Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Bitcoincan tikt izmantots plašs mazumtirgotājiem visā pasaulē. Jebkur, ka jūs varat izveidot savienojumu ar internetu, varat veikt pirkumus ar Bitcoin. Pat ja jūsu plāni paplašināt virs Zemes atmosfērā, varat maksāt ar Bitcoin, saskaņā ar Virgin Galactic

Vietās, piemēram, all4btc.comallow jums veikt pirkumus vietnes, piemēram, eBay un Amazon ar Bitcoin, vienkārši kopējot produkta tīmekļa adresi. WordPress akceptē Bitcoinsfor uzlabojumus, un bija viens no pirmajiem lielajiem organizācijās to darīt.

San Francisco Bay Area? Izbaudiet sporta notikumiem? Sacramento Kingsand San Jose Quakesaccept Bitcoin.

Bitcoins ir savstarpēji maināmi, tāpat kā citām precēm. Citiem vārdiem sakot, tāpat kā vienas unces tīra zelta ir vērts tāds pats kā jebkurš cits unci tīra zelta A Bitcoin ir Bitcoin ir Bitcoin. Jūs varat uzkrāt porcijas Bitcoin maku, kamēr jums ir pilnīga Bitcoin.

Papildus tam ir aizvietojams, tie ir ļoti dalāmas. Bitcoin var iedalīt līdz 8 zīmēm aiz komata. Tādējādi 0.00000001 BTC ir mazākā summa, ko var apstrādāt darījumā. Ja nepieciešams nākotnē, protokols un ar to saistīto programmatūru var mainīt, lai rīkotos pat mazākas summas.

G ir Global

Jebkur, ka persona var izveidot savienojumu ar internetu, ir vieta, kur Bitcoin var lietot. Lai dotu jums dažas sajūtu, kā globālās tas tiešām ir, ir vairāk nekā 75 miljoni hits priekš "Bitcoin globālo" kā meklēšanas frāzi Google. Lai gan tas ir globāli pieejama, karte ar Bitcoin nodesreveals tās pieņemšanu dažos reģionos vairāk nekā citi. ASV, Vācija, Kanāda, Francija, Lielbritānija, Holande, Krievija, Ķīna, Austrālija, un Zviedrija pašlaik ir desmit valstis, kurās Bitcoin tiek izmantota.

H ir Hash funkcija

Pamatojoties uz visu cryptocurrencies ir matemātika. Attiecībā uz Bitcoin, galvenais matemātisko funkciju sauc Hashcashinvented 1997 Adam Atpakaļ. Lai saprastu, kā tas darbojas, jums ir kāda no ko hash funkcija ir jēga un ko tā dara. Hash funkcija ir matemātiska procedūra, kas tiek piemērota ieejas un rada izejas.

Piemēram, jūs varētu veikt visus ciparus ievades un pievienot tos kopā, lai radītu produkciju. Tātad, ja jūs pārņēma ievadi 12345 un piemērot šo jaukšanas funkciju, jūs varētu saņemt numuru 15. Tā funkcija ir viegli strādāt vienā virzienā, ir grūti strādāt pretī. Pat zinot, ka no ciparu summa ir 15, un ka funkcija prasa saskaitot ciparus, jūs nezināt, ko ieguldījums bija. Ar ieejas ciparus jūs zināt produkciju, bet ar izejas un kārtību, jūs nezināt, vai tas bija 12345, vai 348, vai 3040800. Tā kā vairāk nekā viena ievade var radīt noteiktu produkciju, procedūra pievienojot ciparus kopā, ir neaizsargāti pret "hash sadursmes."

Attiecībā uz Bitcoin hash funkciju sauc SHA256. Sākotnējais Hashcash izmantojis citu jaucējfunkciju sauc SHA1. Tātad, ko tas SHA nozīmē? Tas attiecas uz "Secure Hash algoritms." SHA-2 ir ģimenes jaucējfunkcijām kuru Valsts institūts Standartu ir publicēti. Divas līdzīgas jaucējfunkcijas ir ar dažādiem bloku izmēriem, kas pazīstams kā SHA-256 un SHA-512. Tie atšķiras ar vārdu lielumu; SHA-256 izmanto 32-bitu vārdiem kur SHA-512 izmanto 64-bitu vārdus. Ir arī saīsināts versijas katru standartu, kas pazīstams kā SHA-224 un SHA-384.

Mūsu ievada nolūkos, jūs varētu vēlēties, lai tikai jūsu izpēti dažiem pamata faktus par kriptogrāfijas hash funkcijas. Mērķis ir panākt, lai funkcijas, kas ir gandrīz neiespējami, lai apmainītu. Dati, kas tiek ekspluatēti ar hash funkciju sauc par ziņu, bet izejas sauc hash, hash vērtību, vai ziņu sagremot. Šīs īpašības, mēs vēlamies, ir:

  • Tas ir viegli aprēķināt hash vērtību jebkurā ziņu
  • Tas ir ļoti grūti (neizpildāmi), lai radītu ziņojumu, kas ir konkrētā jaukšanu
  • Tas ir ļoti grūti mainīt ziņu nemainot hash
  • Tas ir ļoti grūti atrast divus dažādus ziņojumus ar to pašu hash.

Dažādu iemeslu dēļ, Bitcoin izmanto divus hash atkārtojumiem, lai aizsargātu pret dažiem uzbrukumiem veidu, kas ir strādājuši par saistītiem hash funkcijas. Mērķis ir padarīt blockchainfunctional, aprēķināms, un ir ļoti grūti veidot.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt