Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Līdz šim šajā sērijā, Bitcoin pamati Explained: ābeci BTC, esmu izlasījis tēmas no "A ir par pieņemamība" visu ceļu uz "P ir Publisks." Let 's turēt izpētīt. Lūdzu, atcerieties, ka nodoms nav iedziļināties lielā dziļumā, bet pārskatīt pamatus katru tēmu.

Q ir par Quantum Computing

Kvantu skaitļošanas attiecas kvantu mehāniskajām parādībām, piemēram, pārklāšanās un sapīšanās, uz operāciju veikšanai uz datiem. Tajā teikts, tik labi tur Wikipedia. Tas pats pārskats informē mūs, ka, kamēr parastajiem datoriem strādāt ar datu biti, kur katrs bits var būt viens vai nulle, kvantu datori strādā ar qubits ( "olektis"), kas ir vai nu viens, nulle, vai kvantu superpozīcija no šīm divām valstīm. Par kvantu efekti pārklāšanās, pinekļiem un tuneļefekts Tiek appliedto iespēju kvantu datori izskatīt un manipulēt visas kombinācijas biti vienlaicīgi, radot potenciālu ar datoru, kas ir neiedomājami spēcīgs un ātrs.

Par kvantu skaitļošanas punkts ir jāspēj daudz ātrāk veikt noteikta veida aprēķiniem. Tātad, kas ir pieteikums Bitcoin? Nu, izrādās, ka starp veidu aprēķinu, kas ir interesanti izstrādātājiem kvantu datori ir aprēķinu vajadzīgi lauzt spēcīgu šifrēšanas veidu... Un Bitcoin pamatdarbība protocolis būtībā pieteikumu par kriptogrāfiju ekonomiku. Daudzi ir minējuši, ka kvantu dators varētu iznīcināt Bitcoin ieguvi, ko ātri kalnrūpniecība viss līdz nākamajai sarežģītu korekciju, izraisot in grūtībās pieaugumu, kas padara gandrīz neiespējamu ikvienam citam, lai turpinātu ieguvi. Papildus, ka, ja kvantu dators bija salauzt Bitcoin ir šifrēšanas algoritmu, cilvēki baidās, ka tas, iespējams, varētu mainīt blockchain, Bruteforce seifa adreses, vai arī vairākas citas zemisks lietām.

Cik svarīga ir šāda situācija? D-Wave datori claimsto var veidot 512 qubit datoru, kas neizklausās daudz. Bet, "Saskaņā ar fiziķi Deividu Deutsch šis paralēlisms ļauj kvantu dators strādāt miljons aprēķinu uzreiz, kamēr jūsu darbvirsmas dators darbojas uz vienu. A 30-qubit kvantu dators būtu vienāds pārstrādes jaudas parasto datoru, kas varētu darboties pie 10 TeraFLOPS (triljons peldošā komata operāciju sekundē). Šodienas tipiski galddatori palaist ātrumu mērot gigaflops (miljardos peldošo komatu operāciju sekundē). "(Citāts no Howstuffworks.com.)

Bruce Schneier, rakstot 1996.gadā, teica, "brutālu spēku uzbrukumiem pret 256 bitu atslēgas būs neiespējama, kamēr datori tiek būvētas no kaut kas nav nozīmes, un aizņem kaut ko citu nekā telpā." Diemžēl, Deivids Deutsch ir teoriju, ka kvantu skaitļošana atspoguļo "daudzi pasaules" vai inflācijas-visums teorija fizikā, un kvantu datori, kas izmanto simtiem tūkstošu datoru paralēlu dimensiju, kas darbojas vienlaicīgi.

Komentējot ietekmi uz Bitcoin, pēc Edvards Snoudens atklāsmi, ka ASV Nacionālās drošības aģentūra strādā par kvantu datoriem, lai izjauktu komerciālo kriptogrāfiju, Chris Pacia raksta, "Bitcoin izmanto vairākas kriptogrāfijas algoritmus-eliptiskajiem Curve digitālā paraksta algoritms (ECDSA) par paraksta darījumiem un jaucējfunkcijas SHA-256 un RIPEMD160. Ja VDI izdodas, izstrādājot cryptologically noderīgu kvantu datoru, ECDSA varētu samazināties, bet SHA-256 un RIPEMD160 paliks drošībā. "Viņa raksta bilance ir dziļi matemātiska, un vajadzētu pārliecināt lietotājus Bitcoin ka pastāv alternatīvas problēmām netieši ar Advent kvantu datoriem.

Vitalik Buterin, komentējot par tiem pašiem jautājumiem, atrod Bitcoin ir konkrētas nepilnības, kuras atklājās ierašanās kvantu skaitļošanas. Viņš piegādā ne tikai lielisks matemātisko analīzi, bet daži saprātīgas alternatīvas, kas var tikt nodrošināti ar Bitcoin galveno protokolu, lai mazinātu kvantu ievainojamību.

Kopumā Bitcoin ir kāda ievainojamību kvantu datoriem, pieņemot, ka tie tiek nodoti ekspluatācijā un darba, kā solīts. Iesaistītās ievainojamību var risināt, veicot izmaiņas Bitcoin galveno protokolu, lai ļautu citiem algoritmiem, ko izmanto parakstu funkcijas... Algoritmus, kas nebūtu pakļauti kvantu skaitļošanas.

R ir regulām

Ir divi galvenie uzskati par Bitcoin regulationby valdībām. Viena skola uzskata, ka Bitcoin ir protokols, līdzīgi interneta protokols, kas rada tehnoloģiskās iespējas, kas nav nepieciešams valsts regulējumu, lai Excel. Otra skola šķiet pieņemt nostāju, ka viss tiks regulēta, galu galā, vienalga, un jo ātrāk valdība pieņem oficiālu paziņojumu par Bitcoin, regulē to, licencē šiem spēlētājiem tā uzskata par nepieciešamu, tad labāk nozarei būs.

Galējie skati divu skolu domas par šo jautājumu, ir, no vienas puses: Bitcoin nav jāregulē, jo valdības noteikumi nedarbojas, vispār, arī nozaru, kur tie tiek īstenoti, lai aizsargātu ikvienu, bet likumīgās ekonomiskās intereses, kas darbojas uzņēmumu šajās nozarēs. No otras puses: Bitcoin jāregulē, uzreiz, vai arī var būt nozīmīgs ieguldījums jauniem produktiem un pakalpojumiem, pamatojoties uz Bitcoin.

Otra skola domas šķiet, pārstāv Barry Silbert no Bitcoin Investīciju Trust, kurš saka ", tas var būt lietderīgi, lai regulētu jebkuru darījumu, kas saistīts ar neregulēta starpnieka konvertēšanas Bitcoin lai dolāru vārdā trešajai pusei." Līdzīga, un vēl entuziasmu skats lielāku regulējuma nāk no Manhetenas rajona attorney Cyrus R. Vance Jr., kurš liecināja, ka "mums ir spēcīgāka instrumentus, lai apkarotu jaunus potenciālos draudus, kas iegūti no šīm maksājumu sistēmām."

Veida vidējā-of-ceļa pieejas pārstāv Dr. Primavera de Flippi, PhDwho secina, ka pašregulācija var būt vieta, kur sākt.

Vai Bitcoin regulē jūsu valstī, vai ne, jūs varat būt pārliecināti, ka noteikumi Bitcoin ir būs temats sarunai, lai gados.

S ir SilentVault

SilentVaultis jaunu tehnoloģiju, kas izstrādāta, lai nodrošinātu peer-to-peer paymentsand apmaiņu ar anonimitāti vidū arvien dažādiem aktīvu klasēm, un es esmu viens no radītājiem šīs sistēmas. SilentVault ir atvērtā koda peer-to-peer anonīms Bitcoin walletwith iebūvētu apmaiņas un iegulto Darījuma; maki ir multi-aktīvs, un var turēt jebkuru atbalsta aktīvu veidu side-by-side. SilentVault ļauj kriptonauda adoptētāji tērēt un saņemt Bitcoinand Litecoinentirely pie blockchain ļauj lietotājiem brīvi nodot aktīvus un no regulāras Bitcoin un Litecoin ātri un anonīmi adreses.

Atšķirībā no parastajiem Bitcoin apmaiņu, kas prasa lietotājam turēt visu savu rēķiniem apmaiņu un izmantot pārlūkprogrammu, lai pieteiktos un tirdzniecība, SilentVault izmanto iebūvētu tirdzniecības grīdas ietvaros anonīmo maku. Lietotāji var apmainīt aktīvu ar citiem lietotājiem anonīmi un izvēlēties finansēt Darījuma par darījumiem tās nonāk vai pieņemt. Tirgotie ar SilentVault Aktīvi tiek saglabāti maki visu laiku, ja lietotājs nav izvēlēties, lai tirdzniecību, izmantojot Darījuma.

SilentVault nodrošina pilnīgi privātu klientu tīklu un uzskata, ka visus, kas veic uzņēmējdarbību, ieskaitot komunikācijas. SilentVault maki sazināties, izmantojot XMPP (Jabber chat), no vienas privātas serveriem ar bez valsts vērstu IP. End-to-end peer-to-peer šifrēšana nodrošina to, ka nav pat SilentVault varat kontrolēt privāto čatu vai piekļuvei citu maku saistītu informāciju celt pilnīgu anonimitāti un privātumu lietotājiem.

T ir tirāniem zaudēt kontroli.

Viens no svarīgākajiem notikumiem, ko radījusi internets ir plaši izplatītā informācija. Ne tikai tur tagad ir daudz vairāk mediji, ne tikai tur jauni resursi plašsaziņas līdzekļiem ar tiešsaistes piekļuvi informācijai paredzēti, bet arī ir bijušas ievērojamas presei informāciju uz globālo auditoriju, kas nekad bija pirms iespējams. Par "Arābu pavasaris", kas pirmo reizi tika aprakstīta ar šo terminu 2011. Gada janvārī radās kā rezultātā atbrīvot diplomātisko kabeļiem līdz 2010. Wikileaksin novembra Neviens no šīs informācijas ir pieejams visā pasaulē, ja tas nav par internetu.

Vēl nesen, VDI darbuzņēmējs Edvards Snowdenfled ASV pēc atklājot plašu informāciju par spiegošanas darbībām ar dažādiem ASV valdības aģentūrām. Viņa jaunākās revelationindicates ka britu un amerikāņu spiegu aģentūras ir sadarbojušies zagt šifrēšanas atslēgas no galvenajiem mobilā tālruņa pakalpojumu sniedzēja.

Šie ir tikai daži no noplūdes par globālo surveillanceand politikas veidošanā. Acīmredzot, tur ir diezgan daudz notiek valdībām visā pasaulē, par ko parasti cilvēki vajadzētu būt bažas.

Viens no galvenajiem jautājumiem, kas dažkārt tiek lūgts, ir: kur jūs saņemsiet naudu par visu šo spiegu lietām? Atbilde izrādās diezgan pamata. Valdības vienkārši izveidot naudu. Tiesa, tās ir dažādas aģentūras un noteikumus par to, kā viņi to dara, bet īsā atbilde ir: valdības izveidot naudu no nekā. Tātad, ja jums ir bažas par valdības, kam ir pārāk daudz enerģijas, un, izmantojot šīs tiesības ļaunprātīgi, Bitcoin ir elpa svaiga gaisa.

Bitcoin nav izveidots neviena valdība. Tas ir vienkārši protokols. Tāpat interneta protokols, kas nāca pirms tā, Bitcoin atspoguļo izmaiņas, kā cilvēki domā par naudu. Ar jebkuru pasākumu, kas būtu jādara daudz laba.

U ir lietotāja saskarnes

Kad esat nolēmis izmantot Bitcoin jūs, iespējams, ir ieviesti, lai Bitcoin Coreprotocol. Bitcoin Core tagad savā desmitajā būtisku pārskatīšanu. Tas nav, līdz šim vienīgais lietotājs programmatūru, kas pieejama Bitcoin.

Ir rādītāji priekšējā endsfor Bitcoin, kā arī desmitiem Bitcoin walletprograms. Pat dotajā klientam, bieži daudz dažādu lietotāja saskarnes, tai skaitā ļoti kompaktās pieejas mobilajām ierīcēm.

Kā jums mijiedarboties ar Bitcoin var būt daudz sakara ar lietotāja interfeisu, jūs izmantojat. Tātad, ja jums atrast Bitcoin "clunky", "lēns" vai "grūti izmantot," jūs varat iepirkties par citu maku, citā front-end, vai atšķirīgu lietotāja interfeisu. Bitcoin attīstība ir ļoti izplatīta.

Ne visi Bitcoin klienti tika radīti vienādi. Daži klienti ieraut visu Blockchainwhile citiem saglabā šo informāciju serverī piekļuvi kā nepieciešams. Ņemot vērā desmitiem iesaistīto bloka ķēdē gigabaitiem, un ikdienas darījumu aktivitāte darbojas virs simts tūkstošiem notikumiem dažas dienas nesen apstrādes iesaistītās var būt ļoti grūti dati. Ja ierīce darbojas lēni, saskaroties ar Bitcoin, mēģiniet mainīt uz citu maka, klientu vai front-end. Vai, ja jums ir iespēja to darīt, apsveriet jaunināšanu ierīci.

Bitcoin ir ļoti aizraujoša darbības joma, un ir vēl vairāk tēmas manā nākamajā iemaksa.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin