Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Bitcoinis jauna veida naudas. Mans mērķis šeit ir, lai izskaidrotu to ļoti vienkāršā izteiksmē. Ja esat jau pieredzējis Bitcoin lietotājs, vai arī, ja jūs zināt daudz par uzņēmējdarbības un finanšu, šī eseja var likties ļoti viegls, un jūs varat izvēlēties, lai izlasītu detalizētāku "Kas ir Bitcoin?

# 8220 ;. Mērķis ir ne nesa jums, bet, lai risinātu sarežģītas tēmas, lai jaunie lietotāji, tostarp arī maziem bērniem, var saprast. Jūs varētu domāt par šo rakstu kā variāciju par tēmu "Bitcoin par lellēm," vai "Cliff Piezīmes jauniem Bitcoin lietotājiem." Šis raksts ir tikai pirmais sērijā, kas tiks saistīti kopā, kad visi ir publicēti.

Kas ir Bitcoin?

  Bitcoin ir nauda. Kura ir lieliska atbilde dažos veidos un izaicinājumu citās. Daži cilvēki, kuri uzskata sevi par ekspertiem par naudu nepiekrītu, ka Bitcoin ir nauda. Un, protams, jūs varētu būt pārāk pārliecināts, kas ir nauda. Pārfrāzējot vecu Augstākās tiesas lēmumu: "Es nezinu, kā to definēt, bet es zinu, kad es to redzu."

Ja jums ir līdzīgi daudziem citiem cilvēkiem, jūs zināt, naudu, kad jūs to apskatīt. Naudas varētu būt monētas, tas var būt papīra piezīmes, tas varētu būt kredītkarti vai debetkarti plastmasas, tas varētu būt jūsu čeku grāmatiņu. Jūs zināt, kad jums ir nauda, ​​jūs zināt, kad jūs izmantojat, un jūs, iespējams, zināt, ko jūs varat darīt, lai iegūtu dažas vairāk.

Atkal, ja jums ir līdzīgi daudziem citiem cilvēkiem, jūs zināt, ko lietas izmaksām jūsu valsts valūtā. Jūs zināt, cik tas maksā, lai nopirktu kādu fast food jums patīk, vai var no sodas, vai konfektes bārs. Jūs zināt, ko pārtikas preces gatavojas izmaksas, it īpaši, ja jūs pērkat pārtikas preces, lai jūsu mājās. Jūs zināt, ko degvielas jūsu auto izmaksas, un, kad cenas pamatiem mainās, jūs zināt, vai jūs gatavojaties būt vairāk naudas vai mazāk naudas beigās mēnesī. Visas šīs idejas par to naudu, ko mēs varētu saukt par "darbības definīcijas."

Jūs zināt, cik naudas darbojas, pat ja jums nav labas vienkāršu definīciju termina. Vai, citējot no filmas "Heist", no rakstura spēlē Danny DeVito, "Protams jums ir nepieciešama nauda. Ikvienam nepieciešama nauda. Tieši tāpēc mēs to saucam naudu! "

Ja Bitcoin ir nauda, ​​tad Kas ir nauda?

  Nauda ir tas, ko jūs izmantojat, lai iegādātos preces un pakalpojumus. Tradicionāli, nauda ir trīs izmantošanas. Nauda ir veikalu vērtības. Nauda ir norēķinu vienība. Nauda ir maiņas līdzeklis. Labi, bet ko tas viss nozīmē?

Kā vērtību uzkrāšanas, nauda ir kaut kas, jūs varat atcelt šodien un izmantojiet rīt. Labs veikals vērtība ir naudas veids, kas būs vērts aptuveni tikpat daudz rīt, jo tas bija tā vērts šodien. Zelta un sudraba monētas tradicionāli tiek izmantoti kā naudu, jo tie ir labs veikals vērtības. Dolāru rēķini ir diezgan labs veikals vērtības, lai gan laika gaitā, nacionālās valūtas ir tendence kļūt mazāk un mazāk vērtīgi. Bitcoin vērtība ir pieaudzis kopš 2010. Gada, un tas ir samazinājies kopš 2013. Gada beigām Vairumā dienās vērtība Bitcoin ir apmēram tāds pats kā dienu iepriekš. Tātad, tas ir diezgan labs veikals vērtības, pat ja tas ir laikus nepastāvību.

Mērvienība kontā ir vienkārši veids, kā sekot. Ar bankas kontā nauda ir izteikts savā nacionālajā valūtā, un tas ir jūsu, ja kaut kas dīvains notiek. Tomēr, reizēm agrāk, valstu valdības ir aizvietots ar jauno valūtu par savu esošo, un cilvēki bija tikt galā ar problēmām, kas izraisa.

Kad mēs sakām, ka nauda ir norēķinu vienība, mēs domājam, ka jūs varat to izmantot, lai sekotu parādu, pensijas, bankas kontiem, un norādītas uz augšu, cik daudz naudas jūs varat saņemt jūsu rokās. Jūsu kredītkartes ir "limitu", kas ir denominēti savā nacionālajā valūtā. Tātad, jums ir kāda jēga par to, cik dolāros vai eiro, vai jenas, vai rubļu, kuru varat iegūt, ja jūs veicat pirkumus ar savu kredītkarti. Kredītkartes liecina, ka nauda ne vienmēr ir fiziskā formā. Un, protams, Bitcoin ir digitālā valūta, nevis fiziskā vienu. Daži cilvēki šodien sekot līdzi, cik daudz naudas viņi ir vienībā "bitcoins", lai gan daudzi vēl izmantot savu iecienītāko nacionālo valūtu.

Galvenokārt, nauda ir apmaiņas līdzeklis. Viss, kas termini nozīmē, ka jūs varat iegādāties un pārdot lietas, izmantojot naudu. Cilvēki piedāvāt naudu par precēm vai pakalpojumiem. Daži ņem naudu, kas tiek piedāvāts, dažas sarunas, lai iegūtu vairāk naudas, daži dod atlaides. Bet, ja tā ir nauda, ​​tas ir labi, lai pērk stuff. Ja ir sīkumi vēlaties, un jūs nevarat saņemt to, kas jums ir jūsu kabatā, tad sīkumi jūsu kabatā nav naudas. Vai tas varētu būt nauda kaut kur citur, bet tā nav nauda, ​​kur jūs esat. Viens no nice lietas par Bitcoin ir tas, ka jūs varat to izmantot daudz dažādās vietās, visā pasaulē.

Katrs bērns mācās valodu tādā veidā, kas ir ierasts, viņa valstī. Par valodu ar alfabēta, tas ir kopīgs, lai uzzinātu "ABC". Ļoti bieži, bērnu grāmatas ietver visu leksiku ar atšķirīgu kopējo vārdu vai dzīvnieku, kas pārstāv katru burtu. A ir par ābolu, B ir zēns, un tā tālāk. Šeit ir saraksts ar dažiem kopīgiem noteikumiem, kas var rasties, kad pirmo reizi mācoties par Bitcoin.

A ir par pieņemamība

Galvenais jautājums ir par naudu, ir: ko es varu nopirkt ar to? Gadījumā, ja jūsu valsts nacionālo valūtu, atbilde parasti: tikai par kaut ko. Jo pēdējos gados, kas ir arī arvien taisnība par Bitcoin. Šeit Monētu Brief, mēs ziņo bieži uz uzņēmumiem, kas pieņem Bitcoin.

B ir Blockchain

Ja jūs izmantojat Bitcoin pat uz dažām dienām, jūs esat pārliecināts, lai dzirdēt terminu "blockchain." Šis vārds norāda uz atvērtā pirmkoda un publisko darījumu virsgrāmatā, kas seko visiem Bitcoin darījumiem. Ja vēlaties kopiju pilnīgu blockchain, jūs varat iegūt, lejupielādējot Bitcoin Core. Protams, pilns blockchain ir šodien, desmitiem gigabaitu datu, tāpēc tas var jūs kādu laiku, lai saņemtu savu kopiju.

Ko tas nozīmē, "gigabaitu datu"? Nu, baits ir datu apjoms, kas nepieciešami, lai noteiktu vienu rakstzīmi, vai nu cipars vai burts. Baits sastāv no astoņiem bitiem, un nedaudz ir vienkārši viens vai nulle. Mēs izmantojam metrisko sistēmu, lai saprastu prefiksi piemēram kilo, mega, un Giga. Kilo attiecas uz tūkstoti, mega uz miljonu, un giga uz miljardu. Tātad, kad es saku, ka pilns blockchain katra darījuma jebkad veikts ar Bitcoin ir desmitiem gigabaitu datu, es domāju, ka tas ir desmitiem miljardu rakstzīmju informāciju.

Salīdzinājumam, pilnīgu darbu Šekspīrs ir apmēram 5 megabaiti datu. Visi divdesmit seši sējumi 1911 izdevuma Encyclopaedia Britannica ir 25 megabaiti datu. Tiešsaistes informācijas resursu Wikipedia ir aptuveni 100 reizes lielākas par Encyclopaedia Britannica, vai 2,5 gigabaitiem. Kad Bitcoin programmatūru pirmo reizi tika izlaists 2009. Gadā, lielākā daļa datoru cietie diski uzglabā aptuveni 100 gigabaiti. Šodien viņi bieži vien ir daudz lielāks, uzglabājot triljoniem baitu datu vai terabaitiem.

Ko tas viss nozīmē? Būtībā, Bitcoin s blockchainis neticami lielu ierakstu par katru Bitcoin darījumu, kas jebkad noticis.

C ir kriptonauda

Bitcoin ir pirmais un populārākais no cryptocurrencies. Kriptonauda izmanto matemātiku no zinātnes kriptogrāfijas (kas ir termins no grieķu vārdiem par slēpto rakstiski). Konkrētā matemātikas funkcija iesaistītas sauc par "hash" funkciju. Cryptocurrencies dažreiz sauc par "cryptocoins" un ietver ne tikai Bitcoin bet arī Litecoin, dogecoin, DarkCoin, Reddcoinand aktīvi, piemēram, NameCoin, kas nosaka īpašumtiesības uz domēna vārdu, izmantojot blockchain virsgrāmatā.

D ir Decentralizēta

Bitcoin izmanto decentralizētu procesu noteiktu, vai darījums ir noticis. Bitcoin Core programmatūru, un ir saderīga programmatūra, kas darbojas ar to, ne tikai izsekot publicētas blockchain darījumus, bet arī ļauj ieguves jaunu bitcoins, kas, kā tiek radīti bitcoins. Bitcoin miningis arī tādā veidā, ka darījumi tiek pārbaudīti, un reģistrē, uz blockchain.

Kas ir agrīnā dienās Bitcoin, atpakaļ 2009, tas nav iespējams, lai veicinātu jaunus lietotājus ar transakcijas maksu, jo tik maz cilvēku izmantoja valūtu. Tā vietā, cilvēkiem, kas strādā ar Bitcoin programmatūru varēja iestatīt tā, lai strādātu skaitļošanas hash funkciju, lai atrastu jaunus bitcoins. Šodien liels decentralizēts tīkls simtiem tūkstošu datoru izmanto ne tikai atrast jaunus bitcoins bet arī procesa darījumus ļoti nelielu maksu. Cilvēki, kas dara šo darbu sauc Bitcoin kalnračiem.

Tas ir pretējs process mainstream banku, kas ir daudz vairāk centralizēta. Patiesībā, ir grupa, gandrīz katrā lielā valstī sauc par "centrālās bankas." Centrālā banka ASV sauc par Federālo rezervju sistēma. Centrālās bankas centralizēt procesu, veidojot jauno valūtu, apstrāde maksājumu darījumus, un izdevējdarbības grāmatām. Lielākajā daļā šo valstu ir prasības, kas nosaka, ka bankas ne tikai izmantot nacionālo valūtu, ko centrālās bankas izdota, bet arī padarīt ziņojumus par to, kā viņi apstrādā darījumus, kā tās novērst naudas atmazgāšanu, un kā tie darbojas kopumā.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus