Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Turpinot mūsu "Bitcoin ABC" sērija, mēs tagad sasniedz I - L. Bitcoin ir sarežģīti, bet šis saraksts palīdzēs ikvienam saprast pamatus BTC, neiedziļinoties daudz tehniskajiem aspektiem kriptonauda.

Es ir indivīdam ir vai vienādranga tīkls

Viena no galvenajām priekšrocībām Bitcoinis darbības metodei par transakciju apstrādi. Ja divi cilvēki vēlas iesaistīties tirdzniecībā un komercdarbībā, izmantojot Bitcoin, viņi to dara. Viņiem nav nepieciešama licence, tiem nav vajadzīga atļauja. Viņi vienkārši ir nepieciešams vienoties par cenu. Pēc tam, kad pircējs ir piekritis pirkt un maksāt ar Bitcoin un pārdevējs ir piekritusi pārdot un pieņemt Bitcoin, darījums varētu turpināt.

Tas pats situācija ne vienmēr ir taisnība, ja mainstream komerciju. Attiecībā uz ķieģeļu un javas veikalā, var būt nepieciešams pārdevējs ir uzņēmējdarbības licenci, vienojas savākt tirdzniecības nodokļi, vienojas, kas jāpārbauda ugunskura Marshall, satikt būvnormatīviem un apdzīvotības standartus, atbilst pieņemšanu darbā vadlīnijas, ieturēt nodokļus no ienākumiem, un darīt jebkādu skaitu citas lietas, ko pieprasa dažādas federālā, valsts un vietējiem likumiem, noteikumiem un rīkojumiem. Vienkārši nokļūst bizness var būt ļoti dārga un laikietilpīga.

Piemēram, Tesla Motors tika dibināta 2003. Tā izvirzīja un iztērēti desmitiem miljonu dolāru, pirms atbrīvojot savu pirmo transportlīdzekli 2008.Significant laiks un nauda tika iztērēta atbilst noteikumiem, vēl pirms pirmā teslās rodsters hit ielās.

Turklāt ievērojami lielāka brīvība izvēlēties, vai kļūt par pārdevēju, un ar kādiem nosacījumiem, Bitcoin izmanto peer-to-peer arhitektūra, kas ļauj ikvienam iesaistīties. Nav centrālā banka kontrolē Bitcoin. Ir grupa, programmatūras izstrādātājiem, kas izstrādā atjauninājumus Bitcoin Core programmatūru, un novērtēt izmaiņas būtisko Bitcoin protokolu. Tomēr, tā kā ar lielāko daļu citu atvērtā pirmkoda programmatūras sistēmām, ikviens var piedalīties kā attīstītājs - kods tiek vērtēta pēc būtības, nevis uz senču vai politiskajiem uzskatiem tās autoriem. Tātad, ja jums patīk kodēšanas un vēlaties iesaistīties, jūs varat ieteikt koda izmaiņas. Vai jūsu kods ir akceptējusi lietotāju kopiena, ir atkarīgs no viņiem.

Peer-to-peer tīklu attiecas arī. Peers ir gan ražotāji, gan patērētāji resursu, nevis klienta-servera modelis, kurā lietotājiem ir ierobežota pieeja resursu ražošanu, kas ir centralizēta pie servera pusē. Kaut attīstība pieteikuma specifiskās integrālās shēmas (Asics) risināšanai jaucējfunkcijas ir veicinājusi izaugsmi lielo datoru operāciju Bitcoin kalnrūpniecības, tas joprojām ir iespējams, izmantojot mākonis skaitļošanas, lai piedalītos kalnrūpniecības, pat ar nelielu ieguldījumu. Vai Bitcoin ieguve ir vērts ITTO jums ir kaut kas katrai personai ir jāizlemj par to pašu.

Peer-to-peer arhitektūra būtības spēcina. Atšķirībā no iepriekšējās, centralizācija tendence uzkrāt enerģiju starp dažiem dalībniekiem. Piemēram, darījumu apstrāde Bitcoin ir sadalīts simtiem tūkstošu datoru visā pasaulē. Darījums apstrāde kredītkartes ir ļoti centralizēta. Maksa apstrādei nesen maksājumu Bitcoin bija 0,0001 Bitcoin, kas ir ekvivalents ASV $ 0,02 pie šodienas valūtas kursa. Atšķirībā no iepriekšējās, veikals-priekšējie uzņēmumiem aretypically jāmaksā 1.60% līdz 2% no darījuma, kā arī kaut ko līdzīgu 10-30 centi par darījumu, kā arī daži ikmēneša maksa $ 5 līdz $ 15, vai tie apstrādājam kredītkaršu darījumus, ka mēnesi vai ne. Interneta veikali, kuri pieņem kredītkartes, jo karte nav klāt, kur atrodas uzņēmums, parasti maksā pat augstāku maksu.

Tātad, ja jūs pieņemat Bitcoin par $ 1200 pārdošanas darījumu apstrādes maksa ir aptuveni divi centi; Ja jūs pieņemat kredītkarti tajā pašā pārdošanai, jums, iespējams, jāmaksā $ 19.30 vai vairāk, ja jums ir tepat, vai tik daudz, cik $ 30.10, ja jūs pārdodat tiešsaistē, plus ikmēneša maksa. Centralizācija ir dārgi, un tikai labumu dažus spēlētājus ekonomikā.

J ir Java

Bitcoin-Qt, kas pazīstams arī kā Bitcoin Core, ir pazīstama kā atsauces īstenošanu. Tas bija rakstīts programmēšanas valodā C ++. Tomēr ir klienti un API bibliotēkas rakstītas Java.

Ja Bitcoin nav atkarīgas no valodas, tad kā mēs zinām, ko Bitcoin klients ir paredzams darīt? Programmatūras darbība tiek atvasināts no atsauces ieviešanu. Tātad, šī lapa, kas apraksta Bitcoin protokolu, ir rūpīgi atzīmēt, ka tas nav specifikācijas pati. Tas izmanto angļu valodu un matemātiku, lai aprakstītu protokolu, pamatojoties uz C ++ kodu atsauces īstenošanā.

Ja Jums ir interese par Java ieviešanā Bitcoin, jums vajadzētu apsvērt bitcoinj, BCCAPI, un "biti Proof", kas visi ir būvēti Java.

Bitcoin Klients API vai BCCAPI ir java bibliotēka, kas izveidota, lai veiktu drošu vieglas Bitcoin klientiem. BCCAPI savienojumu ar serveri, kas tur bloku ķēdi un izseko klienta maku līdzsvaru. Serveris ir tikai zināšanas par klientu publiskās atslēgas, un tas nekādā stāvoklī pavadīt piederošos klienta maku līdzekļus. Kā blockchain aug, tagad pagātne 30 gigabaitiem, tas ir jēga, lai daži lietotāji atstāt blockchain uz servera.

Bitcoinj ir bibliotēka darbam ar Bitcoin protokolu. Tā var saglabāt maku

Sūtīt / saņemt darījumus bez nepieciešamības lokālo kopiju Bitcoin Core, un ir daudzas citas uzlabotas funkcijas. Tas ir ieviesta Java, bet to var izmantot no jebkuras JVM saderīga valodā: piemēri Python un JavaScript ir iekļauti.

Biti apliecinājums ir paredzēts, lai spēcīgu serveri tuvākajā nākotnē. To raksturo autora Tamás Blummer kā "modernu, moduļu īstenošanu Bitcoin ar uzlabotas funkcijas, piemēram, hierarhiskā un deterministiskām maku, paroles šifrētā privātās atslēgas, un viegli atcerēties caurlaižu frāzēm."

Ja jums nav priekšroku Java, jums var būt iespēja atrast ieviešanu Bitcoin, kas programmatūras valodā, kas jums patīk. Tā kā protokols ir atvērtā koda, justies brīvi, lai roll savu.

K ir 401K

Jā, Bitcoin nāk jūsu 401K. Saskaņā ar rakstu Forbes žurnāla "SecondMarket nesen uzsāka Bitcoin fonds, bet tas ir pieejams tikai akreditētas investoriem, kuri atbilst neto vērts prasības. Par Winklevoss dvīņi, kas slavens ar savu iesaistīšanos ar Facebook, uzsākam Bitcoin ETF pieejamu visiem investoriem. Šī starta fonds, saskaras ar būtiskām grūtībām kuģo normatīvo un tehnoloģiju šķēršļus, jo tas ir vienkārši nezināmos ūdeņos. Tomēr, ja tās pārvalda, lai būtu pirmie ieviesēji šo jauno aktīvu klasē, un tie izplatās Bitcoin drudzis masām tie varētu bagātīgi atalgoti. "

Ir tomēr iebildumi. No 2014. Gada janvārī, tas bija skaidrs, kā IRS varētu ārstēt investīcijas Bitcoin - kā valūta, kā kolekcionējamus, kā prece, vai kā ieguldījumu? Tā pašvirzīta Iras var ieguldīt uzņēmumos, kas ir aktīvi viņi ieņem Bitcoin, tas, iespējams, ir gadījums, kas var iekļaut Bitcoin jūsu 401K. Ja likumi un noteikumi ir jūsu īpaši prieka avots, jūs varētu vēlēties pārskatīt 2014. Gada marta atzinumu IRSon tēmu.

L ir Juridiskais

Bitcoin ir likumīgs. Tas ir likumīgi pieder to, juridiskā tērēt to, juridiskā tirgoties ar to. Protams, ir iespējams izmantot to nelikumīgām darbībām, bet tas vienmēr ir bijis patiess jebkuru naudu.

Lai gan dažādās vietās (Washington Post Wonkblog, Atlantijas žurnāls, nāk prātā) nesen veikuši Bitcoin savu iecienītāko mērķi viltus apgalvojumiem par to, ko Ponzi schemers un nelikumīgas narkotiku tirgotājiem tiek izmantoti tikai. Patiesība ir tāda, ka Bitcoin ne tuvu nav tik populārs nelikumīgām darbībām, kā pasaules numur viens valūtā visām lietām traģisks, kriminālprocesa un krāpnieciskas: ASV dolāru. Tik daudz lielo nominālvērtība dolāru rēķinus apgrozībā tiek izmantoti nelikumīgu narkotisko transactionsthat varat interesēties lidostas narkotiku sniffing suņi brīdina maku vienkārši tāpēc, ka jums, ko kādu naudu ar jums.

Protams, reakcija valsts aģentūras, tostarp finanšu regulatīvajām aģentūrām, lai Bitcoin ir sajaukts. Daži Kongresā ir iebildusi pret Bitcoin tiek izmantoti vietnēs, piemēram, Silk Road un Silk Road 2, lai veicinātu to, ko viņi uzskata par nelikumīgu tirdzniecību. New York ir izsniegusi, un atsauca, un atkal ierosināja noteikumus, licencēt Bitcoin. Lai gūtu priekšstatu par to, vai jūsu lietošana Bitcoin var būt likumīga, regulēta, ierobežota vai aizliegta, jūsu reģionā, vai vietā, kur jūs plānojat ceļot, jūs vēlētos šo ērto Bitcoin likumību mapand atsauces sarakstā.

Jā, Bitcoin ir likumīgs. Jā, tas ir iespējams izmantot Bitcoin ar darbībām, kas ir nelikumīga. Protams, ja jūs uztraucaties par ņemot jūsu Bitcoin darījumu publiskajā blockchain, jūs varētu vēlēties apsvērt, off-blockchain darījumi - ko mēs apspriestu mūsu nākamajā iemaksa.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu