa preču pieaugums, jo resursi tiek novirzīti prom no patēriņa preču ražošanā un uz ražošanas augstākas pasūtījuma preces, tādējādi samazinot piedāvājumu, bet pieprasījums saglabājas nemainīgs. Vienlaikus cenas augstākas pasūtījuma precēm pieaugs sakarā ar naudu, kas izveidota no frakcionēti rezerves banku, dodot ieguldītājiem iespēju izmantot lielāku pieprasījumu.

Pēc tam, kad tas kļūst skaidrs, ka projekti - finansētie procentu likmēm, kas ir zemākas par to, kas būtu jānosaka tīru laika izvēli - ir nerentabli un ilgtspējīgs, parādnieki ir pārtraukt ražošanu un atlaist visus savus darbiniekus. Cenas augstākas pasūtījuma precēm, tad samazināsies, kā rezultātā samazinājās pieprasījuma dēļ investori atsakās no to nerentablas projektus. Turklāt cenas patēriņa precēm samazinās, kā arī; resursi tiek pārdalītas uz patēriņa preču, atjaunot tirgus līdzsvaru un samazinot cenas. Tomēr cenas ir pazemināts vēl vairāk, jo bezdarbs ir pieaudzis, tādējādi samazinot pieprasījumu. Pēc kāda laika, darba un citu ražošanas faktoru tiks pilnībā atjaunota līdzsvara, un ekonomika atgriezīsies stāvoklī, kas pastāvēja pirms frakcionēti rezerve naudas radīšana sākās.

Tagad, kad mums ir pamatzināšanas par to, kā dalītas rezervju bankas var radīt uzņēmējdarbības ciklu līdzsvara iestatījums, mēs varam secināt, šī ievada uzstādīšanu mūsu divu daļa sērija par to, kā Bitcoin banku var ietekmēt izveidi uzņēmējdarbības ciklu. Otrajā uzstādīšanu, mēs apspriestu pieprasījuma noguldījumu un termiņnoguldījumu atlikums zem Bitcoin banku, vai ne frakcionētu rezervju banka var sekmīgi darboties zem Bitcoin banku, un cik lielā mērā Bitcoin banku ietekmē izveidi un smaguma uzņēmējdarbības ciklu. 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters