Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Fakts, ka Bitcoinitself darbojas nedaudz līdzīgs korporācija ir fakts, ka ir iezīmēta monētu Brief pagātnē. Tomēr, ņemot vērā tās unikālo, decentralizēto raksturu un pasaules mēroga, tas ir radījis telpu daudziem citiem uzņēmumiem attīstīties sabiedrībā, kas ir uzcelta ap to. Daudzi no šiem Bitcoin bāzes, vai vismaz Bitcoin-pieņemšanas companiesbecome diezgan populārs digitālās valūtas pasaulē, un, šķiet, tāpat kā masveida darbību no ārpuses. Šis skats ir nedaudz maldinošs.

Patiesībā, katrs uzņēmums, celta ap Bitcoin, altcoins, vai vienkārši decentralizētās sistēmas kopumā ir starta, un jaunizveidotiem bieži ir neticami potenciāls, bet arī augsts līmenis nesaimniecisku rīcību, risku, un, visbeidzot, neveiksme.

Mt. Gox, lielākais Bitcoin Exchange, un lielākais zaudējums BTC

Mt. Goxis pirmā lieta, kas nāk prātā, kad es, un daudzi citi, domā par neveiksmes ar Bitcoin valstībā. Tā bija pirmā patiesi Bitcoin apmaiņu, un tur lielāko daļu marketshare augšu, kamēr tikai dažus mēnešus pirms tā sāka sairt. Kritums bija iespaidīgs liecinieku, kas šausminoši veidā, un sāpīga visiem iesaistītajiem, īpaši tiem, kuri bija līdzekļu Ieslodzījuma uzņēmuma sistēmā. Uzņēmuma nekompetence, paviršības, un, iespējams, krāpšana joprojām izraisa ripples šodien, un pat dzemdēja uz jaunu termiņu, lai uzņēmums, kas nespēj turot klientu naudas līdzekļus: "Goxxed" vai "Goxed" (abi pareizrakstības tiek izmantoti, bet vidējais tas pats).

Tā kā Mt. GOX sabrukums, ir bijis daudz informācijas izlaists vai atklāja, ka, šķiet, lai atbalstītu ideju, ka uzņēmums ir aktīvi manipulējot tirgū jau ilgu laiku pirms sabrukuma, kas pazīstams kā Willy ziņojumā, un tas, iespējams, bija maksātnespējīgs krietni pirms jebkurš acīmredzamas problēmas bija pamanījuši. Šo maksātnespēju bija iespējams saistīts ar Datorurķēšana, varbūt nekompetences rezultātā privāto atslēgu zudumu, vai pat varētu būt rezultāts iekšējās zādzību. Spriedums ir vēl kas, un mēs nevar nekad zināt visu stāstu, bet tas bija brīdinošs stāsts, kas ir jāiepilina piesardzība apmaiņas ar lielu skaitu cilvēku.

Mintpal, Moolah, un notiekošo apmaiņas Scandal

Pašlaik viens no galvenajiem altcoin apmaiņu, Mintpal, sabrukums saskaņā ar maksātnespējas mātes uzņēmuma Moopay LTD, labāk pazīstams kā Moolah svara. No Moopay īpašnieks Alekss Green tiek attiecinot maksātnespējas ar kļūdu Moolah ir systemthat tika ļauj lietotājiem dubultot tērēt savus līdzekļus bez atklāti. Mr Green ir apsolījusi sniegt pilnīgu informāciju par saviem izdevumiem, tajā skaitā kvīšu un faktūrrēķinu, investoriem un tā pieprasīja pilnu atbildību par pārraudzību.

Neilgi pēc tam, kad ziņas par Moolah maksātnespējas, daudzi apgalvojumi radās, un sazvērestības abounded. Daži no tiem ir iespējamie izstrādājumi, bet viens fakts ir zināms, pārliecināts. Alex Green agrāk bija pazīstama kā Ryan Kennedy, kas ir pazīstams alias ilgtermiņa interneta con-mākslinieks, Ryan Maiga. Ryan Maiga bija arī aktīvs biedrs Bitcoin kopienas zem lietotājvārda "Lemon" uz Bitcointalk, kurš apkrāpis vairākas sabiedrības locekļi pirms saplūšanas.

Vai šī Alex Green, kurš atzina, ka viņš mainīja savu nosaukumu no Ryan Kennedy, ir patiešām con-mākslinieks Ryan Maiga vēl 100% apstiprināts, bet apstākļi Moolah and Mintpal sabrukšanu meklē diezgan ēnas.

Hashfast un Butterfly Labs No Cutting Edge Bitcoin ASIC izgatavotāju mazspēja

Hashfastand Butterfly Labsare divi dažādi uzņēmumi, ar dažādiem īpašniekiem, bet bija gan ražošanas Bitcoin Mining ASICS

un nav līdzīgā veidā aptuveni tajā pašā laikā.

Hashfast ir problemātiska vēsturi, kas beidzas 11. Nodaļā bankrota 2014. Gadā vidū bija Awash skandālu, jo viņu apsolītās ASICS bija aizmirstība uz ļoti ilgu laiku, un tās klienti zaudēja neticami naudas summas sakarā ar kavējumiem. Galvenais iemesls, šķiet, viņu izmaksas iegūt / ražo savus ASICS, jo tas ir ziņots, ka viņi maksā uz augšu no 5-10x tik daudz, lai būtu līdzīgs aparatūras ražota kā citiem uzņēmumiem.

Kaut saucieni krāpšanu ir žēlastība, ka viņi iet cauri 11 nodaļā bankrotu, kas ļauj uzņēmumam pārstrukturēt un turpināt darbojas ierobežotā veidā, rāda kādu solījumu. No šodienas, viņu mājas lapā joprojām darbojas, un uzskaita 750 GH / s mikroshēmas pārdošanai, un, cerams, uzņēmums ir sakārtoti savas ražošanas problēmas. Still, es nevarētu ieteikt jebkādu ieguldījumu ar šo uzņēmumu, bez darot rūpīgu izpēti par to, ko viņu finanses, ražošana un inventāra izskatās tagad.

Butterfly Labs, no otras puses, ir bijusi tā darbību pilnībā apturēja FTC, un tagad ir novietotas pagaidu maksātnespējas ASV apgabaltiesā Rietumu rajona Misūri. Uzņēmums, iespējams, tika izmantojot Bitcoin ieguves machinesthat bija pasūtījuši raktuves par sevi, vai arī ļauj darbiniekiem izmantot mašīnas raktuves par savu personīgo labumu, bet aizkavēšana sūtījumiem uz saviem klientiem. Es personīgi pasūtīts BFL "Little vienoto", kas 2013. Gada sākumā, nesaņēma to, līdz 2014. Gadam, un tas nomira pēc dažām dienām darbojas.

Lai gan apsūdzības pret Butterfly Labs vēl gaida tiesu, kas atstāj tās nākotne neskaidra, tas ir maz ticams, ka uzņēmums varētu turpināt kā Bitcoin ASIC ražotājs, neatkarīgi no rezultāta. Kaut arī daudzi sabiedrībā ir atturīga Hashfast, vai bija satraukti par kavējumiem, kas nobāl salīdzinājumā ar aizvainojums, šķiet kavēties pret Butterfly Labs. Daudz ko var attiecināt uz uzņēmuma attieksmi pret klientiem, kas bija vienaldzīgi par labāko laiku, bet citreiz tieši ienaidnieka.

Citi Bitcoin un Scrypt Mining companieshave darīts diezgan labi, un cīnās par varu tirgū. Tomēr tas nav iespējams prognozēt, kad / ja cits kritīs.

Robocoin, tad Bitcoin ATM sniedzējs ar satraucošas pazīmes

Atšķirībā no citiem, kas minētas šajā rakstā uzņēmumu, Robocoinhas nav bijis nekādas oficiālas maksas iesniegtas pret to, kā arī tas ir bankrota. Faktiski, šķiet, kā tad, ja Robocoin dara ok ziņā pārdošanas, un potenciālais no Bitcoin bankomātiem ir milzīgs. Tas ir teikt, nesen sūdzības no klientiem, un missteps izpilddirektors Jordānijas Kellija, ir bijusi atturoša ietekme uz sabiedrību. Tas sākās ar uzņēmumu, Metalab, veidojot ziņu par redditthat saistīts ar Google documentwhich parādīja, no sākuma līdz beigām, savu briesmīgo pieredzi ar uzņēmumu.

Tiem, kas nevēlas izlasīt to visu, tas sākās ar ilgu kavēšanos, kas saņem savu vienību, turpinājās līdz pat vairāk kavēšanās Kanādas muitā, kas būtu bijis apstrādāti pirms laika, pārcēlās uz vienību beidzot tiek saņemta, bet pagaidām bojāta, un beidzās Robocoin atsakās atmaksāt savu pirkumu, ja Metalab maksā $ 5,000 atjaunošanas maksa, un tad, beidzot, kad Robocoin piekrita atmaksāt, un mašīna tika nosūtīti atpakaļ, Metalab tika informēts, ka mašīna tika "refabricated", un būtu nepieciešams "pārdot tālāk" pirms to kompensācija tiks apstrādāti. Visa laiks šis paziņojums notiek, Mr Kelley mēģināja vainot par Metalab. Viņš (Kelley), apgalvoja, ka viņi atgriežas ar mašīnu, jo viņi (Metalab) "nolēma, ka" viņi "negribēja strādāt ar mūsu (Robocoin s), atbalsta komandu, lai atrisinātu problēmu," pat ja tas bija tas, ko Metalab sākotnēji mēģināja darīt, bet informēja Robocoin atbalstu, ka mašīna vajadzēja atpakaļ sakarā ar "aparatūras kļūmes."

Pēc tam beidzās, Mr Kelley turpināja izlikt "atvainošanos" Reddit, vienlaikus pārvaldot vainojams Metalab uz jautājumu, apgalvojot, ka Robocoin atbalsts komanda bija "tikās ar nemainīgu belittlement un noncooperation", un ka Andreja (viens no īpašniekiem Metalab) "zaudēja pacietību, un nolēma, ka viņš bija pār to."

Ažiotāža par reddit bija tūlītēja un Mr Kellija ātri mainīja toņus, un šķiet, ka viņš izveidoja jaunu Reddit kontu (iespējams, sakarā ar negatīvo karmu novērstu turpmāku norīkošanu), un vadu naudas atmaksu Metalab. Diemžēl, to darot, šī jaunā reddit konts ievietojis attēlu no stieples, kas bija nepareizi rediģēta. Oriģinālais attēls aptver tikai daļēji Metalab fizisko adresi, atstājot to viegli lasāms, un uz viņu bankas konta numurus nedaudz labāk, bet tomēr atstāja pietiekami noskaidrots, ka visu kontu numuri potenciāli varētu noraut, kāds ir pietiekami kvalificēts fotoattēlu rediģēšanai vai atgūšanu.

Man ir iekļautas attēlu zemāk, bet rediģēt tā tālāk, lai pilnībā noņemtu visus personiskos datus. Tomēr, lai iegūtu priekšstatu par to, kā tas bija pirms mana rediģēšanas, tur bija SVB numuru augšpusē ar 2 līnijām caur to, bet vienkārši atlīdzināmi tikai viens no līnijām Metalab adresi tika atzīmēta cauri, bet tas bija cilvēks viegli lasāmu, 2. Līnija to adresi, kā arī Bankas Saņēmējs dati bija pilnīgi nosegtas, un gan Metalab s un Robocoin pašu konta numuri tika rūpīgāk izdzēstas, bet atstāja augšā un apakšā katras redzamo numuru.

Pēc tam, kad tas tika izdarīts, viņa kļūda bija norādīts, un locekļi Reddit kopienas bija vēl nikns pie noplūdes, bet arī bija cer, ka kompensācija ir likumīga. Šķiet, ka tas bija, jo Metalab apstiprināja, ka viņi ir saņēmuši pilnu kompensāciju, un tie tagad pārvietojas on. Kopš savas sūdzības, vairāki citi Robocoin klientiem ir nākt klajā ar savu neapmierinātību ar uzņēmumu, bet neviens, šķiet, ir bijusi pieredze, tik slikti, kā Metalab.

16.oktobrī, Mr Kelley vērsās pie Metalab komandai piedāvāt atvainošanos, kas, šķiet, ir daudz vairāk, pazemīgi un patiesi. Kamēr viņš atsaukties sākotnējā amata noņemts, kā es pieņemu, ir diezgan maz ticams, viņš nemēģina likt jebkādu vainu uz Metalab komanda, stingri apstiprina, ka jautājums bija viņa vaina, un apgalvo, ka viņš ir "vīlies sevi, un skumji, ka man nācās apgūt šo mācību cietā veidā. " Atšķirībā no citiem uzņēmumiem, kas minēti iepriekš, kuri vai nu klusēja, vai pastāvīgi pārvietoti vainu uz citiem, līdz tie beidzot neizdevās, viņš, šķiet, nāk ar noteikumiem, ar savām kļūdām, un, cerams, jaunais vadītājs nav mācīties no tā. Robocoin ir piegādā produktus, un varbūt šī mācība palīdzēs stimulēt uzņēmumam atkārtoti novērtēt savu klientu apkalpošanas un atbalsta stratēģiju.

Daži Bitcoin uzņēmumiem ir problēmas. Kāda jēga?

Šī raksta mērķis nav lambaste īpašnieki vai vadītāji no šiem uzņēmumiem, lai gan es vēlētos nosodīt kādu, kas ir pierādīts, ka ir rīkojies krāpnieciski, nedz arī likt manīt, ka visi Bitcoin saistītās jaunizveidotiem būs problēmas.

Tā vietā, ir tas, ka Bitcoinis jauna valūta, rūpniecību, un gandrīz "Corporation", pats par sevi, un altcoin nozari, un valūtas, ir vēl jaunāki. Tas nozīmē, ka gandrīz ikviens uzņēmums, kas ir nopietni iesaistīts ar Bitcoin, jo īpaši tiem, kur Bitcoin un / vai citas digitālās valūtas ir savu galveno uzmanību, ir jaunizveidotiem, un tiek būvēti jaunie uzņēmēji. Šie cilvēki kļūdīties, viņi izjaukt, un jā, daudzi no šiem uzņēmumiem nebūs. Liela daļa no visiem jaunizveidotiem neizdoties.

Tomēr, ja Bitcoin, un ideja par decentralizētu systemsis, lai gūtu panākumus, ir nepieciešami šie uzņēmumi un uzņēmēji. Bitcoin pašreizējais priceisn't svarīgi, kā arī nav ziņu par jaunāko liels uzņēmums pieņemt Bitcoin (kas ir ieslēgts uzreiz uz Fiat valūtā). Riska ņemot uzņēmējiem un uzņēmumiem, kas ir veidotas Bitcoin centrā, ir svarīgi tiem. Tie būs tie jaunattīstības sistēmas, produktus un programmatūru, kas ļaus Bitcoin integrēties vidusmēra sabiedrībā, un tie, kuri mācās no savām kļūdām, būs līderi jaunajā nozarē. Lai gan es, protams, nepiekrītu visam, ka uzņēmumi un privātpersonas, kas minēti iepriekš, ir darīts, es pateicos viņiem. Katrs no tiem ir veicinājusi sabiedrību, lai Bitcoin, un tiem, kas sekos viņiem. Viņu kļūdas būtu paustās kā mācīšanās pieredzi par mums visiem, un secības notikumiem, kas noved pie katram būtu rūpīgi jāanalizē. Tas ir tikai mācās, un pielāgojot, ka labāk uzņēmumi tiks izveidots, un ar to, izredzes Bitcoin panākumu palielināsies.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook