Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Ar manu iepriekšējo esejas, Bitcoin pamati Explained: ābeci BTC, esmu izlasījis vairākas tēmas no "A ir par pieņemamība" visu ceļu uz "L ir Tiesiskā." Šodien, es gribētu teikt, "M ir par... "tikai viena lieta, bet ir diezgan daudz labu kandidātu. Esmu izraudzījās trīs no tiem.

M ir Multisig, sajaukšana, un kalnrūpniecības

Viens no svarīgākajiem atklājumiem gados kopš David Chaumfirst sākts ciparu naudas ir nepieciešams spēju būt vairākas parakstu apliecina, ka konkrēts notikums ir noticis. Izstrādājot Bitcoin protokolu, Satoshi Nakamoto ļoti apzinās šo nepieciešamību. Bitcoinprovides par vairākiem parakstu.

Multisig Maki

Izmantojot multisignature funkciju, jūs varat būt Bitcoin adresi ar vairākām saistītajām privātajām atslēgām, tā, ka jums ir nepieciešams vairāk nekā viens no viņiem tērēt līdzekļus. Jūs varat norādīt, cik atslēgas ir jāparaksta, un ir tik daudz atslēgas iesaistīti, kā jūs vēlaties. Multisig Darījuma funkcijas ir atrodami uzņēmumi, piemēram, Bitratedas arī nedaudz vairāk mainstream Bitcoin vietām, piemēram, Coinbase sniegtajiem pakalpojumiem. Ļoti detalizēta informācija par multisig un citas funkcijas, ir atrodams Bitcoin Developers Guide.

Maki featuring multisig ietver Greenaddress.itand BitGo. Vēl viens uzņēmums ar ļoti aktīvu interesi Bitcoin multisig ir CryptoCorp. Multisignature maki bija arī viens no galvenajiem punktiem diskusijā monētas īsa intervija ar Sam Pattersonof Atvērt Bazaar.

Bitcoin Mixing

Monētu sajaukšanās ir tehnoloģija, ko izmanto, lai samazinātu iedarbību uz jūsu privātumu publiskajā blockchain. Izpētot dažas bitcoins no citiem lietotājiem kopā ar bitcoins tu tērē, maisīšanas pakalpojums apzināti jauc taka iesaistītajiem lietotājiem.

Bitcoin wiki piedāvā 15 dažādas vietnes ar Bitcoin maisīšanas pakalpojumus. Protams, jo rakstura šo pakalpojumu, lietotājiem var būt grūtības panākt jebkādu kompensāciju, ja viņu maksājumi netiek nosūtīts, kā prasīts. Tātad, caveat emptor - ļaujiet pircējs piesargāties.

Tumši Walletis tehnoloģija, kas pāri Bitcoin pavada līdzīgu summu starp saviem klientiem un sadarbības sajaucas savas monētas kopā pirms to nosūtīšanas uz maksājuma saņēmēju, lai padarītu maksājumus grūtāk izsekot par Bitcoin blockchain. Šajā sakarā tas ir kaut kas, piemēram, monētu veļas, izņemot to, ka funkcija tiek veikta daļa akta pieņemšanas Bitcoin maksājumu

nevis atsevišķs papildu soli.

Bitcoin sajaucot vienmēr ir ierobežojumi. Tas var pārkāpt "maksājums strukturēšanas" aspektiem dažu naudas atmazgāšanas novēršanas likumiem un noteikumiem. Tāpat, tā turpina iesaistīt sabiedrības Bitcoin blockchain. Tātad, jums nāksies kaut parādās uz blockchain, vai jūs izmantojat maisīšanas pakalpojumu, vai ne, ja jums nosūtīt vai saņemt bitcoins tieši.

Mining Bitcoins

Kalnrūpniecības Bitcoinhas bijuši pakļauti vairāku pēdējo rakstu

Bitcoin vienmēr nepieciešama ieguvi, jo darījumu apstrādes ir ieguves darbību. Bitcoin ieguve attiecas uz procesu, atklājot, izmantojot matemātiku, nākamo bloku uz publisku blockchain. Ogļrači tiek atalgoti daļēji darījumu maksām un daļēji pievienojot jaunus bitcoins.

Bitcoin ieguves isthe procesu skaitļošanas jaucējfunkcijas izveidot, izmantojot pierādījums-of-darbs, nākamā bloks blockchain. Bitcoin Protokols nosaka, cik grūti hash funkcija būs, pamatojoties uz to, cik datori ir iesaistīti kalnrūpniecībā. Dators, kas ir pareizi aprēķina hash funkciju, kas nepieciešama, lai izveidotu jaunāko bloku saņem atlīdzību par darījumu maksām un noteiktu skaitu jaunu Bitcoin. Ik pēc pāris gadiem vairākas jaunas bitcoins piešķirts pilienus, līdz sasniegts kopējais visu Bitcoin jebkad ir radīts. Protams Bitcoin ieguve ir ne visiem. Vai Bitcoin ieguve ir vērts itfor jums būs atkarīgs no vairākiem faktoriem, un viens vienmēr jākonsultējas ar Bitcoin ieguves calculatorbefore ieguldīt naudu par kalnrūpniecības projektu.

N ir Networking

Bitcoinuses protokolu, kas saistīts ar tīklu. Dažos veidos, Bitcoin pastāv tāpēc, ka internets tika izgudrots.

Back in 1960, ka Aizsardzības departamenta Advanced Research Projects Agency gribēja protokolu, kas ļautu datori dažādās pasaules daļās, lai sazinātos. Datori konkrētā ēkā vai universitātes ēku, jau bija tīklā kopā daudzos gadījumos. Bieži vien šie tīkli iesaistīta viena milzīga lieldatoru serveri, kas sniedz skaitļošanas iespējas daudziem klientu datoriem vai "termināļi." Uzdevums, tad bija "savstarpēji tīkls" šie tīkli datoriem.

Izstrādātais paveikt šo uzdevumu sistēma bija "pārsūtīšanas kontroles protokols" (TCP), vai "interneta protokola" (IP). Tās visvairāk pamata līmenī, internets ir protokols dokuments, saraksts ar specifikācijām, par to, kā rīkoties ar dažāda veida ziņojumus. Tāpat Bitcoin, tās visvairāk pamata līmenī ir protokols dokuments, saraksts ar specifikācijām, par to, kā rīkoties darījumus. Tas ir noderīgi padomāt par maksājumu darījumiem, kā specializētu veida ziņu.

Bitcoin protokols atrod vienaudžus, pārsūtot vienaudžu paziņojumus iekšā savā tīklā. Katrs mezgls ietaupa datubāzi vienaudžiem turpmākai izmantošanai. Lai Sākumpalaišanas šo procesu, Bitcoin izmanto sarakstu sākotnējo kolēģiem, kuri sniedz roku, vai, vaicājot kopumu domēna nosaukumu servera (DNS), domēna vārdu, kas ir automātiski atjaunināts sarakstus. Bitcoin ir arī iebūvēts sarakstu, kas ir atjaunināts laiku pa laikam jaunās versijas programmatūru. Atsauces Programmatūra ļauj noteikt sākotnējos vienaudžus manuāli pievienojot addr.txt uz datu direktoriju vai izmantojot addnode parametru.

O ir Open Source, un ārpus Blockchain Bitcoin darījumiem

Daži burti ir vairākas tēmas, nekā citiem, un O ir viens no šiem burtiem. Tātad, O ir Open Source, un ārpus Blockchain Bitcoin darījumiem.

Atvērtais avots

Viens no tiešām svarīgiem aspektiem drošību lietotājiem Bitcoin ir fakts, ka tā ir atvērtā koda protokols, kas tiek īstenota ar atvērtā pirmkoda programmatūru. Lai saprastu, kāpēc tas ir svarīgi, jums ir nepieciešams, lai saprastu vēsturi atvērtā koda programmatūras kustība, vismaz ļoti īsi.

Atpakaļ 1970, kad mikro-datoru industrijā bija tikai rašanas, vairums datori bija lieli lieldatori. Lielākā daļa datoru, kas pieder lieliem uzņēmumiem, universitātes, vai valdības aģentūrām. Lielākā daļa no šiem datorsistēmu darbojās klienta-servera koncepciju, kur lieldatora sniegto pakalpojumu "mēms" termināļiem vai, vēlāk, lai mikro datoriem. Datortehnikas un programmatūras iesaistīts viss bija patentēts, tas viss piederēja. Daudz no tā tika turēti ļoti slepeni, ne tikai ar valsts aģentūrām, kas parasti "klasificēt" ikvienu faktu un koncepciju kā noslēpumu, bet arī uzņēmumiem, kas vēlējās saglabāt savu tehniskās priekšrocības, izmantojot tirdzniecības noslēpumiem, kā arī patentu un preču zīmes.

Atvērtā koda movementbegan kā "bezmaksas programmatūru" kustību. Ideja bija, lai dažas programmatūras pieejama bez maksas. Bezmaksas programmatūras nebija brīvi izmantot tikai, bet arī bez maksas atjaunināt. Līdz 1980, daudzi datoru attīstītāji bija ieinteresēti ne tikai veicot jaunu patentētu programmatūru, bet arī attīstīt un uzturēt bezmaksas alternatīvas plaši izmanto programmatūru. Izstrādātāji beidzot noteica, 1990.gadu, ka labākais veids, kā aprakstīt šo programmatūru bija sauc par "open source".

Pat operētājsistēmas, kas padara datoru ieslēgt un sākt strādāt kļuva open source. Linuxwas pirmo atvērtā koda operētājsistēmu. Tā pamatā lieldatoru datoru operētājsistēmu sauc UNIX. Šodien viss no teksta apstrādes datubāzes vadības tīmekļa servera programmatūra ir open source.

Par atvērtā koda priekšrocības ir daudz. Daudzi izstrādātāji var apskatīt avota kodu, un saprast, ko tieši programmatūra dara. Izstrādātāji regulāri apspriest problēmas ar kodu un kā to salabot. Izstrādātāji, kas ir ļoti labi nostiprināšanas kodu, vai rakstot labu kodu, ir ļoti uzskatāmi šajā nozarē. Bieži vien, izstrādā atvērto pirmkodu palīdz jaunu programmētājs sāktu ienesīgs karjeru programmatūras izstrādē vai īstenošanā. Vissvarīgākais, drošības, kāda atvērtā koda programmatūru, tas ir viegli redzēt, saprotams, un uzrauga atvērtā pirmkoda programmatūras kopienu. Tātad, var būt paslēptas subroutines dara ļaunprātīgu uzraudzību. Tur var būt daļa no programmas, kas sūta savu pieteikšanās datus uz milzīgu datu bāzi, jums nezinot. Viss ir ārā, kur to var pārbaudīt, kritizēja, un uzlabota.

Off-blockchain darījumiem

Jebkura privātumu apzinās lietotājs Bitcoin ir zināms, ka tur ir publiska blockchain. Ja Jums ir ļoti uzmanīgi, lai vienmēr izmantot atsevišķu hash adreses katram darījumam, var zināmā mērā aizsargāt dažus aspektus jūsu darījumu vēsturi. Bet, blockchain ir tur, vienkāršā skatā, un tos var analizēt ar visiem skaitļošanas jaudu, valdības aģentūras, kriminālprocesa urķiem un citiem, jebkurā brīdī veidu. Kā arī, ir raksturīgi ierobežojumi lieluma blokos, kas nozīmē, ka darījumu apstrāde notiek konkrētā tempā. Kaut arī šie ierobežojumi var tikt mainīta nākotnes relīzes Bitcoincore protokolu, tagad mums ir robežas.

Atļaujot apvidus blockchain darījumiem, šie uzņēmumi ir palielināt elastību, privātumu un lietderību Bitcoin.

P ir Sabiedrības

P ir publiski, jo Bitcoin blockchain nav privāta. Lai gan jūs reizēm joprojām lasīt mainstream presē par anonymityof Bitcoin, patiesība ir ļoti atšķirīgs. Bitcoin adreses nav, tomēr, piešķirts personas sociālās apdrošināšanas numuru vai citu valsts identitātes numuru. Ņemot vērā atvērtā koda raksturs Bitcoin protokols, tas droši vien būtu ļoti grūti piespiest šādu identitātes pasākumu.

Tomēr blockchain ir publiska. Šis fakts ir, protams, gan priekšrocības, gan trūkumi.

Publiskā blockchain ir pieejama un pārredzama. Tas ir iespējams, lai redzētu, kas darījumus apstrādā ar ieguves uzņēmumiem, un ieguves saimniecībām. Ir iespējams saprast, kā Bitcoin ekonomika darbojas. Blockchain.infoprovides uzņēmēja informāciju, un diagrammas, par to, kas notiek ar Bitcoin ekonomikā, tai skaitā tirgus vāciņu, ikdienas darījumus, kā arī daudziem citiem faktiem. Mēs zinām daudz par to, kā tiek izmantota Bitcoin, un kam, jo ​​publiskā blockchain.

Uz leju pusē, ir iespējams pārbaudīt blockchain lai izsekotu naudu no viena maku uz otru. Tas ir iespējams uzzināt diezgan daudz par individuāliem lietotājiem, it īpaši, ja tie jāpublicē Seifa adresi tīmekļa vietnē vai sociālajos tīklos. Kad maks adrese ir saistīta ar konkrētu personu, var būt jāpārbauda darījumi saistīti ar šo adresi. Tātad, tas ir noderīgi, lai jūsu maku programmatūra radīt atsevišķu hash adresi katram darījumam.

Bitcoin ir ļoti atvērta, pārredzama, un valsts. Baltā grāmata, kurā tā bija balstīta, protokols, un kods galveno programmatūras Bitcoin visi publicēti, publiskā domēna informāciju. Ikviens var redzēt, kas notiek ar Bitcoin, sekojot tēmas publiskajos forumos par programmatūras atjauninājumiem. Ir viss segments medijiem, no kuriem Coinbrief ir daļa, kas ziņojumiem par Bitcoin ekonomiku. Un darījumi, kas notiek, izmantojot Bitcoin ir daļa no sabiedrības, caurspīdīga blockchain; Datubāze katram ekonomisko notikumu Bitcoin vēsturē dodas atpakaļ uz paša sākuma.

Intoduction: A - D | E - H | I - L | M - P

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku